Komunikaty PR

151 nowych mieszkań w ofercie gdyńskiej inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy

2020-02-26  |  14:35
Biuro prasowe

Kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe zaprojektowane w dwóch 4-kondygnacyjnych budynkach trafiły do oferty projektu Murapol Nadmorskie Tarasy, realizowanego przez Grupę Murapol przy ul. Śmidowicza w Gdyni. Zaoferowane mieszkania wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home pozwalającą m.in. na zdalne sterowanie mediami.

Wprowadzone do sprzedaży lokale stanowią część „projektu1000”, w ramach którego Grupa Murapol uruchomiła komercjalizację jednocześnie ponad tysiąca mieszkań w sześciu miastach w Polsce.

Najnowszy etap inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy obejmuje 151 mieszkań w najpopularniejszych układach i metrażach, od 26 do 59 mkw., zaprojektowanych w dwóch niewysokich budynkach. Dla poszukujących większych powierzchni przewidziana została możliwość łączenia lokali. Wszystkie mieszkania na parterze wyposażone zostaną w ogródki, dzięki którym mieszkańcy zyskają dodatkową przestrzeń do wypoczynku, a mieszkania na wyższych kondygnacjach w komfortowe balkony. Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach zaplanowano 182 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz parkingi na terenie wokół budynków. Teren osiedla zostanie zagospodarowany specjalnie dobraną zielenią oraz elementami małej architektury.

Klienci nabywający aktualnie zaoferowane lokale będą mieli możliwość zamontowania w nich systemu Murapol Appartme, umożliwiającego zdalne sterowanie za pomocą smartfonu oraz tabletu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą, a także roletami wewnętrznymi. Poza powyższymi rozwiązaniami, zastosowany w budynkach Home Management System obejmie także monitoring wizyjny klatek schodowych, hali garażowych, części wspólnych osiedla oraz wideodomofon. Wprowadzone do sprzedaży lokale zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący powietrze w mieszkaniu przed smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami i bakteriami, zapewniając jednocześnie doskonałą przepuszczalność powietrza.

- Według statystyk JLL, firmy analizującej sytuację w branży nieruchomości, Trójmiasto stanowi obecnie czwarty największy rynek mieszkaniowy w Polsce. Rocznie jest tu sprzedawanych ok. 8,5 tys. lokali. Z naszych obserwacji wynika, że osoby poszukujące nowych mieszkań szczególnie cenią sobie inwestycje zlokalizowane z pobliżu terenów zielonych i miejsc rekreacji oraz dogodnie skomunikowane z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami. Te wszystkie kryteria spełnia projekt Murapol Nadmorskie Tarasy, którego już kolejny etap stawiamy do dyspozycji klientów - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Murapol Nadmorskie Tarasy to pierwszy projekt Spółki realizowany w Gdyni. Dotychczas w ramach tej inwestycji, poza aktualnie wprowadzoną do sprzedaży pulą, Murapol zaoferował 428 mieszkań, z czego pierwszy budynek z 81 lokalami otrzymał już decyzję o pozwoleniu na użytkowanie. Docelowo inwestycja obejmie 8 budynków, w których wymarzone M znajdzie około 2,1 tys. mieszkańców.

Osiedle powstaje w nadmorskiej i zielonej okolicy Oksywie, zaledwie 2 km od morza, w sąsiedztwie lasu, przy jednoczesnej bogatej infrastrukturze i dobrym dojeździe do centrum oraz pozostałych miast aglomeracji zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem, dzięki trasie szybkiego ruchu im. E. Kwiatkowskiego zapewniającej dogodne połączenie z obwodnicą Trójmiasta.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Przemysł spożywczy

Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa

Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.