Komunikaty PR

Olympus prezentuje nowe zestawy z aparatem OM-D E-M5 Mark III

2020-05-19  |  11:00
Biuro prasowe

Marka Olympus z myślą o miłośnikach fotografii i producentach filmów prezentuje dwa nowe zestawy. OM-D E-M5 Mark III w pakiecie z najmniejszym na świecie standardowym obiektywem zoom M.Zuiko Digital ED 12‑45 mm F4 PRO oraz OM-D E-M5 Mark III z rejestratorem audio LS-P4. Produkty dla entuzjastów robienia profesjonalnych zdjęć oraz vlogerów, producentów filmów i YouTuberów są już dostępne w sprzedaży.

W połowie maja rodzina Olympus powiększyła się o kolejne dwa pakiety. Pierwszy z nich - OM-D E-M5 Mark III z obiektywem zoom M.Zuiko Digital ED 12‑45 mm F4 PRO to propozycja kierowana do entuzjastów fotografii, którzy cenią sobie wytrzymały i lekki (580 gram) sprzęt oraz wysoką jakość zdjęć. Drugi zestaw powstał z myślą o producentach filmowych oraz twórcach internetowych nagrywających materiały wideo. W jego skład wchodzi m.in. aparat OM-D E-M5 Mark III oraz rejestrator dźwięku LS-P4 wyposażony w funkcję “Klapsa Filmowego”.

Zestaw filmowy OM-D 
Każdy twórca wideo zdaje sobie sprawę, jak ważny dla efektów jego pracy jest dźwięk. Olympus LS-P4 wchodzący w skład pakietu dla filmowców umożliwia rejestrowanie dźwięku w jakości Hi-Res, czyli wyższej od tej, którą oferują płyty CD - będące przez kilkadziesiąt lat wzorcem jakości w świecie audio. LS-P4 rejestruje pasma w zakresie od 20 Hz do 20 kHz, zapewniając przy tym bogaty dźwięk stereo. Zestaw filmowy tworzy również kompaktowy i wytrzymały aparat OM-D E-M5 Mark III. Zarówno producenci wideo, jak i YouTuberzy powinni docenić niewielką wagę tego modelu oraz możliwość korzystania z niego nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Pakiet oparty o uniwersalny aparat z wydajnym autofokusem, skuteczną stabilizacją obrazu oraz funkcjami “OM-D Movie” daje kreatywnym twórcom wideo dodatkowe możliwości. To w połączeniu z szerokokątnym obiektywem M.Zuiko Digital ED 12 mm F2.0 oraz rejestratorem liniowym LS-P4 z pewnością ułatwi pracę filmowców.

OM-D E-M5 Mark III +  M.Zuiko Digital ED 12‑45mm F4 PRO
Powodów do narzekań nie powinni mieć miłośnicy profesjonalnej fotografii, bo również w ich kierunku marka Olympus robi ukłon. Nowy zestaw dla zaawansowanych fotografów składa się z aparatu OM-D E-M5 Mark III, który gwarantuje optyczną stabilizację obrazu do 7,5 EV (Sync IS) dostępną w obiektywach kompatybilnych z tym modelem. Ponadto, aparat ma również wbudowaną stabilizację, która w połączeniu z dowolnym obiektywem systemu Mikro Cztery Trzecie gwarantuje do 7,0 EV (bez Sync IS). W skład pakietu wchodzi także kompaktowy, lekki i odporny na warunki atmosferyczne obiektyw M.Zuiko Digital ED 12‑45mm F4 PRO, który cechuje się doskonałą jakością optyczną w szerokim zakresie ogniskowych. Obiektyw zapewnia ostry obraz na całej powierzchni kadru, aż do samych krawędzi. To najbardziej kompaktowy produkt w swojej klasie.

Warto dodać, że aparat OM-D E-M5 Mark III będący fundamentem nowych zestawów Olympus wyróżnia wytrzymały i uszczelniony korpus, dzięki któremu aparat jest odporny na pył, mróz i zachlapania. Bezlusterkowiec został również wyposażony w matrycę 20,4 MP Live MOS, szybki procesor obrazu TruePic VIII (stosowany w OM-D E-M1 Mark II) oraz wbudowany 5-osiowy system stabilizacji obrazu.

Dostępność i ceny
Nowy zestaw OM-D E-M5 Mark III + M.Zuiko Digital ED 12‑45mm F4 PRO dostępny jest od połowy maja w cenie 7 190 zł.  Natomiast pakiet filmowy OM-D dostępny jest w cenie 8 990 zł. Wchodzący w skład zestawu aparat OM-D i obiektyw M.Zuiko objęte są dodatkową, sześciomiesięczną gwarancją po rejestracji na platformie http://my.olympus.eu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.