Koniec lutego oznacza koniec punktów PAYBACK! Sprawdź, czy możesz je stracić!
Rozpoczęła się kolejna edycja akcji „Wygaszanie punktów PAYBACK”. Potrwa do końca lutego br. W tym roku równowartość wszystkich punktów, które tracą ważność, opiewa na niebagatelną kwotę 25 milionów złotych. W czasie akcji uczestnicy największego w Polsce programu multipartnerskiego mają okazję skorzystać z wielu bardzo atrakcyjnych ofert, by wymienić zebrane przez siebie punkty na nagrody i vouchery.
Punkty PAYBACK ważne są przez trzy lata od momentu ich naliczenia. Akcja wygaszania to ostatnia okazja, aby przeznaczyć je na nagrody rzeczowe lub vouchery. PAYBACK-owicze mają w czym wybierać: oferta dostępnych przedmiotów powiększyła się ostatnio o ponad 100 pozycji, a na stronie sklep.PAYBACK.pl znaleźć można także wiele kart podarunkowych marek takich jak Allegro, Zalando, CCC, Everli czy Booking.com. Ponadto uczestnicy mogą wymieniać zebrane punkty na zakupy bezpośrednio w partnerskich sklepach stacjonarnych.
Pragniemy, by uczestnicy Programu wymieniali swoje punkty na nagrody i karty podarunkowe. Szkoda, żeby przepadły, skoro dają szansę realnej oszczędności, co w dobie szalejącej inflacji jest przecież dla każdego niezwykle ważne – mówi Paweł Zuń, e-Commerce Manager w PAYBACK Polska. – W tym roku równowartość punktów PAYBACK zagrożonych wygaszeniem wynosi 25 milionów złotych, co stanowi ogromną kwotę, którą można przeznaczyć nie tylko na nagrody rzeczowe czy vouchery, ale też na wsparcie charytatywne. Uczestnicy mogą wspomóc np. Program Pajacyk, działania „SOS Ukraina”, Szlachetną Paczkę, TOPR, Siemachę, Akademię Przyszłości czy Pola Nadziei. Przy minimalnym wysiłku PAYBACK-owicze naprawdę mogą zmienić rzeczywistość.
Przypominamy, że w akcji biorą udział wszyscy uczestnicy Programu – także ci, których punkty nie wygasają pod koniec lutego. Aby zweryfikować, ile punktów może wygasnąć, należy zalogować się w serwisie internetowym PAYBACK lub w aplikacji PAYBACK i wejść w zakładkę „Moje punkty PAYBACK”. Podane jest tam aktualne saldo punktów, a także informacja, ile z nich straci wkrótce ważność. Jeśli uczestnik nie ma punktów do wygaszenia, to zobaczy po prostu saldo swojego konta punktowego.
Szczegóły akcji dostępne są pod adresem www.payback.pl/wygaszanie. Regulamin programu PAYBACK znajduje się pod adresem www.payback.pl/regulamin.

Pożyczki bez zaświadczeń i formalności – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają tę formę finansowania?
Walletto Fintech Poland i rozwój polskiego ekosystemu fintech

Obawiasz się bessy na giełdzie? Sprawdź, co łączy największe krachy w historii
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niepewność gospodarcza rosnącym zagrożeniem dla firm. Sytuację pogarszają zawirowania w światowym handlu
Wojna handlowa i trudna sytuacja geopolityczna stanowią zagrożenie dla funkcjonowania firm. Niepewność sytuacji gospodarczej to obok wysokich kosztów pracowniczych najczęściej wskazywana bariera utrudniająca działalność. 60 proc. właścicieli i zarządzających firmami w Polsce uważa ją za największe zagrożenie. – Kryzysy są tyleż szokiem dla systemu, co szansą. Jeśli wykorzystamy nowo tworzące się sytuacje, mamy szansę wyjść wzmocnieni – ocenia Małgorzata Mroczkowska-Horne, dyrektor generalna Konfederacji Lewiatan.
Transport
Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.
Edukacja
Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.