Magiczne rabaty w ofercie dewelopera. Oszczędności mogą sięgnąć nawet 73 tys. zł
Jeden z największych polskich deweloperów cyklicznie stawia przed swoimi klientami atrakcyjne promocje. Tym razem specjalną ofertą objęta została pula 300 mieszkań w miastach całej Polski. Jesteście ciekawi, ile można zaoszczędzić wybierając mieszkanie z oferty Grupy Murapol? Przeczytajcie!
Promocyjna oferta, w której deweloper stawia przed klientami magiczne bonusy, dostępna jest w 15 miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. Rabaty na nowe mieszkania można zyskać wybierając z 21 inwestycji komercjalizowanych obecnie przez dewelopera.
- Decydując się na zakup lokalu z promocyjnej puli, którą oferujemy w lutym, zaoszczędzić można nawet 73 tys. zł. Z doświadczenia wiemy też, że równie ważnym dla naszych Klientów jest zakup miejsca do parkowania. Dlatego w aktualnej ofercie dodatkowym bonusem w wybranych inwestycjach jest też prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego, a gdy dotyczy to większych lokali mieszkalnych to w niektórych przypadkach nawet z dwóch. Proponujemy zarówno zewnętrzne parkingi, jak i te w wewnętrznych garażach, tak aby każdy Klient dopasował promocyjną ofertę do własnych indywidualnych potrzeb – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży Murapol SA.
Postaw na nowoczesne rozwiązania
Grupa Murapol to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Spółka zrealizowała już 71 wieloetapowych inwestycji nieruchomościowych w całej Polsce, w których powstało 336 budynków z ponad 21 tys. lokali zamieszkałymi przez ok 63 tys. osób! W standardzie oferowanych projektów deweloper stawia przed klientami nowoczesne rozwiązania, jak np. możliwość korzystania z smart home w mieszkaniach. Dzięki technologii użytkownicy mogą zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem w mieszkaniu. Lokale wyposażone są również w pakiety antysmogowe, chroniące mieszkańców przed smogiem, zanieczyszczonym powietrzem, alergenami czy owadami. Na terenie swoich osiedli Grupa Murapol instaluje również stacje ładowania pojazdów elektrycznych czy wygodne stojaki dla fanów jednośladów.
Jak skorzystać z aktualnej promocji na mieszkania od dewelopera? Listę lokali objętych promocją w wybranym mieście można poznać, wypełniając formularz na stronie internetowej Grupy Murapol.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.