Komunikaty PR

Inwestycja CENTRAL HOUSE od OKAM - zakończona!

2023-03-28  |  15:30
Biuro prasowe

 

Projekt mieszkaniowy CENTRAL HOUSE, realizowany przez OKAM na warszawskim Mokotowie, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Jest to pierwsza inwestycja dewelopera, zrealizowana zgodnie z Nową Polityką Jakości firmy i wyposażona w eko-rozwiązania oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców. To także największy projekt mieszkaniowy OKAM obejmujący budowę 479 mieszkań w ramach jednego etapu. Inwestycja została zrealizowana w niewiele ponad 2 lata. Obecnie przekazywane są klucze do mieszkań.

Stworzenie wyróżniającej się inwestycji mieszkaniowej w dzielnicy znanej z biznesowego sznytu, mogło wydawać się nie lada wyzwaniem. CENTRAL HOUSE udowadnia, że jest to jak najbardziej możliwe! Osiedle, wykończone z wysokiej jakości materiałów, zrealizowane w oparciu o zasady Nowej Polityki Jakości OKAM, dostarcza mieszkańcom eko-rozwiązania i udogodnienia na miarę współczesnych potrzeb. Wyróżnikami inwestycji, wpływającymi na komfort codziennego życia, są m.in.: punkt ‘car spa’ z myjką ciśnieniową i odkurzaczem, strefa fitness z sauną, pojazd elektryczny, a także rowery przekazane na użytek mieszkańców. Integracji mieszkańców i budowaniu więzi społecznych sprzyjać będą: taras na dachu, dziedzińce wewnętrzne oraz w pełni wyposażony lokal mieszkańca z aneksem kuchennym i przestrzenią do organizowania spotkań. Zakończyliśmy inwestycję na czas, zgodnie z planem. Jesteśmy przekonani, że będzie to przyjazne miejsce do komfortowego mieszkania i aktywnego życia na terenie Mokotowa - dzielnicy, której popularność nie słabnie i stale przykuwa uwagę klientów - podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital. 

Na osiedle CENTRAL HOUSE składa się 479 mieszkań - z liczbą pokojów między 1-5, w metrażu pomiędzy 26 a 114 m2 - usytuowanych na 9 kondygnacjach. Mieszkania wyposażone są w balkony, tarasy albo ogródki. Obiekt posiada 540 miejsc parkingowych w 2-poziomowym garażu podziemnym, 200 miejsc dla rowerów w garażu podziemnym oraz 38 miejsc dla jednośladów na poziomie parteru. Na terenie CENTRAL HOUSE przewidziano także punkty do zasilania pojazdów elektrycznych, miejsce do pielęgnacji aut oraz serwis rowerowy. 

CENTRAL HOUSE to pierwszy projekt dewelopera, w którym nowoczesne udogodnienia dla mieszkańców i eko-rozwiązania zostały wprowadzone w całości zgodnie z tzw. Nową Polityką Jakości OKAM. Wśród rozwiązań pro-środowiskowych znalazły się m.in. zainstalowane na budynkach panele solarne, wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych czy “inteligentne” stacje do ładowania urządzeń mobilnych na dziedzińcu. Ponadto każdy klient przy odbiorze kluczy otrzymuje do swojego lokalu oczyszczacz powietrza. Poza tradycyjną zieloną przestrzenią na parterze, OKAM zrealizował taras na dachu, przeznaczony do relaksu, aktywności fizycznej czy spotkań z sąsiadami. To, co jest mocną stroną inwestycji to również lokal mieszkańca, na który składa się m.in. strefa fitness i sauna. Dla rodzin z dziećmi przewidziano zewnętrzny plac zabaw. Na terenie CENTRAL HOUSE przygotowana została także przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe: restaurację czy sklep spożywczy, a także paczkomat.  

Inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części warszawskiego Służewca Przemysłowego, przy ul. Domaniewskiej. W niedalekiej odległości znajduje się centrum handlowe i obiekty opieki zdrowotnej, a także infrastruktura transportowa, w tym zajezdnia tramwajowa, stacja kolejowa czy lotnisko.  

Budowa CENTRAL HOUSE rozpoczęła się na początku listopada 2020 r. Za koncepcję architektoniczną odpowiadała pracownia PRC Architekci, a Generalnym Wykonawcą był FineTech Construction. W marcu br. wystartował proces odbioru kluczy do lokali. Deweloper OKAM ma w ofercie ostatnie mieszkania na sprzedaż. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem? Biuro prasowe
2024-07-26 | 11:00

Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem?

Do tej pory Polacy mogli skorzystać z trzech programów dopłat kredytowych: Rodzina na Swoim, Mieszkanie dla Młodych oraz Bezpieczny Kredyt 2%. Na horyzoncie pojawia się program Kredyt
Nieruchomości CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland
2024-07-25 | 12:00

CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland

  Marka CCC kontynuuje współpracę z trzema centrami handlowymi z portfolio Greenman Poland – Nowymi Czyżynami w Krakowie, Nowymi Bielawami w Toruniu i Nową Górną w
Nieruchomości Warsaw office market in the process of adaptation
2024-07-25 | 01:00

Warsaw office market in the process of adaptation

Stable demand, low supply of new offices, and few vacancies—this briefly describes the current situation in the Warsaw market Just under 11 per cent of the office space resources in

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Polskie firmy z szansą na zdobycie azjatyckich rynków. Mogą otrzymać wsparcie na promocję podczas Expo 2025 w Osace

W 2025 roku w japońskiej Osace odbędzie się Wystawa Światowa Expo 2025. Udział w niej, a także towarzyszących imprezie wydarzeniach i targach to dla polskich firm szansa na wzrost rozpoznawalności swoich marek za granicą, a w konsekwencji na rozwój ich potencjału eksportowego. Expo 2025 będzie się koncentrowało na innowacjach służących zrównoważonemu rozwojowi. PARP, który jest partnerem wydarzenia w Polsce, do 26 września br. czeka na wnioski firm zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i ekspansją na azjatyckie rynki. W ramach programu mogą one otrzymać wsparcie na udział w targach, na misje wyjazdowe i kampanie promocyjne przed i po zakończeniu Expo. Nabór finansowany jest z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027

Polityka

Rośnie ryzyko wybuchu epidemii w Strefie Gazy. Brakuje czystej wody, kanalizacji i toalet, a w zniszczonej enklawie wykryto polio

W Strefie Gazy brakuje praktycznie wszystkiego – od żywności i wody po podstawowe leki – ale najgorsze może dopiero nadejść – alarmuje Polska Akcja Humanitarna. – Kilka dni temu w wodzie w Strefie Gazy znaleziono polio typu 2. Ta woda jest bardzo zanieczyszczona, infrastruktura wodno-sanitarna na tym terenie tak naprawdę już nie istnieje. Na dodatek od dziewięciu miesięcy dzieci nie są szczepione, ponieważ nie ma warunków, żeby to zrobić, więc istnieje bardzo duże zagrożenie wybuchu epidemii – mówi Magdalena Foremska z PAH. W odpowiedzi na kryzys organizacja uruchomiła duże projekty pomocowe, które mają zapewnić żywność i opiekę medyczną w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu.

IT i technologie

Gminy potrzebują inwestycji w cyberbezpieczeństwo. Eksperci widzą duże ryzyka wynikające z zaniedbań

Dane gromadzone przez jednostki samorządu terytorialnego mogą być bardzo niebezpiecznym narzędziem w rękach przestępców. Wykradzione mogą posłużyć do fałszowania tożsamości człowieka. Tymczasem poziom inwestycji w cyberbezpieczeństwo jest w gminach niski, a liczba ataków hakerskich na nie stale rośnie. Eksperci czekają na pozytywne skutki rządowego programu Cyberbezpieczny Samorząd. W jego ramach 1,5 mld zł trafi na inwestycje w poprawę bezpieczeństwa cybernetycznego samorządów: zarówno na poziomie sprzętu i oprogramowania, jak i kompetencji oraz procedur.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.