Geodis zostaje z SEGRO
GEODIS, światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, zdecydowało o przedłużeniu najmu powierzchni magazynowo-biurowej w SEGRO Logistics Park Stryków. Decyzja o dalszej współpracy jest wynikiem satysfakcji z wysokiej jakości usług świadczonych przez SEGRO.
GEODIS Poland wynajmuje powierzchnię na terenie SEGRO Logistics Park Stryków od 2013 roku. Zajmowany przez firmę obiekt to magazyn z modułem biurowym o powierzchni ponad 4 tys. m2. Budynek już na etapie projektu został dostosowany do indywidualnych potrzeb najemcy, a oddanie do użytku nastąpiło zaledwie 5 miesięcy po podpisaniu umowy najmu. Po niemal siedmiu latach współpracy firma GEODIS jest przekonana, że decyzja o inwestycji w Strykowie była strzałem w dziesiątkę.
- Siedem lat temu za obiektem na terenie SEGRO Logistics Park Stryków przemawiały świetna lokalizacja, na styku dwóch szlaków komunikacyjnych – autostrady A2 i A1 oraz wysokiej jakości obsługa ze strony SEGRO. Dziś możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że oba te elementy pozostają niezmiennie największymi atutami. Dzięki współpracy z dedykowanym Property Managerem SEGRO możemy skupić się na dostarczaniu jak najlepszych usług dla naszych Klientów bez obaw o kwestie związane codziennym użytkowaniem budynku – mówi Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny GEODIS Poland.
GEODIS to przedsiębiorstwo logistyczne o ponad wiekowej tradycji. Od lat dostarcza najwyższej jakości rozwiązania w zakresie realizacji łańcucha dostaw. Firma kładzie nacisk na innowacyjność, optymalizację działań oraz troszczy się o środowisko naturalne. Z magazynu zlokalizowanego w SEGRO Logistics Park Stryków obsługuje przede wszystkim światowego lidera innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wykładzin podłogowych i sportowych , oferując spersonalizowane rozwiązania z zakresu transportu i logistyki.
- Cieszymy się, że firma GEODIS Poland kolejny raz obdarzyła nas zaufaniem. Współpraca
z GEODIS to wzorcowy przykład długofalowych działań SEGRO, które przynoszą korzyść obu stronom – klientowi i właścicielowi oraz zarządcy parku. W SEGRO Logistics Park Stryków, naszym największym projekcie w Europie Środkowej, możemy pochwalić się doskonałą współpracą z coraz większą grupą przedsiębiorców, którzy korzystają już z ponad 300 tys. m2 powierzchni użytkowej – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.
W ramach SEGRO Logistics Park Stryków, deweloper oferuje aż 87 ha terenu inwestycyjnego. Docelowo ma na nim powstać niemal 400 tys. m2 powierzchni magazynowej, logistycznej i produkcyjnej. Zlokalizowany pod Łodzią park logistyczny wyróżnia infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów – z szerokimi drogami wewnętrznymi, placami manewrowymi oraz dogodnymi parkingami.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Polskie MŚP otrzymają większe wsparcie w ekspansji międzynarodowej. To cel nowej inicjatywy sześciu instytucji
Firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw otrzymają kompleksowe wsparcie na potrzeby zwiększania konkurencyjności na arenie międzynarodowej. Taki jest cel wspólnej inicjatywy instytucji zrzeszonych w Grupie PFR pod szyldem Team Poland. Obejmuje ona zarówno wsparcie kapitałowe, w postaci gwarancji, pożyczek czy ubezpieczenia, jak i doradztwo oraz wsparcie promocyjne i informacyjne, dzięki czemu mikro-, małym i średnim firmom łatwiej będzie podjąć decyzję o ekspansji zagranicznej. Pierwszy projekt dotyczy wsparcia dla firm zainteresowanych uczestnictwem w odbudowie Ukrainy.
Bankowość
RPP zgodna co do potrzeby obniżania stóp procentowych. Trwają dyskusje dotyczące tempa tych decyzji

W lipcu Rada Polityki Pieniężnej po raz drugi w tym roku obniżyła stopy procentowe, określając swój ruch mianem dostosowania. W kolejnych miesiącach można oczekiwać kolejnych obniżek, ale ich tempo i termin będą zależeć od efektów dotychczasowych decyzji i wzrostu płac. Docelowo główna stopa procentowa ma wynosić 3,5 proc. Te okoliczności sprzyjają kredytobiorcom.
Handel
Umowa z krajami Mercosur coraz bliżej. W. Buda: Polska nie wykorzystała swojej prezydencji do jej zablokowania

– Polska podczas prezydencji w Radzie UE nie wykorzystała szansy na obronę swoich interesów w sprawie umowy z krajami Mercosur – ocenia europoseł PiS Waldemar Buda. W jego ocenie polski rząd, mimo sprzeciwu wobec zapisów umowy, nie zbudował w UE sojuszy niezbędnych do jej odrzucenia. Porozumienie o wolnym handlu spotyka się przede wszystkim z protestami europejskich rolników, którzy obawiają się zalania wspólnego rynku tańszą żywnością z krajów Ameryki Południowej. Według europosła wszystko może się rozegrać w najbliższych tygodniach.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.