PowerWalker VFI 1000 LICR IoT — zasilacz już dostępny w polskich sklepach
Marka PowerWalker niedawno zaprezentowała atrakcyjny, kompaktowy zasilacz awaryjny o oznaczeniu VFI 1000 LICR IoT. Dziś produkt ten trafił na półki sklepowe.
PowerWalker VFI 1000 LICR IoT to UPS wyróżniający się opcją zdalnego monitorowania za pośrednictwem chmury. To oznacza łatwą dostępność do zasilacza i szybkie podgląd parametrów SOC i SOH. Co jednak ważniejsze, dzięki takiemu połączeniu użytkownik może łatwo rozwiązywać ewentualne problemy niezależnie od lokalizacji. Można więc liczyć na liczne oszczędności.
Jak sugeruje nazwa nowego zasilacza PowerWalker, jego wydajność energetyczna wynosi 1000 VA / 1000 W. Poza tym całość cechuje się współczynnikiem mocy wyjściowej na poziomie 1 i oferuje system równoważenia oraz systemu ochrony ogniw. Produkt posiada zestaw akumulatorów poziomu 3 LFP (żelazofosforan litu lub fosforan żelaza litu – LiFePO 4) z kilkoma zaawansowanymi funkcjami BMS.
PowerWalker VFI 1000 LICR IoT umożliwia tworzenie kopii zapasowych z maksymalnie 4 łatwo konfigurowalnymi modułami EBM. Produkt powinien przypaść do gustu tym użytkownikom, którzy cenią sobie oszczędność miejsca — mamy tu do czynienia z bardzo kompaktową konstrukcją (wysokość 2U). Ponadto istnieje szeroka gama opcjonalnych akcesoriów, takich jak zewnętrzne zestawy akumulatorów, karty do komunikacji i adapter WLAN, która może dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność zasilacza.
Zasilacz PowerWalker VFI 1000 LICR IoT jest dostępny w polskich sklepach w cenie od ok. 2000 zł. Dostępne są również modele o wydajności energetycznej 1500, 2000 i 3000 VA.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
IT i technologie
W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]
Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.
Edukacja
Podwyżki wynagrodzeń nie rozwiążą problemu niedoboru nauczycieli. Ważny jest też prestiż zawodu i obciążenie obowiązkami
Niski poziom wynagrodzenia nauczycieli w porównaniu z innymi zawodami to tylko jeden z czynników, które wpływają na niedobór kadr pedagogicznych w różnych krajach. Z analizy naukowców z Wielkiej Brytanii wynika, że popularne strategie szybkich rozwiązań, takie jak programy stypendialne, nie działają w długiej perspektywie. Potrzebne jest więc nie tylko zwiększenie płac, ale i budowanie prestiżu tego zawodu, by osoby, które mają predyspozycje do jego wykonywania, nie bały się obierać takiej ścieżki kariery zawodowej.
Fundusze unijne
Coraz więcej inwestorów stawia na budownictwo modułowe. Kolejne dwa lata powinny przynieść duże wzrosty
Do 2030 roku rynek budownictwa modułowego ma osiągnąć wartość 7 mld zł – szacuje firma Spectis. Szczególnie ten i przyszły rok będą dla niego korzystne ze względu na duży napływ środków z KPO, których wydatkowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Presja kosztowa i czasowa oraz otwartość na nowe technologie może skłonić inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do zwrotu w kierunku budynków modułowych.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.