Komunikaty PR

Queris wprowadza nowy program na dla narzędziowni Queris TOOLS

2023-02-28  |  14:00
Biuro prasowe

Na rynku zadebiutował nowy program dla narzędziowni i działów technicznych, zwiększający efektywność zarządzania narzędziami oraz całym wyposażeniem firmy. Queris TOOLS to nowa alternatywa dla znanych tego typu rozwiązań.


Nowoczesny program dla narzędziowni - Queris TOOLS

Zarządzanie gospodarką narzędziową jest istotnym elementem każdej firmy posiadającej dział techniczny lub narzędziownię. W odpowiedzi na ich potrzeby polski producent systemów przemysłowych Queris opracował nowy, w pełni funkcjonalny program pomagający prowdzić nowoczesną gospodarkę narzędziową.

- Bazując na naszym doświadczeniu płynącym z obsługi setek działów utrzymania ruchu zauważyliśmy jak dużym wyzwaniem w wielu firmach jest monitorowanie narzędzi. Tam, gdzie wdrożyliśmy system CMMS sprawa jest normowana dzięki jego wbudowanej funkcjonalności, ale nie każda firma jest gotowa na taką inwestycję. Tymczasem narzędzia zawsze stanowią fundament pracy i należy w jakiś sposób zorganizować ich kontrolę, dlatego stworzyliśmy zupełnie niezależny, w pełni funkcjonalny program do zarządzania narzędziami i obsługi narzędziowni Queris TOOLS. – wyjaśnia Tomasz Zieliński, prezes zarządu Queris.

 

Rozwiązanie dla działów technicznych małych i średnich firm

Program Queris TOOLS jest dedykowany działom technicznym jako rozwiązanie wspierające zarządzanie narzędziami, sprzętem i wyposażeniem w myśl koncepcji Przemysłu 4.0 oraz w duchu lean management. Rozwiązanie dzięki uniwersalnemu przeznaczeniu jest kierowane nie tylko do firm produkcyjnych, ale również do przedsiębiorstw budowalnych i montażowych, a także innych podmiotów, których obrót narzędziami stanowi istotny element pracy.

 

Nowoczesna alternatywa dla istniejących aplikacji

Arkadiusz Więdłocha, wiceprezes Queris odpowiedzialny za strategię i rozwój, dodaje że wprowadzane na rynek nowego oprogramowanie to realna alternatywa dla istniejących tego typu programów, które nie zawsze spełniają oczekiwania nowoczesnych firm – Obecnie na rynku funkcjonuje zaledwie kilka tego typu rozwiązań, przez co klienci zmuszeni są wybierać spośród wąskiego grona aplikacji, które nie zawsze nadążają za tempem zmian w obszarze współczesnej gospodarki narzędziowej. Postanowiliśmy wypełnić tę lukę i dać małym i średnim firmom realną alternatywę w postaci nowoczesnego oprogramowania, stworzonego według najnowszych standardów technologii. Queris TOOLS ma służyć rzeczywistemu obniżeniu kosztów związanych z narzędziami oraz skutecznemu monitorowaniu posiadanego sprzętu. Wielu firmom brakowało programu, który umożliwi im skuteczne operowanie posiadanym sprzętem, a równocześnie będzie wstępem do dalszej optymalizacji działalności całego przedsiębiorstwa. Dzięki nieograniczonym możliwościom integracji czy prostej obsłudze przez przeglądarkę nasz program można wykorzystywać na dowolnym urządzeniu bez żadnych ograniczeń.

Program pomaga uporządkować działanie gospodarki narzędziowej, monitoruje obrót sprzętem, zapewnia wsparcie w utrzymywaniu narzędzi w należytym stanie technicznym (przeglądy) i przyczynia się do znacznego obniżenia kosztów eksploatacji wyposażenia.

 

Funkcjonalność płynąca z doświadczenia i praktyki

Niewątpliwą zaletą nowego rozwiązania jest fakt, że zostało ono opracowane przez doświadczonego polskiego producenta systemów przemysłowych, który cieszy się wysoką renomą nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Daje to gwarancję zarówno wysokiej jakości samego oprogramowania, jak i odpowiedniego jego dostosowania do rzeczywistych potrzeb użytkowników.

 

Bezpłatna wersja programu Queris TOOLS

Producent potwierdza, że nowy program Queris TOOLS jest kierowany przede wszystkim do małych i średnich firm, chcących zapanować nad swoimi narzędziami i obniżyć koszty ich eksploatacji. W tym celu udostępnia bezpłatną wersję testową, którą można pobrać z jego strony Queris TOOLS.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH Biuro prasowe
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 01:00

Symfonia na rzecz edukacji MŚP: partnerstwo z Fundacją Digital Poland

Symfonia, producent i dostawca rozwiązań wspierających cyfryzację procesów biznesowych w MŚP, nawiązała współpracę z Fundacją Digital Poland. Partnerstwo to, podobnie jak uruchomione niedawno Symfonia Lab, wpisuje się w
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.