DISTRIGO zachęca warsztaty do wzięcia udziału w akcji I LOVE EUROREPAR
DISTRIGO - dystrybutor części zamiennych i innych produktów niezbędnych warsztatom samochodowym, wchodzący w skład grupy Stellantis, rozpoczyna akcję I LOVE EUROREPAR. Jej celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki EUROREPAR na rynku niezależnych warsztatów samochodowych poprzez przekazanie im 200 bezpłatnych pakietów części zamiennych oraz płynów eksploatacyjnych. Akcja potrwa do 31 sierpnia 2021 roku.
Marka EUROREPAR to 60 grup towarowych, zawierających ponad 12 000 produktów. Oprócz części zamiennych są to także płyny eksploatacyjne, opony czy akcesoria, zapewniające możliwość serwisowania samochodów prawie wszystkich marek, pojawiających się na naszych drogach. Marka sukcesywnie wzbudza zainteresowanie rynku obsługi i napraw samochodów, a jej produkty pojawiają w kolejnych warsztatach i sklepach motoryzacyjnych.
Akcja I LOVE EUROREPAR to kolejne przedsięwzięcie DISTRIGO, dzięki któremu jeszcze więcej firm będzie mogło przekonać się o jakości produktów marki EUROREPAR.
W pakiecie DISTRIGO PACK, który trafi do wybranych warsztatów znajdują się następujące produkty:
· Płyn skoncentrowany do chłodnic 2 litry
· Pióro wycieraczki + klipy 650 mm
· Pióro wycieraczki + klipy 400 mm
· Zestaw żarówek zapasowych H7 + H1+ inne
· Preparat czyszczący do el. układu hamulcowego
· FILTR PALIWA DIESEL OPEL / GM: (odpowiednik oryginalnego filtra 95507489)
· FILTR KABINOWY WĘGLOWY / GM: (odpowiednik oryginalnego filtra 95527473)
· FILTR OLEJU OPEL / GM: (odpowiednik oryginalnego filtra 95526686)
· Kpl. 4-ech klocków hamulcowych przednich Opel Corsa E 1.0 90 KM
„Akcja I LOVE EUROREPAR to nasz kolejny krok w zakresie nawiązania współpracy z warsztatami samochodowymi, które nie miały jeszcze okazji przekonać się o zaletach produktów EUROREPAR. Aby otrzymać pakiet DISTRIGO PACK, wystarczy zarejestrować warsztat na stronie: https://iloveeurorepar.com/pl. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia przez przedstawiciela DISTRIGO, pakiet zostanie dostarczony do warsztatu przez jednego z Koordynatorów ds. Sprzedaży Części Zamiennych. Nie warto zwlekać z decyzją o rejestracji, ponieważ akcja trwa tylko do 31 sierpnia 2021 roku” – wyjaśnia Piotr Karaszewicz, Dyrektor Części Zamiennych & Serwisu Groupe PSA w Polsce.
Więcej informacji na temat akcji I LOVE EUROREPAR znajduje się na stronie: www.iloveeurorepar.com/pl
Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności
Allianz Partners i Mazda Motor Europe przedłużają współpracę
Goodyear oficjalnym sponsorem i dostawcą opon do FIA ETRC do 2027 roku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.