NAJNOWSZE CYFROWE TELEFONY BIURKOWE FIRMY PANASONIC
Firma Panasonic ogłosiła wprowadzenie nowej generacji cyfrowych telefonów biurkowych dla firm z dużymi kolorowymi wyświetlaczami LCD[1], intuicyjną obsługą oraz opcjami personalizacji.
Przewiduje się, że w 2024 roku 20% wszystkich globalnych telefonów biurkowych nadal będą stanowiły urządzenia cyfrowe. Seria KX-DT6 pozwala zapewnić firmom świetny sposób na wydłużenie okresu eksploatacji swoich systemów telekomunikacyjnych, dając jednocześnie pracownikom dostęp do cyfrowych telefonów biurkowych o smukłym i nowoczesnym wyglądzie.
Telefon KX-DT680 zapewnia podobne wrażenia podczas użytkowania, co jego odpowiedniki IP, a dodatkowo ma bardzo czytelny i intuicyjny kolorowy wyświetlacz LCD oraz mniejszą obudowę w porównaniu z jego poprzednikami. Ekran telefonu posiada opcje personalizacji, więc łatwo można do niego zaimportować oznaczenia marki oraz inne informacje firmowe.
Telefon biurkowy jest łatwy do zainstalowania, użytkowania i konserwowania dzięki 48 przyciskom funkcyjnym z możliwością autoetykietowania[2], przełączania stron pomiędzy czterema kartami oraz wbudowanego elektronicznego podnośnika słuchawki.
Organizacje rozważające modernizację swoich systemów telekomunikacyjnych często stoją przed niełatwą decyzją, mówi Shinta Muya, European Product Marketing Manager w Panasonic Communication Solutions. Czy powinny zainwestować w nowy system IP oraz wymianę instalacji elektrycznej w biurach i liczyć się ze związanymi z tym kosztami, czy może po prostu pozostać przy istniejącym działającym systemie i wymienić telefony cyfrowe na nowe, kontynuuje Muya. I dodaje: Nasi partnerzy handlowi mogą dodać do swojej oferty najnowsze cyfrowe telefony biurkowe. Te urządzenia zapewnią ich klientom niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie, które wydłuży okres eksploatacji ich istniejących systemów telefonicznych oraz da pracownikom dostęp do nowoczesnych i bogatych w wiele funkcji telefonów biurkowych.
Telefony Panasonic KX-DT680 i KX-DT635 są dostępne już teraz.
Więcej informacji można znaleźć na stronie https://business.panasonic.co.uk/communication-solutions/kx-dt680.
[1] Tylko model KX-DT680
[2] Model KX-DT635 ma 24 klawisze funkcyjne
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.