Veracomp dystrybutorem rozwiązań Commvault na polskim rynku
Witowski
Olesińska 2
02-548 Warszawa
karol.witowski|sigma.com.pl| |karol.witowski|sigma.com.pl
668 368 803
www.sigma.com.pl
Firma Commvault, będąca cenionym liderem globalnego rynku oprogramowania biznesowego do zarządzania danymi w środowiskach chmurowych i lokalnych, podpisała umowę dystrybucyjną z Veracomp, uznanym na polskim rynku VADem. Firma skutecznie realizuje model dystrybucji z wartością dodaną (VAD), oferując szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii między innymi, pamięci masowe i serwery, sieci, zarządzanie infrastrukturą IT czy bezpieczeństwo IT. Zgodnie z obowiązującą od maja umową, Veracomp jest kolejnym, na polskim rynku, dystrybutorem mającym w swojej ofercie pełne portfolio rozwiązań Commvault.
Podpisanie umowy z Veracomp to dla Commvault kolejny ważny krok w kierunku budowania silnej siatki partnerskiej i umacniania swojej pozycji na polskim rynku. Dzięki partnerstwu z Commvault, Veracomp rozszerzy swoją ofertę o rozwiązania z zakresu zaawansowanego oprogramowania do backupu i zarządzania danymi.
“Commvault to jeden z liderów w obszarze oprogramowania do zarządzania danymi. Potwierdzają to niezależne zestawienia firm takich jak Gartner czy Forrester, w których Commvault od lat zajmuje czołowe pozycje. Bezpieczeństwo danych jest tematem stale zyskującym na znaczeniu. Rosną też oczekiwania klientów dotyczące jakości oferowanych rozwiązań. Cieszymy się, że nasza oferta została rozszerzona o produkty firmy Commvault, dzięki temu będziemy mogli oferować naszym Partnerom i ich klientom sprawdzone i innowacyjne rozwiązania. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy w stanie dostarczać na rynek zaawansowane systemy bezpieczeństwa do zarządzania danymi oraz zapewnić ich obsługę na najwyższym możliwym poziomie.” Powiedział Mirosław Chełmecki, dyrektor działu serwerów i pamięci masowych w Veracomp.
“Bardzo cieszymy się, że za dystrybucję naszych rozwiązań odpowiedzialna jest firma Veracomp, której profil doskonale pasuje do naszego portfolio. Doświadczenie w dostarczaniu wsparcia technicznego partnerom i klientom to z kolei gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Jestem przekonana, że ta współpraca zapewni nam szerszy dostęp do rynku.” powiedziała Daria Wosztyl, Channel Manager, Commvault Polska. “Starannie dobieramy naszych partnerów biznesowych koncentrując się na ważnych dla nas strategicznie obszarach takich jak zarządzanie danymi i bezpieczeństwo danych. W ostatnim czasie Commvault podjął kilka, ważnych strategicznie, kroków biznesowych jak ścisła współpraca z HPE czy przejęcie spółki Hedvig, jestem przekonana, że współpraca z Veracomp to kolejna dobra decyzja.” Dodała Wosztyl.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.