Najbardziej zaangażowani ludzie w branży IT pracują we wrocławskim Nowym Targu
Me & My Friends
Podwale 7/5
50-043 Wrocław
julita.pacana|mamf.pl| |julita.pacana|mamf.pl
500 388 727
https://mamfgroup.com/
Wrocławski Spyrosoft zajmuje się inżynierią oprogramowania, który na rynku usług IT działa od zaledwie trzech lat, a już teraz zatrudnia ponad 450 osób i wciąż rośnie. Wyróżnia go: wyjątkowa koncepcja biznesowa i zaangażowanie pracowników w działania firmy. Nowa lokalizacja oddziału we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec Nowy Targ.
Na konkurencyjnym rynku usług IT firma Spyrosoft wyróżnia się nie tylko szybkim tempem wzrostu, kompetencjami, wiedzą i doświadczeniem swoich ekspertów, ale przede wszystkim relacyjnością i otwarciem na człowieka – zarówno klienta, jak i pracownika.
W praktyce oznacza to, że nabywcy poza rozwiązaniami technologicznymi otrzymują również doradztwo technologiczne i biznesowe oraz fachową, skoncentrowaną na kliencie, obsługę. Natomiast pracownicy mogą liczyć na partnerskie relacje, możliwość rozwoju i pomoc doświadczonych menadżerów.
„We are dynamically developing” – dynamicznie się rozwijamy
W rezultacie Spyrosoft nie zwalnia tempa i cały czas dynamicznie się rozwija. Choć na rynku IT działa niespełna od trzech lat, już zatrudnia kilkaset osób i nieprzerwanie rekrutuje nowych pracowników. Ma oddziały: we Wrocławiu, w Krakowie i w Białymstoku, a także w Zagrzebiu (Chorwacja), w Londynie (Wielka Brytania), Monachium i Brunszwiku (Niemcy) oraz w Detroit (Stany Zjednoczone). Co więcej, nie poprzestaje na tym i już planuje otwarcie kolejnych. Warto w tym miejscu dodać, że na lokalizację biur wpływ mają również opinie pracowników. Często są to centralne i prestiżowe części miasta. Na przykład we Wrocławiu jest to niedawno oddany do użytku, nowoczesny biurowiec Nowy Targ. Mieści się on blisko Rynku, w miejscu dobrze skomunikowanym, do którego łatwo i szybko można dotrzeć transportem publicznym.
W związku z tak szybkim i prężnym rozwojem w firmie podjęto decyzję o zmianie systemu identyfikacji wizualnej. Nowe logo i odświeżona strona mają za zadanie podkreślać energię przedsiębiorstwa, jego eksperckość w technologicznych i biznesowych obszarach oraz profesjonalizm pracowników.
Użyty w logotypie font nawiązuje do mocnej strony Spyrosoftu – ukierunkowania na ludzi. Zaakcentowanie środkowej litery w nazwie ma wskazywać na ważną pozycję człowieka w firmowej działalności. Nośnikiem informacji są również kolory. Pomarańczowy podkreśla dynamizm grupy, a fiolet – nastawienie na negocjacje i zaufanie.
Na nowej stronie uwagę przyciągają zdjęcia pracowników firmy i różnorodność propozycji pracy. W szczególności jednak ciekawie prezentuje się sposób przedstawienia oferowanych usług. Nie tylko poznajemy zakres dostarczanych rozwiązań, ale także dowiadujemy się, jakie osoby je tworzą, kim są dyrektorzy poszczególnych obszarów.
„We put people first” – stawiamy ludzi na pierwszym miejscu
Nie mniej priorytetowo traktowane są w Spyrosoft relacje z pracownikami. Dużą wagę przywiązuje się do tego, aby każdy w zespole czuł się dobrze. Dlatego stworzono unikalne stanowisko Employee Experience Partner, zrezygnowano ze sztywnych procedur, a także wprowadzono płaską strukturę organizacyjną. Pracownicy są zachęcani do realizowania swoich technologicznych pasji i dzielenia się wiedzą z innymi członkami zespołu.
Jestem przekonany, że to, co nas wyróżnia, to nie tylko ogromne doświadczenie biznesowe czy wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania, lecz również autentyczność, szczerość w działaniu, troska o pracownika. I to, że pracują u nas prawdziwi entuzjaści. – mówi Sławomir Podolski, Chief Operations Officer Spyrosoft SA.
„Shaping technology, together”” – Kształtujemy technologię, razem
Dla inżynierów Spyrosoftu istotne jest dogłębne rozpoznanie biznesu klienta i zrozumiała komunikacja. Na tej podstawie mogą przygotować dla niego różne rozwiązania – od systemów wbudowanych po aplikacje w chmurze.
Zawsze najpierw staramy się dobrze rozpoznać wymagania i otoczenie biznesowe klienta. Dzięki temu możemy tworzyć szyte na miarę rozwiązania, wykorzystując możliwości, jakie dają nam nowoczesne technologie. – podkreśla Witold Leder, Chief Operations Officer Spyrosoft Solutions SA.
Firma dostarcza rozwiązania IT klientom z branż takich, jak: motoryzacja, finanse, przemysł 4.0, usługi geoprzestrzenne, czy optymalizuje pracę działów HR.
***
O Spyrosoft:
Spyrosoft to firma założona w 2016 roku we Wrocławiu, działająca w branży IT i zajmująca się wytwarzaniem oprogramowania - od rozwiązań wbudowanych po wysokopoziomowe systemy oparte na chmurach publicznych, każdorazowo dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.
Firma oferuje kompleksowe prowadzenie projektów, w ramach których specjaliści Spyrosoft zarządzają projektami i związanymi z nimi wymaganiami, tworzą architekturę, piszą i rozwijają warstwę programistyczną. Rozwiązania wdrażane są z wykorzystaniem chmur publicznych oraz zaawansowanych technologii takich jak Arttificial Inteligence (AI) czy Mixed Reality.
Biura firmy znajdują się we Wrocławiu, Białymstoku i Krakowie, a także w Londynie, Brunszwiku, Monachium, Zagrzebiu i Detroit.
Więcej informacji o Spyrosoft na: www.spyrosoft.pl

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.