300 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w 14 miastach!
Jeden z czołowych polskich deweloperów w ramach swojej najnowszej kampanii „300 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami”, stawia przed klientami kolejną paczkę lokali z atrakcyjnymi pakietami korzyści, dzięki którym można zaoszczędzić nawet 108 tys. zł! Co ważne, pula obejmuje nieruchomości gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz, których budowa zostanie ukończona do końca 2022 roku.
Promocyjna oferta, w której deweloper oferuje lokale z bonusami, dostępna jest w tym razem w 14 miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. W każdym z tych miast 21 maja w biurach sprzedaży odbędzie się także Dzień Otwarty.
Co można zyskać decydując się na kupno mieszkania w nowej akcji promocyjnej? Oprócz rabatu w cenie lokalu, Grupa Murapol dodaje też m.in. system smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.
Technologia smart home pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę, ale również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie wody nawet do 30% w skali roku.
W standardzie każdego mieszkania deweloper oferuje też filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. To rozwiązanie daje poczucie komfortu mieszkańcom inwestycji niezależnie od pory roku i jakości powietrza na zewnątrz.
- W kolejnym tygodniu maja przychodzimy do klientów z nową propozycją. Tym razem w akcji promocyjnej oferujemy aż 300 mieszkań gotowych do odbioru! Co to oznacza? Pula obejmuje lokale gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz takie, których budowa zostanie ukończona do końca tego roku. Jest to ważna informacja dla wszystkich, którzy chcą teraz zainwestować w nieruchomość i czerpać z tej inwestycji korzyści jak najszybciej. W Polsce wciąż można zaobserwować większy popyt na mieszkania niż ich podaż. Wpływ na to miał z pewnością napływ uchodźców zza naszej wschodniej granicy. Pojawienie się w Polsce tak dużej liczby obywateli Ukrainy spowodowało, że liczba mieszkań dostępnych na rynku cięgle spada. Za kilka miesięcy zaczyna się także nowy rok akademicki, wielu studentów będzie szukało lokum na wynajem, ale nie tylko. Ich rodzice będą chcieli zainwestować na przyszłość i kupić mieszkanie na własność. Dlatego właśnie zakup nieruchomości to wciąż dobry pomysł. Lokal można przeznaczyć na wynajem i osiągać z tego tytułu dochody, bo rynek inwestycji cały czas dobrze funkcjonuje. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Aby zamówić listę lokali z pakietami bonusów wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dewelopera dedykowanej kampanii. Z kolei 21 maja warto przyjść na Dzień Otwarty do wybranego biura sprzedaży Grupy Murapol i sfinalizować zakup mieszkania.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.