Komunikaty PR

iiyama potwierdza udział podczas targów ISE 2023 i swoją największą premierę!

2023-01-27  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marek Ambrozik
GID Agency

Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency

Styczeń 2023 – W związku z rozpoczęciem targów ISE 2023 (31 stycznia – 3 lutego) iiyama ujawniła swoją największą (dosłownie) premierę w zakresie digital signage - 105" ekrany. Marka zaprezentuje również szereg innych innowacyjnych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnym środowisku biurowym.

W poprzednim roku iiyama rozszerzyła swoją gamę produktów poza standardowe monitory oraz wyświetlacze, przedstawiając komplementarne rozwiązania pozwalające na połączenie obrazu z dźwiękiem. Rosnące zapotrzebowanie na narzędzia do współpracy zdalnej, skłoniło japońską markę do stworzenia linii urządzeń konferencyjnych, w skład której wchodzą kamery internetowe oraz głośniki.

W tym roku marka iiyama chcąc spełnić oczekiwania swoich klientów, szukających przykuwających oczy rozwiązań, zaprojektowała największe jak dotąd interaktywne wyświetlacze. Na targach ISE zostaną zaprezentowane dwa ultraszerokie wyświetlacze o przekątnej 105 cali - TE10518UWI-B1AG (dotykowy)
z technologią PureTouch IR+ oraz LH10551WUS-B1AG (bezdotykowy). Oba wyświetlacze, które charakteryzuje nowoczesny design z cienką ramką, oferują rozdzielczość 5K i panoramiczny widok 21:9.

Marka zaprezentuje również nowe monitory iLFD z serii TE12 i TE14 (dostępne w rozmiarach od 55” do 98”), które idealnie sprawdzą się w środowisku biznesowym jak i edukacji. Dzięki zastosowaniu interaktywnego oprogramowania, w tym systemów Android 11.0 i Android 13.0 oraz funkcjom OPS Slot PC, użytkownicy mogą płynnie dodawać adnotacje i kontrolować zawartość na wyświetlaczu z dowolnego źródła. Produkty z nowej serii zapewnią swoim użytkownikom wydajność, dokładność i odporność podczas pracy.

Kategorię produktów digital signage uzupełni seria LH54, której ekrany mogą działać w orientacji poziomej lub pionowej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bez żadnych przerw. Ekrany zostały wyposażone w system operacyjny Android 11.0, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo dostosować wyświetlacz do swoich potrzeb
i bezpośrednio instalować aplikacje. Z kolei wbudowany CMS (oprogramowanie do zarządzania treścią) zapewnia użytkownikom całkowitą kontrolę nad wiadomościami.

Odwiedź stoisko 3S350 w hali 3, aby spotkać się z przedstawicielami z firmy iiyama na targach ISE i dowiedz się więcej o naszych produktach oraz możliwościach tworzenia nowoczesnego miejsca pracy za ich pomocą.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GID Agency
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH Biuro prasowe
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 01:00

Symfonia na rzecz edukacji MŚP: partnerstwo z Fundacją Digital Poland

Symfonia, producent i dostawca rozwiązań wspierających cyfryzację procesów biznesowych w MŚP, nawiązała współpracę z Fundacją Digital Poland. Partnerstwo to, podobnie jak uruchomione niedawno Symfonia Lab, wpisuje się w
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.