Inwestycja Neo Jasień sprzedana już w ponad 50%
Dekpol Deweloper sprzedał już ponad połowę mieszkań w nowej gdańskiej inwestycji wprowadzonej do oferty zaledwie dwa miesiące temu. W ramach osiedla Neo Jasień powstaną łącznie 104 mieszkania o metrażach od 34 do 71 m2. W projekcie zastosowane zostaną proekologiczne rozwiązania, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne. Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2022 roku.
Realizowana przy ul. Potęgowskiej w Gdańsku nowa inwestycja Neo Jasień cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. W zaledwie dwa miesiące Dekpol Deweloper sprzedał już ponad połowę oferowanych mieszkań. W ramach projektu powstaną 104 mieszkania o najbardziej popularnych metrażach liczących od 34 do 71 m2. W ofercie dostępne są również miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Mieszkania oferowane są zarówno w standardzie deweloperskim, jak i z wykończeniem “pod klucz”. Zakończenie budowy i oddanie inwestycji do użytku planowane jest na IV kwartał 2022 roku.
Osiedle Neo Jasień wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz zastosowaniem licznych proekologicznych rozwiązań. Planowany jest montaż paneli fotowoltaicznych na dachach budynków, a także lamp antywirusowych i antybakteryjnych. W częściach wspólnych zaprojektowana zostanie zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi.
„Olbrzymią zaletą naszej nowej inwestycji jest doskonała lokalizacja poza ścisłym centrum, ale z bardzo dobrym dojazdem do wszystkich części miasta. Bliskość terenów zielonych pozwoli jednocześnie przyszłym mieszkańcom na pełny relaks i aktywny wypoczynek” – podkreślił Sebastian Barandziak, Prezes Dekpol Deweloper.
Osiedle Neo Jasień charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją. Inwestycja mieści się przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska. Dużą atrakcję stanowi znajdujące się w pobliżu jezioro Jasień. Bliskość szlaków komunikacyjnych gwarantuje szybki i swobodny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Do przystanku komunikacji miejskiej jest zaledwie 300 metrów. Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje kilkanaście minut, a do obwodnicy zaledwie kilka minut. W pobliżu osiedla znajdują się popularne obiekty handlowe, przedszkola, szkoły, a także przychodnie.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol Budownictwo.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.