Komunikaty PR

Carlos Cuevas Serrano dołącza do Panattoni w Hiszpanii

2020-03-12  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewelina Ciuchta
Konkret PR

ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, powiększa swój zespół w nowo otwartym biurze w Hiszpanii. Jako Dyrektor ds. Rozwoju zatrudniony został Carlos Cuevas Serrano.

Iberyjski oddział Panattoni w Hiszpanii, obsługujący także rynek portugalski, otwarto z początkiem lutego bieżącego roku. Na jego czele stanął Gustavo Cardozo Lupi. Teraz do zespołu dołączył Carlos Cuevas Serrano, który objął funkcję Dyrektora ds. Rozwoju. Będzie odpowiedzialny m.in. za analizy rynku, pozyskiwanie nowych klientów i gruntów oraz komercjalizację inwestycji.

„Wzmocnienie zespołu jest niezbędne i cieszy nas, że Carlos dołączył do niego. Biuro zostało otwarte niedawno, ale już dopinamy pierwsze transakcje. Jestem przekonany, że szybko stworzymy silne fundamenty pod rozwój Panattoni na Półwyspie Iberyjskim, szóstym największym rynku logistycznym Europy” – mówi Gustavo Cardozo Lupi, Dyrektor Zarządzający hiszpańskiej filii Panattoni.

Carlos posiada dyplom z ekonomii i MBA. Ma ponad 15 lat doświadczenia w logistyce nieruchomości przemysłowych zdobyte u dwóch najbardziej aktywnych hiszpańskich brokerów nieruchomości. Przez ostatnie 6 lat związany był z CBRE, gdzie awansował na stanowisko Dyrektora ds. Nieruchomości Inwestycyjnych w dziale Rynków Kapitałowych. Obsługiwał transakcje przekraczające 500 mln EUR, jak doradztwo przy zakupie Prologis z portfela Magna (Colonial), sprzedaż aktywów o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych w Los Gavilanes (Getafe), należącej do Invesco na rzecz M&G, czy sprzedaż magazynu dystrybucyjnego Last Mile Amazon w Bilbao firmie Nuveen.

Zanim Carlos dołączył do Panattoni był dyrektorem ds. Wynajmu w CBRE i Amazon Lead Broker koordynując otwarcie ponad 25 centrów w całej Hiszpanii, w tym kilku BTS-ów w imieniu graczy e-commerce, takich jak Illescas, Getafe, Sewilla czy Bilbao prowadząc ekspansję klientów ostatniej mili. Wcześniej przez ponad 8 lat związany był z BNP Paribas Real Estate, gdzie jako Starszy Konsultant ds. Przemysłu i Logistyki odpowiadał za koordynację najmów w sektorze logistycznym.

Panattoni z wybudowanymi prawie 10 mln m kw. powierzchni przemysłowo-magazynowych jest już od kilku lat obecne, poza macierzystą Polską, także na innych, dużych europejskich rynkach logistycznych – niemieckim i brytyjskim. Deweloper działa również w Czechach i na Słowacji. Pod koniec ubiegłego roku otworzył z kolei oddział w Niderlandach, a teraz w Hiszpanii.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Konkret PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.