Komunikaty PR

IT Wins dostarczy trenerów dla HackerU

2020-06-22  |  15:15
Biuro prasowe

IT Wins, lider w branży security technologies podpisał umowę z międzynarodowym instytutem szkoleniowym HackerU z siedzibą w Izraelu.

Na mocy podpisanej umowy, IT Wins wesprze swoim zespołem Akademię HackerU. Trenerami będą specjaliści o najwyższych kwalifikacjach w branży cybersecurity.

Sektor cyberbezpieczeństwa to najbardziej rozwijający się sektor na świecie, bowiem codziennie dochodzi do setek tysięcy cyberataków . Dynamiczny rozwój sektora cyberbezpieczeństwa wymaga wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów. Absolwenci otrzymują gwarancję zatrudnienia po zdanym egzaminie. Program szkolenia jest przygotowany przy użyciu i zastosowaniu nowoczesnych technik przez profesjonalistów z Izraela.



IT Wins to spółka specjalizująca się w dostarczaniu i implementacji rozwiązań związanych z bezpieczeństwem, także sieciowym, jak również świadczy usługi związane z wdrażaniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem infrastruktury teleinformatycznej przedsiębiorstw i instytucji oraz usługami związanymi z zabezpieczeniami kontrinwigilacyjnymi.

HackerU jest światowym liderem w dziedzinie cyfrowego transferu wiedzy, rozwiązań technologicznych i usług cybernetycznych. Niezliczeni specjaliści, firmy i organizacje oczekują od HackerU aktualizacji najnowszych narzędzi, wiedzy i umiejętności krytycznego myślenia niezbędnych do utrzymania skutecznego zespołu specjalistów ds. Technologii i bezpieczeństwa.  

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2023-01-27 | 11:00

W 2022 r. co sekundę 10 internautów traciło swoje dane_Badanie Surfshark

  Coroczne badanie przeprowadzone przez firmę Surfshark - zajmującą się cyberbezpieczeństwem - pokazuje, że w 2022 roku dane wyciekły z łącznie 310 milionów 900 tysięcy kont na świecie. To aż o 68% mniej niż w roku
IT i technologie Podsumowanie roku w e-commerce i prognoza na 2023 r.
2023-01-27 | 09:30

Podsumowanie roku w e-commerce i prognoza na 2023 r.

W handlu elektronicznym każdego roku możemy zaobserwować nowe oraz innowacyjne trendy. Ich umiejętne wykorzystanie wspiera sklepy internetowe w osiąganiu korzystnych wyników
IT i technologie Czas na modernizację PC? Sprawdźcie modele GeForce RTX 3060 i GeForce RTX 3060 T
2023-01-27 | 07:30

Czas na modernizację PC? Sprawdźcie modele GeForce RTX 3060 i GeForce RTX 3060 T

Na rynku pojawiły się już pierwsze karty graficzne z serii GeForce RTX 40 (Ada Lovelace), ale obecnie dostępne są jedynie droższe modele z wyższych segmentów dla najbardziej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

praca w Newserii

Bankowość

BIK: W ubiegłym roku popyt na hipoteki zmniejszył się o połowę. W 2023 roku spodziewany jest kolejny duży spadek

W ubiegłym roku liczba nowo udzielonych kredytów mieszkaniowych zmniejszyła się o 51,4 proc., a ich wartość spadła o 49,1 proc. r/r, do poziomu 45,4 mld zł – wynika z danych Biura Informacji Kredytowej, które prognozuje, że w 2023 roku ten segment czeka dalszy spadek wartości, do poziomu 28 mld zł. Uwagę w statystykach BIK zwraca jednak znaczący w 2022 roku wzrost liczby i wartości nowo udzielanych pożyczek pozabankowych. Stabilna sytuacja obserwowana jest natomiast w segmencie kredytów gotówkowych i ratalnych.

Firma

Do 2026 roku Grupa PGE schowa pod ziemię co najmniej 30 proc. linii średniego napięcia. Pomoże w tym specjalistyczna maszyna do układania kabli bez konieczności robienia wykopów

Grupa PGE prowadzi strategiczny dla polskiej energetyki program kablowania sieci średniego napięcia (SN). Do 2026 roku schowa pod ziemię co najmniej 30 proc. istniejących linii średniego napięcia. W tym celu kupiła pierwszą w Polsce, specjalistyczną maszynę do układania kabli energetycznych pod ziemią bez konieczności robienia wykopów. Dzięki temu czas inwestycji w kablowanie sieci zdecydowanie się skróci.

Transport

Polskie miasta coraz bardziej smart, choć do światowej czołówki nam daleko. Ich mieszkańcy oczekują przede wszystkim innowacji w obszarze nieruchomości

Według mieszkańców polskich miast nowoczesne aglomeracje powinny się cechować przede wszystkim dostępnymi cenowo i dobrej jakości mieszkaniami do kupienia bądź na wynajem, sprawnym transportem publicznym oraz dbałością o środowisko – pokazuje badanie przeprowadzone przez ThinkCo i Otodom na potrzeby raportu „Innowacyjne miasta – życie, praca i mieszkanie przyszłości”. Choć polskie miasta zajmują jak na razie odległe miejsca w światowych rankingach smart cities, to ciekawe rozwiązania z tego obszaru można znaleźć nawet w niewielkich miejscowościach. Coraz więcej ośrodków wdraża rozmaite innowacje m.in. z zakresu mobilności, pracy, informacji czy zarządzania zasobami.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.