Komunikaty PR

Kiwi.com łączy regionalne lotnisko w Ostrawie z portami lotniczymi na świecie

2023-02-20  |  12:00
Biuro prasowe

W lutym Kiwi.com nawiązała współpracę z regionalnym portem lotniczym w Ostrawie, zapewniając pasażerom z regionu morawsko-śląskiego swobodne połączenia lotnicze z lotniskami na całym świecie. Od teraz pasażerowie podróżujący z Ostrawy mogą dotrzeć w dowolne miejsce krótkiego, średniego lub dalekiego zasięgu z jedną lub dwiema przesiadkami po drodze, czy to w Lizbonie, Toronto czy na Sri Lance.** To świetna wiadomość dla podróżujących z Polski do Czech i vice versa, tym bardziej, że w Ostrawie mieszka na stałe wielu rodaków. Dodatkowo, otwarcie się portu lotniczego w Ostrawie ułatwi prowadzenie interesów przez firmy i przedsiębiorców z Czech i Polski. Dzięki bezpośredniemu połączeniu na trasie Warszawa-Ostrawa, odbywającemu się 5 razy w tygodniu,  mogą szybko i sprawnie dotrzeć na miejsce. Obecnie ceny lotów do Ostrawy zaczynają się od 129 zł!

 

Z Ostrawy w świat

Wszystko za sprawą widżetu Kiwi.com, dostępnego na stronie internetowej Ostrava Airport, który zapewnia podróżnym nieograniczoną liczbę miejsc dostępnych z portu w Ostrawie. Algorytm Kiwi.com umożliwia samodzielną przesiadkę, dzięki czemu podróżujący z niewielkiego, choć regionalnie niezwykle istotnego portu lotniczego w Ostrawie, mogą łatwo dotrzeć w dowolne miejsce na mapie świata.

Korzystając z połączenia Ostrawy z Warszawą (loty odbywają się 5 razy w tygodniu), dzięki współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT*, pasażerowie otrzymali szeroki wybór tras. Podróżni mogą dotrzeć z Ostrawy w dowolne miejsce krótkiego, średniego lub dalekiego zasięgu z jedną lub dwiema przesiadkami po drodze, czy to w Lizbonie, Toronto czy na Sri Lance.** To bardzo dobra wiadomość zarówno dla Polaków podróżujących do Czech w celach turystycznych, jak i w interesach, a także tych na stałe mieszkających w Ostrawie i regionie morawsko-śląskim.

Golan Shaked, dyrektor handlowy w Kiwi.com, mówi: „Obsługując ponad 95% globalnej oferty lotów, zapewniamy, że lotnisko w Ostrawie jest naprawdę połączone ze światem. Pasażerowie mogą szybko dotrzeć do lokalnego lotniska w Ostrawie, a następnie uzyskać dostęp do dowolnego miejsca na świecie za pomocą jednej prostej rezerwacji”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Lotnictwo BRAK ZDJĘCIA
2024-12-03 | 19:52

Polskie Linie Lotnicze LOT wśród najlepszych przewoźników na świecie

AirHelp, światowy lider w dziedzinie praw pasażerów lotniczych, opublikował wyniki najnowszego rankingu AirHelp Score 2024, oceniającego 109 linii lotniczych z całego świata. Tegorocznym zwycięzcą zostały Brussels Airlines,
Lotnictwo BRAK ZDJĘCIA
2024-10-14 | 18:09

Lotniska w Polsce notują wzrost opóźnień lotów w sezonie letnim 2024

Najnowszy raport AirHelp, największej na świecie organizacji zajmującej się prawami pasażerów lotniczych, ujawnia znaczny wzrost opóźnień lotów w Polsce podczas lata 2024 roku. Ponad 34% pasażerów
Lotnictwo BRAK ZDJĘCIA
2024-09-06 | 10:03

AirHelp przypomina o prawach pasażerów z niepełnosprawnościami

AirHelp, największa na świecie firma technologiczna zajmująca się poprawianiem doświadczenia pasażerów lotniczych, wyjaśnia, jakie są prawach pasażerów lotniczych z niepełnosprawnościami, ograniczoną mobilnością i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ślepe pozwy pomogą walczyć z hejtem w internecie. Spodziewana lawina wniosków może sparaliżować sądy

Wprowadzenie instytucji tzw. ślepego pozwu pozwoli skuteczniej ścigać za naruszenie dóbr osobistych popełnione przez anonimowych internautów. Przepisy pozwolą na złożenie pozwu w sytuacji, gdy poszkodowany nie zna danych identyfikujących hejtera. Krajowa Rada Sądownictwa i Sąd Najwyższy ostrzegają, że nowelizacja może doprowadzić do znacznego przeciążenia sądów, a krótkie terminy na identyfikację sprawcy mogą skutkować wzrostem odszkodowań za przewlekłość postępowania.

Ochrona środowiska

Nowy obowiązek segregowania odpadów budowlanych i rozbiórkowych. Firmy mogą go jednak scedować na wyspecjalizowane przedsiębiorstwa

1 stycznia weszła w życie ustawa zmieniająca przepisy o odpadach, która nakłada na wytwórców odpadów budowlanych i rozbiórkowych obowiązek ich segregacji i zapewnienia dalszego ich zagospodarowania. To efekt implementacji unijnej dyrektywy. Ostateczną treść przepisów branża poznała w ostatnich tygodniach 2024 roku. Nie jest wciąż jasne, czy w przypadku budów dopuszczona będzie frakcja odpadów zmieszanych, których nie da się posegregować. Następnym krokiem będą prawdopodobnie poziomy recyklingu odpadów budowlanych, jakie przedsiębiorcy będą musieli zapewnić. Nowe obowiązki nie dotyczą osób fizycznych.

Handel

T. Bocheński: Współpraca z Donaldem Trumpem może być bardzo trudna. Interes amerykański będzie stawiany na pierwszym miejscu

Współpraca na linii Unia Europejska – USA w ciągu czterech najbliższych lat rządów Donalda Trumpa może być trudna – ocenia europoseł Tobiasz Bocheński. Polski Instytut Spraw Międzynarodowych ostrzega, że potencjalne zmiany w polityce USA, w tym zwiększenie ceł, mogą dotknąć wszystkich partnerów Stanów Zjednoczonych. Dużą niewiadomą jest również kwestia wsparcia dla Ukrainy i ewentualnego zakończenia wojny. Polityka nowego prezydenta może mieć kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa całej Europy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.