Komunikaty PR

IT Wins dostarczy trenerów dla HackerU

2020-06-22  |  15:15
Biuro prasowe

IT Wins, lider w branży security technologies podpisał umowę z międzynarodowym instytutem szkoleniowym HackerU z siedzibą w Izraelu.

Na mocy podpisanej umowy, IT Wins wesprze swoim zespołem Akademię HackerU. Trenerami będą specjaliści o najwyższych kwalifikacjach w branży cybersecurity.

Sektor cyberbezpieczeństwa to najbardziej rozwijający się sektor na świecie, bowiem codziennie dochodzi do setek tysięcy cyberataków . Dynamiczny rozwój sektora cyberbezpieczeństwa wymaga wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów. Absolwenci otrzymują gwarancję zatrudnienia po zdanym egzaminie. Program szkolenia jest przygotowany przy użyciu i zastosowaniu nowoczesnych technik przez profesjonalistów z Izraela.IT Wins to spółka specjalizująca się w dostarczaniu i implementacji rozwiązań związanych z bezpieczeństwem, także sieciowym, jak również świadczy usługi związane z wdrażaniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem infrastruktury teleinformatycznej przedsiębiorstw i instytucji oraz usługami związanymi z zabezpieczeniami kontrinwigilacyjnymi.

HackerU jest światowym liderem w dziedzinie cyfrowego transferu wiedzy, rozwiązań technologicznych i usług cybernetycznych. Niezliczeni specjaliści, firmy i organizacje oczekują od HackerU aktualizacji najnowszych narzędzi, wiedzy i umiejętności krytycznego myślenia niezbędnych do utrzymania skutecznego zespołu specjalistów ds. Technologii i bezpieczeństwa.  

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Lexmark wyróżniony tytułem Lidera Zrównoważonego Biuro prasowe
2022-06-30 | 15:00

Lexmark wyróżniony tytułem Lidera Zrównoważonego

Firma Lexmark, globalny lider w dziedzinie przetwarzania obrazu i rozwiązań IoT, zyskała tytuł branżowego lidera w zakresie zrównoważonego rozwoju według raportu Sustainability
IT i technologie Emisja akcji Illusion Ray SA: studio prezentuje pierwszą zapowiedź gry Wardogz
2022-06-30 | 14:00

Emisja akcji Illusion Ray SA: studio prezentuje pierwszą zapowiedź gry Wardogz

Studio gamingowe Illusion Ray SA udostępniło graczom pierwszy teaser gry Wardogz. Prezentacja efektów prac deweloperów ma miejsce w momencie trwającej emisji crowdfundingowej,
IT i technologie Sygnis wygrywa przetarg na dostawę mikroskopu o wartości prawie 6 mln zł
2022-06-30 | 12:00

Sygnis wygrywa przetarg na dostawę mikroskopu o wartości prawie 6 mln zł

Notowana na NewConnect deeptechowa spółka prowadząca projekty R&D w zakresie technologii hardware’owych wygrała przetarg na dostawę mikroskopu elektronowego typu LEEM dla

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Handel

Coraz większa niepewność w gospodarce zbiera żniwo. Liczba upadłości firm rośnie

– Czynników ryzyka w biznesie jest dziś tak wiele, że dla przedsiębiorców, zwłaszcza małych i średnich, sytuacja stała się nieprzewidywalna jak nigdy dotąd – mówi Tomasz Starus, prezes zarządu Allianz Trade w Polsce. Widać to w statystykach dotyczących niewypłacalności firm. W maju było ich o 17 proc. więcej niż rok temu i aż o 150 proc. więcej niż na początku pandemii. W całym roku może być ich o 12 proc. więcej w ujęciu rocznym, podobnie jak w krajach Europy Zachodniej, które są głównym partnerem gospodarczym dla polskich firm. Dlatego rodzime firmy muszą dziś działać zgodnie z zasadą ograniczonego zaufania wobec kontrahentów, dokładniej analizować partnerów biznesowych oraz korzystać z narzędzi pozwalających zabezpieczyć się przed wzrostem ryzyka w biznesie.

Konsument

Członkostwo w Unii Europejskiej znacząco poprawiło polski system prawny. Zwiększyła się m.in. ochrona i bezpieczeństwo konsumentów

Wspólnota prawa w ramach UE ma przełożenie na życie zwykłych konsumentów. Od 2004 roku znacznie zwiększyła się bowiem ich ochrona wobec usługodawców i producentów. Unijne wymogi poprawiają także bezpieczeństwo żywności, samochodów i wielu innych towarów użytkowanych na co dzień przez Europejczyków i Polaków – wynika z raportu „Osiemnaście lat Polski w Unii Europejskiej” przygotowanego przez In.Europa. Jak podkreślają jego autorzy, to także unijnej legislacji zawdzięczamy większe bezpieczeństwo energetyczne w czasie kryzysu w relacjach z Rosją.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.