Komunikaty PR

Najważniejszy event w centralnej części Polski powraca!

2023-02-07  |  10:00
Biuro prasowe

Najważniejszy event w centralnej części Polski powraca! 2. edycja Fintech & e-commerce linking days już pod koniec marca! 

 

Eksperci oraz miłośnicy branży fintech i e-commerce będą mieli niezwykłą szansę na 2-dwudniowe spotkanie, które odbędzie się 21 i 22 marca. Uczestnicy Fintech & e-commerce linking days 2023 spotkają się w kultowych miejscach miasta, które stawia na innowacyjność, rozwój i nowe technologie. Mowa o Łodzi, mieście centralnej Polski, które przyjmie uczestników eventu w EC1 oraz Orientarium. To jeszcze nie wszystko! Event jest organizowany w ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Łodzi (Invest in Łódź Central Poland), który tak jak w ubiegłym roku stał się Partnerem Tytularnym wydarzenia! Poruszane w tym roku tematy dotyczyć będą: praktycznych możliwości wykorzystania metaverse i blockchain, wyzwań we współpracy fintech & e-commerce, nowości prawnych oraz przykładów funkcjonowania obu branż w innych europejskich krajach.

 

Na początek - zagraniczni goście w EC1!

 

Pierwszy dzień eventu rozpocznie się późnym popołudniem i pozwoli na prezentację gości z zagranicy. Przybliżą oni swoją perspektywę rozwoju branż fintech i e-commerce, co pozwoli uczestnikom przyjrzeć się temu, na ile rodzimy rynek mierzy się z tymi samymi wyzwaniami, czy też na ile wykorzystuje te same trendy i kierunki rozwoju. Wysłuchanie poglądów zagranicznych gości z pewnością będzie niezwykle ciekawym doświadczeniem, ale również możliwością do nawiązania bilateralnych rozmów o współpracy biznesowej. Przedstawiciele jakich krajów odwiedzą Łódź? Tego można będzie się dowiedzieć już niebawem!

 

21 marca uczestnicy Fintech & e-commerce linking days spędzą czas w miejscu nierozerwalnie związanym z Łodzią, czyli EC1. To właśnie w tej industrialnej, interesującej zarówno pod względem architektonicznym, jak i wystawowym przestrzeni, odbędzie się część merytoryczna i networkingowa wydarzenia. Po kilku godzinach ożywionych dyskusji, goście spędzą miły wieczór, który rozpocznie się wyjątkową kolacją, podczas której skosztują wyjątkowej, międzynarodowej kuchni. 

 

Interesujące dyskusje w niezwykłym otoczeniu

 

Drugiego dnia Fintech & e-commerce linking days uczestnicy eventu przeniosą się w fascynujące miejsce, jakim jest Orientarium. To nowa część kompleksu łódzkiego zoo, w której można znaleźć wyjątkowe gatunki roślin i zwierząt sprowadzone z Azji Południowo - Wschodniej. W centrum konferencyjnym goście wydarzenia będą świadkami ciekawych rozmów, w których wezmą udział przedstawiciele Rady Programowe wydarzenia, ale również zaproszeni prelegenci z Polski i zagranicy.

 

Tegoroczna edycja najważniejszego dla fintechu i e-commerce eventu w Polsce, zakończy się networkingiem w Orientarium. Uświetnią go nie tylko przystawki i doskonałe napoje, ale też możliwość zwiedzenia całego kompleksu. Uczestnicy Fintech & e-commerce linking days 2023 zobaczą zagrożone wyginięciem, rzadkie okazy przedstawicieli fauny i flory, których nie da się zobaczyć nigdzie indziej w Europie.

 

Nie może Cię zabraknąć!

 

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja Fintech & e-commerce linking days będzie niezwykłym przedsięwzięciem, które z pewnością wyróżni się na tle pozostałych eventów organizowanych w różnych miastach Polski. 

 

Branża fintech i e-commerce otwiera się na nowe - technologie, działania, startupy i rozwiązania! Nie boimy się łączyć metaverse, blockchainu, płatności i innych działań w jednym wydarzeniu. Wprost przeciwnie, sądzimy, że wszystkie te kategorie wzajemnie się uzupełniają i dają nam ogromną szansę na pokazanie uczestnikom eventu niecodziennych rozwiązań i wyjątkowości dwóch przenikających się światów! 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH Biuro prasowe
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 01:00

Symfonia na rzecz edukacji MŚP: partnerstwo z Fundacją Digital Poland

Symfonia, producent i dostawca rozwiązań wspierających cyfryzację procesów biznesowych w MŚP, nawiązała współpracę z Fundacją Digital Poland. Partnerstwo to, podobnie jak uruchomione niedawno Symfonia Lab, wpisuje się w
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.