Premiera: Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 - gamingowa obudowa w nowej, ule
Firma Cooler Master zaprezentowała właśnie nową wersję obudowy MasterBox TD500. Model Mesh V2 odznacza się przede wszystkim efektowną i praktyczną siatką FineMesh z konturem 3D, która powinna zapewnić wysoki przepływ powietrza i ochronę przed kurzem.
Obudowa Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 cechuje się sporą pojemnością - w jej wnętrzu zmieszczą się nie tylko typowe płyty główne w formacie ITX, m-ATX czy ATX, lecz także niektóre platformy E-ATX (o wymiarach do 12" x 10,7"). O odpowiednią wentylację mają zadbać m.in. trzy fabrycznie zainstalowane rotory CF120 ARGB.
Na wyróżnienie zasługuje też górny panel I/O, który dzięki obsłudze standardu USB Gen 2 Typu-C ma zapewnić uniwersalną transmisję danych. Producent chwali się również dołączonym kontrolerem hubem ARGB/FAN, który ma umożliwić zarządzenie podświetleniem elementów niezależnie od konfiguracji sprzętowej i jednocześnie oferuje dodatkowe cztery gniazda wentylatorów.
Nowy model MasterBox TD500 Mesh V2 pozwala na bezproblemowy demontaż górnego panelu. Rozwiązanie to pozwoli uzyskać szybszy dostęp podczas montażu komponentów. Podobne właściwości ma boczny panel ze szkła hartowanego, którego obsługa nie wymaga dodatkowych narzędzi.
Ponadto obudowa wyróżnia się zdejmowalną pokrywą dolnej zabudowy, która pozwoli wyeksponować zasilacz. W środku można zamontować w sumie do siedmiu wentylatorów o średnicy 120 mm, a także górny radiator 360 mm. Entuzjaści mogą mieć więc spore opcje konfiguracji obudowy.
Obudowa Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 niebawem powinna trafić do polskich sklepów. Jej cena sugerowana to 109,99€. Produkt dostępny będzie w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo
Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.
Ochrona środowiska
K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.
Ochrona środowiska
Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.