Komunikaty PR

Konstruktorska Business Center z nowymi najemcami!

2021-05-27  |  10:30
Biuro prasowe
Do pobrania KBC ( 0.39 MB )

Grono najemców warszawskiego kompleksu biurowego Konstruktorska Business Center powiększyło się o kolejne firmy. CONTRACT Meble biurowe, wiodący polski dostawca kompleksowych rozwiązań dla biur, wynajął 350 mkw. nowoczesnej przestrzeni. Na parterze budynku należącego do Golden Star Group, rozpoczęła swoją działalność także kantyna Futuro, której lokal zajmuje 561 mkw.

CONTRACT Meble biurowe specjalizuje się w organizacji przestrzeni biurowej, pomagając budować środowisko i wizerunek biur w zgodzie z zasadami ergonomii, dobrej organizacji pracy, z wykorzystaniem najlepszego designu i przy poszanowaniu reguł zrównoważonego rozwoju. Firma obecna jest na polskim i międzynarodowym rynku od 17 lat, oferując kompleksowe rozwiązania obejmujące projektowanie, wyposażenie i aranżację przestrzeni biurowej. W swoim portfolio posiada ok. 5 tys. zaprojektowanych i wyposażonych biur w Polsce i na świecie, stale współpracując z ponad 50 wiodącymi polskimi producentami mebli biurowych.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejne firmy postanowiły związać swoją przyszłość z Konstruktorska Business Center i warszawskim Mokotowem. W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby każdemu najemcy zapewnić możliwie najlepsze warunki do rozwoju jego biznesu. Cieszymy się, że podejmowane przez nas działania znajdują uznanie również wśród firm, które same z sukcesami funkcjonują na rynku biurowym i doskonale odnajdują się w najnowszych trendach. Zawarcie umowy najmu z CONTRACT Meble biurowe stanowi najlepsze potwierdzenie jakości i licznych atutów Konstruktorska Business Center – powiedziała Katarzyna Pankiewicz, Senior Leasing Manager w Golden Star Group.

Biuro CONTRACT Meble biurowe w Konstruktorska Business Center zostanie zaaranżowane na 350 mkw. nowoczesnej przestrzeni zlokalizowanej na parterze budynku, a firma rozpocznie w nich działalność 1 września 2021 roku. Umowa została podpisana na 5 lat. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma Knight Frank, a Golden Star Group doradzał NAI Fellow Estate.

Zdecydowaliśmy się ulokować nasz nowy salon w biurowcu Konstruktorska Business Center, ponieważ szukaliśmy miejsca wyjątkowego, pięknego i pełnego dobrej energii. Miejsca, w którym poczują się dobrze zarówno nasi pracownicy, jak i klienci. Od 17 lat podążamy za zmieniającymi się uwarunkowaniami i trendami w obszarze projektowania i tworzenia biur i zawsze najważniejsze było dla nas wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i reagowanie na ich oczekiwania. W sytuacji kolejnych, dużych przemian na rynku powierzchni biurowych, chcemy być blisko ludzi, chcemy się spotykać, rozmawiać, pokazywać jak organizować pracę w biurze w sposób bezpieczny i efektywny. Nowy salon CONTRACT będzie hybrydą, połączeniem tradycyjnego biura oraz stref spotkań i pracy z klientem, miejscem doświadczania, testowania i wymiany pomysłów pomiędzy użytkownikami biur, architektami i producentami rozwiązań przeznaczonych do przestrzeni biurowych. Jako eksperci rozwiązań biurowych, tworzymy zarówno przestrzenie biurowe jak i stanowiska home office, nasz salon będzie również ważnym uzupełnieniem naszego biznesu e-commercowego, czyli sklepu ERGOBIURO.pl.  Szukaliśmy więc miejsca przyjaznego i otwartego dla klientów, a lokalizacja w budynku Konstruktorska Business Center wydała nam się idealna – skomentowała Joanna Jezior-Sojka, Prezes Zarządu, CONTRACT Meble Biurowe.

W biurowcu Konstruktorska Business Center działalność zainaugurowała także kantyna, której operatorem jest Futuro. W skład przestrzeni restauracyjnej wejdzie m.in. lokal o powierzchni 561 mkw. oraz zewnętrzny ogródek, zaaranżowany na wewnętrznym dziedzińcu. Z bogatego i codziennie zmieniającego się menu, mogą korzystać zarówno pracownicy najemców Konstruktorska Business Center, jak i wszystkie osoby odwiedzające kompleks.

Konstruktorska Business Center to nowoczesny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 49 500 mkw., zlokalizowany w samym sercu biznesowej części Mokotowa. Siedmiokondygnacyjny budynek wyróżnia się jedną z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej powierzchni typowego piętra – 7000 mkw., zapewniającą najemcom pełną elastyczność w aranżowaniu przestrzeni pracy, idealnie dostosowując się do ich wymagań w zakresie wielkości danej powierzchni. Budynek cechuje także wysoka efektywność energetyczna potwierdzona certyfikatem BREEAM na poziomie „Very Good”. Konstruktorska Business Center to również cztery niezależne wejścia, dwa wewnętrzne dziedzińce rekreacyjne o powierzchni 3 200 mkw. – wyjątkowo lubiane przez pracowników zielone miejsca odpoczynku i spotkań oraz 1050 miejsc parkingowych w garażu podziemnych, rowerowania i szatnie dla cyklistów. Bardzo dobra lokalizacja umożliwia szybki dojazd zarówno transportem miejskim (autobusami i tramwajami), jak i własnym środkiem transportu. Obiekt położony jest ok. 15 minut drogi samochodem od centrum Warszawy i ok. 10 minut od międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Liczne atuty Konstruktorska Business Center doceniły renomowane polskie i międzynarodowe firmy. Wśród najemców budynku znajdują się m.in. Emerson, PZU, Procter&Gamble i MoneyGram.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego? Biuro prasowe
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że
Nieruchomości Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe
2025-01-30 | 06:00

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Obniżki cen ofertowych mieszkań w najbliższych miesiącach prognozuje 58 proc. przedstawicieli biur nieruchomości. W przypadku domów w taki scenariusz wierzy prawie 50 proc.
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Prawo

Handel

Automatyzacja pomaga firmom budować przewagę nad konkurencją. Zwłaszcza wykorzystanie narzędzi sztucznej inteligencji

Firmy coraz chętniej inwestują w cyfryzację i automatyzację procesów, w tym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), co pozwala im oszczędzać czas, redukować koszty operacyjne i poprawiać jakość obsługi klienta. Nowoczesne narzędzia takie jak platforma FlowDog pozwalają relatywnie szybko i efektywnie kosztowo usprawniać procesy obsługi reklamacji, zleceń serwisowych czy analizę danych sprzedażowych. Eksperci podkreślają, że dobrze wdrożona automatyzacja może przynieść zwrot z inwestycji już w ciągu kilku miesięcy, zwiększając konkurencyjność firm na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Handel

Odwetowe cła z UE na amerykańskie towary mogą być kolejnym etapem wojny handlowej. Następne decyzje spowodują dalszy wzrost cen

Komisja Europejska zapowiedziała nałożenie ceł na amerykańskie produkty w reakcji na wejście w życie ceł USA na stal i aluminium. Unijne cła o wartości 26 mld zł wejdą w życie 1 kwietnia, a w pełni zostaną wdrożone od 13 kwietnia. Donald Trump już zapowiada, że na to odpowie. – Wchodzimy w etap wojny handlowej między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi i na pewno będziemy świadkami wielu takich odwetów z każdej strony – ocenia europosłanka Anna Bryłka.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.