Komunikaty PR

MSI prezentuje CLUTCH GM31 LIGHTWEIGHT WIRELESS - kompaktową, lekką i ergonomicz

2023-01-20  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marek Ambrozik
GID Agency

Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency

Wiodący producent sprzętu dla graczy ogłosił dwie nowości z serii lekkich myszy gamingowych - CLUTCH GM31 LIGHTWEIGHT WIRELESS i CLUTCH GM31 LIGHTWEIGHT (wersja przewodowa). Jako następca wielokrotnie nagradzanego CLUTCH GM41 LIGHTWEIGHT WIRELESS, CLUTCH GM31 LIGHTWEIGHT WIRELESS jest lepiej przystosowany do małych i średnich dłoni, wyposażony w najnowocześniejszą technologię bezprzewodową o niskim opóźnieniu, a do tego oferuje do 110 godzin pracy na baterii, stację ładującą i inne funkcje, które zapewniają wzrost wydajności podczas rozgrywki.

 

Lekka, mała i ergonomiczna

Wykorzystując ten sam lekki plastik co poprzednik, CLUTCH GM31 LIGHTWEIGHT WIRELESS waży zaledwie 73 g, co skutkuje szybkim, bezwysiłkowym i swobodnym ruchem. Kompaktowa ergonomiczna obudowa sprawia, że ​​mysz jest świetnym wyborem dla graczy o małych i średnich dłoniach i zapewnia doskonały komfort w przypadku większości rodzajów chwytów. Zawiera również podkładki wykonane w 100 proc. z czystego teflonu, które mają jednokierunkową teksturę powierzchni i podwójnie nacięte krawędzie, dzięki czemu każdy ruch jest szybszy i bardziej precyzyjny.

 

Szybsze i wygodniejsze bezprzewodowe doznania

Wyposażony w najnowszą technologię bezprzewodową 2,4 GHz, CLUTCH GM31 LIGHTWEIGHT WIRELESS przesyła dane z prędkością zaledwie 1 ms, co zapewnia płynny i stabilny ruch myszy podczas rozgrywki. Żywotność baterii wynosi do 110 godzin przy pełnym naładowaniu (wartość ta może się różnić w zależności od użytkowania i warunków środowiskowych), a dołączona stacja ładująca umożliwia wygodne i przyjazne dla użytkownika ładowanie, bez konieczności podpinania kabla. Co więcej, zaledwie 10 minut ładowania wystarczy, aby uzyskać do 7 godzin pracy na baterii. Gracze mogą też kontynuować grę, podłączając dołączony kabel USB typu C bezpośrednio do myszy.

 

Topowa precyzja

CLTUCH GM31 LIGHTWEIGHT WIRELESS bazuje na sensorze PIXART PAW-3311 o czułości 12000 DPI i śledzeniu ruchu z prędkością 300 IPS. Na spodzie myszy znajduje się przełącznik DPI, a pod lewym i prawym przyciskiem umieszczono wytrzymałe przełączniki OMRON, których żywotność szacowana jest na ponad 60 milionów kliknięć. Mysz jest obsługiwana przez oprogramowanie MSI Center, które pozwala na dostosowanie ustawień urządzenia do własnych preferencji.

W zestawie z myszą znajdują się nadajnik USB, dedykowana stacja ładująca oraz dodatkowy KABEL FRIXIONFREE typu C do typu A do przewodowego podłączenia GM31. Specjalny kanał, do którego można podłączyć kabel USB, służy również jako schowek na nadajnik USB podczas podróży.

CLUTCH GM31 LIGHTWEIGHT WIRELESS jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 359 zł, natomiast przewodowy wariant CLUTCH GM31 LIGHTWEIGHT wyceniono na 229 zł.

 

Najważniejsze cechy:

- Sensor PIXART PAW3311

- Czułość do 12000 DPI/akceleracja 35G/śledzenie ruchu z prędkością 300 IPS

- Przełączniki OMRON o żywotności 60 milionów kliknięć

- Waga 73 gramy

- Do 110 godzin pracy na jednym ładowaniu i 7 godzin użytkowania po zaledwie 10 minutach ładowania

- Ergonomiczna praworęczna konstrukcja

- Obsługa MSI Center z możliwością zmiany ustawień myszy, w tym podświetlenia RGB

- Stacja ładująca, nadajnik USB do łączności bezprzewodowej 2,4 GHz, kabel FRIXIONFREE typu C do typu A.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GID Agency
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH Biuro prasowe
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 01:00

Symfonia na rzecz edukacji MŚP: partnerstwo z Fundacją Digital Poland

Symfonia, producent i dostawca rozwiązań wspierających cyfryzację procesów biznesowych w MŚP, nawiązała współpracę z Fundacją Digital Poland. Partnerstwo to, podobnie jak uruchomione niedawno Symfonia Lab, wpisuje się w
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.