Lexmark globalnym liderem raportu IDC MarketScape
Lexmark, globalny lider technologii przetwarzania obrazu, został doceniony w raporcie MarketScape przygotowanym przez globalną firmę analityczną IDC, za wprowadzanie innowacji w chmurze, interaktywną analitykę i szerokie zastosowanie IoT. Są to szczególnie istotne kryteria, które odpowiadają na rosnące wymagania związane z pracą hybrydową.
Najnowszy raport IDC MarketScape analizuje rynek usług zarządzania drukiem w chmurze (MPS) oraz innych opartych na chmurze modeli kontraktowych usług druku zarówno dla przedsiębiorstw, jak i małych i średnich firm. W badaniu wzięto pod uwagę dynamiczne przejście z pracy stacjonarnej na hybrydową, które wymaga zapewnienia cyberbezpieczeństwa, zdalnego dostępu do usług związanych z wydrukiem i przechowywaniem dokumentów firmowych a także monitorowania potrzeb użytkowników.
- Uznanie Lexmarka za lidera w rankingu IDC MarketScape dla chmury MPS potwierdza nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie wiodących w branży rozwiązań w zakresie rozwiązań IT i IoT, które pomagają klientom dostosować się do szybko zmieniających się warunków pracy – mówi Mariusz Ożarowski, Dyrektor Zarządzający Lexmark Central Europe. - Cieszymy się, że firma IDC potwierdziła, że zaufanie, jakim nasi klienci darzą urządzenia i rozwiązania Lexmarka, jest zasłużone.
Ocena zawarta w raporcie IDC MarketScape wykazała następujące mocne strony firmy Lexmark:
· Wykorzystanie innowacyjnych technologii: Według raportu, "Lexmark kontynuuje wprowadzanie innowacji w ramach swojego ogólnego podejścia do MPS, koncentrując się na uproszczeniu wszystkich aspektów obsługi drukowania. Kiedy Lexmark wprowadził swoją ofertę Cloud Print Infrastructure (CPI) jako usługę w 2019 roku, postawił na 3 filary: uproszczenie infrastruktury wydruków i zarządzania IT oraz wsparcie użytkowników. Poprzez wprowadzenie platformy Cloud Bridge Lexmark może dostarczać pełen zakres swoich usług i zarządzać nimi w praktycznie każdym środowisku, udostępniając MPS szerszemu gronu klientów, od SMB do przedsiębiorstw."
· Rozwiązania oparte na chmurze: Według raportu: "Lexmark jest na mocnej pozycji, aby spełnić oczekiwania związane z chmurą, ponieważ organizacje chcą wykorzystać technologię do poprawy wyników biznesowych związanych z drukiem i zredukować infrastrukturę lokalną. Elementy, które sprawiają, że Lexmark jest liderem w dziedzinie MPS, takie jak inwestycje w sprzęt drukujący, IoT, doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa, czy globalna platforma świadczenia usług, odgrywają ważną rolę w zdolności firmy do przewodzenia rynkowi w przechodzeniu na druk jako usługę."
· Specjalizacja branżowa: Jak stwierdzono w raporcie: "branżowe podejście firmy Lexmark do rynku pomogło jej zdobyć pozycję silnego konkurenta w każdym programie, w którym ważna jest głęboka integracja z istniejącymi systemami i aplikacjami biznesowymi".
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Czterodniowy tydzień pracy testuje coraz więcej organizacji. Przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom
Rząd pracuje nad skróceniem tygodnia pracy, a szefowa resortu pracy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk zadeklarowała, że zmiana miałaby wejść w życie jeszcze w obecnej kadencji Sejmu. Choć eksperci i pracodawcy są w tej kwestii podzieleni, to przykłady z innych rynków, m.in. Islandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii, pokazują, że taki model ma wiele korzyści, zarówno po stronie pracowników, jak i firm.
Bankowość
Sądy są zalewane pozwami frankowiczów. Rząd pracuje nad ustawą usprawniającą sprawy kredytobiorców
W sądach toczy się około 200 tys. spraw dotyczących kredytów frankowych. Prawomocnym wyrokiem zakończyło się 30 tys. Na drogę sądową zdecydowała się jednak tylko część kredytobiorców. Umów objętych ryzykiem walutowym było blisko milion, a ich wartość w szczytowym okresie, czyli w 2011 roku, osiągnęła niemal 200 mld zł.
Handel
Donald Trump zaczyna swą drugą kadencję jako prezydent. Europejski biznes obawia się konsekwencji zapowiedzianych ceł
Świat biznesu z niepokojem czeka na pierwsze decyzje Donalda Trumpa, zwłaszcza w sprawie wprowadzenia głośno zapowiadanych ceł na towary z zagranicy. Zdaniem Marcina Nowackiego, wiceszefa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Unia Europejska musi się przygotować na większy odbiór produktów i usług ze Stanów Zjednoczonych, które mają wysoki deficyt w handlu ze Starym Kontynentem. Tradycyjnie życzliwie nastawiona do USA Polska mogłaby wykorzystać swoją prezydencję w Radzie UE, by doprowadzić do porozumienia między obu stronami.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.