Grupa SER uzyskała tytuł Microsoft Gold Partner
Grupa SER uzyskała tytuł Microsoft Gold Partner już 13. rok z rzędu. Daje to jej klientom pewność, że kupując oprogramowanie Doxis4, otrzymują rozwiązanie, które jest ściśle zintegrowane z produktami Microsoft. Status na poziomie Gold ma tylko 1% wszystkich partnerów Microsoft.
Grupa SER otrzymała ceniony status Gold w czterech kategoriach programu partnerskiego firmy Microsoft. Oprócz statusu Gold uzyskiwanego także w minionych latach w kategoriach:
- Tworzenie aplikacji;
- Integracja aplikacji;
- Centrum przetwarzania danych;
w tym roku dołączyła jeszcze czwarta:
- Analiza danych.
Kompetencje na poziomie Gold potwierdzają specjalistyczną wiedzę firmy w dziedzinach takich jak zaawansowane analizy i wielkie zbiory danych.
„Kiedy do dotychczasowych danych zastosujemy metody inteligentnej analizy, firmy mogą wyciągać wartościowe wnioski. Można je wykorzystać bezpośrednio w procesach podejmowania decyzji, co wywiera pozytywny wpływ na działalność firmy. Analiza może mieć wiele zastosowań — od danych CRM, treści umów i zarządzania ryzykiem do automatycznej klasyfikacji wiadomości e-mail oraz przydzielania ich do odpowiednich partnerów biznesowych i procesów. Dzięki zintegrowaniu inteligentnych usług kognitywnych z podstawą oprogramowania Doxis4 klienci SER mogą analizować i przetwarzać dane utworzone i przechowywane w aplikacjach Microsoft Office i w ten sposób czerpać korzyści z kompleksowych funkcji analizy treści dostępnych na platformie ECM” — wyjaśnia Klaus Eulenbach, dyrektor zarządzający SER Software Technology GmbH.
Bezproblemowa integracja ze środowiskiem Microsoft
Status Partnera Gold w zakresie kompetencji „Tworzenie aplikacji” i „Integracja aplikacji” wskazuje, że Doxis4 bez problemu integruje się z oprogramowaniem Microsoft Office, Microsoft 365 i SharePoint. Nie tylko zapewnia to ciągłość procesów biznesowych, lecz także ułatwia pracownikom codzienną pracę, ponieważ nie muszą cały czas przełączać się pomiędzy różnymi systemami.
W ramach kompetencji „Centrum przetwarzania danych” Microsoft docenił wysoką skalowalność rozwiązań Doxis4, które są zintegrowane z produktami Microsoft. Rozwiązania te nadają się do wielu różnych zastosowań. Mogą z nich korzystać zarówno pojedyncze działy, jak i centra przetwarzania danych dużych korporacji.
„Produkty firmy Microsoft to ważne środowiska uruchamiania i integrowania rozwiązań Doxis4 w systemach klienckich, jak i systemach zaplecza. Dlatego też niezmiernie ważne jest to, żeby wiedza technologiczna o produktach Microsoft była stale rozszerzana. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie oferować naszym klientom jak największe długoterminowe korzyści zarówno w środowiskach lokalnych, jak i chmurowych” — mówi Klaus Eulenbach.
Firma SER uzyskuje status Microsoft Gold Partner już od 2007 roku, co potwierdza, że spełnia najwyższe technologiczne wymagania. Aby przedsiębiorstwo mogło uzyskać status Gold, co najmniej czterech jego pracowników musi mieć certyfikat Microsoft Certified Professional (MCP). Status Gold firmy SER potwierdzają również referencje: produkty SER i Microsoft doskonale ze sobą współpracują w licznych udanych instalacjach u klientów.
Gwarancja: Doxis4 obsługuje nowe i stare wersje produktów Microsoft
Platforma Doxis4 jest w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Microsoft Office, Outlook, SharePoint i Dynamics oraz gotowa do działania natychmiast po wprowadzeniu ich kolejnych wersji w nowych systemach operacyjnych i wersjach baz danych, takich jak serwery Windows i SQL. Ponadto klienci SER mogą mieć pewność, że Doxis4 będzie nadal obsługiwać starsze wersje rozwiązań Microsoft, których wciąż używa wiele firm.
Inteligentna współpraca z rozwiązaniami ECM i Microsoft
Klienci mogą czerpać korzyści z inteligentnych dodatków firmy SER, które wprowadzają wiele funkcji ECM do produktów Microsoft. Obejmuje to m.in. dodatki Doxis4 SharePoint Portal Connector i Doxis4 SmartOffice, które są przeznaczone do archiwizacji dokumentów i umożliwiają przeszukiwanie bezpośrednio z Microsoft SharePoint lub z programów Word, Excel i PowerPoint.
Za pomocą dodatku Doxis4 SmartOutlook użytkownicy mogą przydzielać wiadomości e-mail z Outlooka oraz ich załączniki do odpowiednich kartotek eFile i procesów biznesowych w Doxis4. Produkty SER dla systemów zaplecza mogą również być wdrażane w chmurze.
Więcej informacji o możliwościach integracji rozwiązań ECM z produktami Microsoft można znaleźć tutaj.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.