Komunikaty PR

Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT dołączyła do grona klientów Simple SA

2020-06-18  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Dział Marketingu
Simple SA

ul. Bronisława Czecha 49/51
04-555 Warszawa
marketing|simple.com.pl| |marketing|simple.com.pl
tel.: (22) 812-58-98
https://simple.com.pl/

Wraz z końcem maja spółka Simple podpisała kontrakt z Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polskim Ośrodkiem Rozwoju Technologii na dostarczenie oprogramowania i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP. Umowa o wartości 1 033 200 zł brutto zostanie zrealizowana do 31 grudnia bieżącego roku. Wygranie przetargu dla Łukasiewicz – PORT jest kolejnym zdobytym przez Simple kontraktem w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Firmę Simple SA wyłoniliśmy w drodze przetargu, działając zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych. Spełniła przyjęte w postępowaniu kryteria, a przy tym jej oferta okazała się najbardziej korzystna cenowo – mówi Grzegorz Pabian, Executive Project Manager Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii. – Naszym priorytetem jest, aby Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP został wdrożony sprawnie i efektywnie. Liczymy, że zoptymalizuje on pracę działów HR i finansowo-księgowego, przyspieszy ich automatyzację, a w konsekwencji – zapewni standaryzację prowadzonych procesów. W praktyce nowe oprogramowanie odciąży naszych pracowników od wykonywania powtarzalnych, monotonnych i nużących działań, ułatwi im pracę, a w dłuższej perspektywie przyniesie oszczędności – dodaje.

Zawarty kontrakt obejmuje m.in. wykonanie analizy przedwdrożeniowej, dostarczenie licencji na system i oprogramowanie, instalację w środowisku sprzętowo-programowym, parametryzację oprogramowania, migrację danych z obecnie wykorzystywanego narzędzia, integrację z elektronicznym system obiegu dokumentów,  przeprowadzenie instruktaży i szkoleń dla administratorów i użytkowników końcowych oraz świadczenie innych usług wdrożeniowych.

Wygranie przetargu na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP dla tak prestiżowej i znaczącej jednostki, jaką jest z Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT to dla nas ogromne wyróżnienie. Oferowane przez nas rozwiązanie znacząco wpłynie na usprawnienie procesów cyfrowych i funkcjonowanie instytutu. Produkty Simple od lat cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych i aktualnych klientów. Oferowany przez nas system nieustannie rozwijamy oraz dostosowujemy do oczekiwań najbardziej wymagających klientów – mówi Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu Simple SA.

 

Więcej informacji:

Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz, która jest trzecią największą siecią badawczą na świecie i skupia 33 instytuty zlokalizowane w 11 polskich miastach. Łukasiewicz – PORT rozwija nowe technologie na potrzeby przemysłu. Aktywność naukowo-badawcza ośrodka koncentruje się wokół inżynierii materiałowej i biotechnologii. Instytut wspiera rozwój polskich firm i start-upów, jak XTPL czy SensDx, a jednocześnie jest wiarygodnym i pożądanym partnerem dla międzynarodowych korporacji, takich jak Roche, Pfizer, Amgen czy LG Electronics.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Simple SA
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu Biuro prasowe
2024-07-17 | 08:00

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Podczas gdy eksperci przewidują znaczące pozytywne skutki gospodarcze rozwoju sztucznej inteligencji generatywnej, nastroje społeczne nie są tak optymistyczne. Allianz Trade przedstawia wyniki
IT i technologie Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux
2024-07-17 | 01:00

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Branża tytoniowa alarmuje o drastycznych podwyżkach akcyzy. Są kilkukrotnie wyższe od zaplanowanych do 2027 roku

Ministerstwo Finansów chce wprowadzić drastyczne podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe. Ich skala ma być kilkukrotnie większa, niż zakładała obowiązująca od 2022 roku mapa akcyzowa, czyli porozumienie wypracowane po długich konsultacjach z rynkiem. Już w przyszłym roku akcyza na wyroby tytoniowe, zamiast o pierwotnie zakładane 10 proc. na wszystkie kategorie wyrobów, ma wzrosnąć: o 25 proc. na papierosy, o 38 proc. na tytoń do palenia oraz o 50 proc. na wkłady do podgrzewaczy tytoniu. Nowością jest objęcie podwyżkami również płynów do e-papierosów, na które w 2025 roku akcyza wzrośnie o 75 proc.

Bankowość

Większość małych i średnich firm przez całą swoją działalność nie zmienia banku. Wysoko oceniają dostępność do usług bankowych

Mikro-, małe i średnie firmy są surowymi recenzentami usług bankowych, ale mimo to ich ocena pozostaje dość wysoka – mówi Wojciech Terlikowski z CBM Indicator. Kredyt bankowy jest drugim – po środkach własnych – najpopularniejszym źródłem finansowania działalności MŚP, ale firmy chętnie korzystają również z kredytów inwestycyjnych czy kart kredytowych. Są zainteresowane także dodatkowymi usługami ze strony banków, np. doradztwem przy pozyskiwaniu środków UE. Ekspert wskazuje, że to przekłada się na lojalność klientów – przedsiębiorcy przywiązują się do banków i rzadko je zmieniają.

Przemysł

W Polsce rośnie tempo robotyzacji. Pod względem zaangażowania robotów w przemyśle przegrywa wyścig z innymi krajami regionu

Z niemal 18 tys. robotów zainstalowanych w sektorze przetwórstwa przemysłowego Polska znajduje się na szóstym miejscu w UE. Jednak na 10 tys. pracowników zatrudnionych w tej branży przypada 54,6 robota, znacznie mniej niż nie tylko na Zachodzie, ale i w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Jednocześnie 76 proc. przedsiębiorców badanych przez Polski Instytut Ekonomiczny zgadza się, że robotyzacja i automatyzacja będzie coraz bardziej stanowiła o przewadze konkurencyjnej firm na rynku.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.