Komunikaty PR

Mieszkaniowy Cashback 2024 w Gdańsku

2024-10-30  |  13:00
Biuro prasowe

Osoby, którym zależy na jak najszybszym odbiorze kluczy do wymarzonego, własnego mieszkania lub komfortowego apartamentu inwestycyjnego w Gdańsku, mogą skorzystać z nowej propozycji Grupy Murapol. Deweloper przygotował dla swoich klientów atrakcyjny program Mieszkaniowy Cashback – wybierając lokal, który już teraz jest lub będzie gotowy do odbioru w 2024 roku, można uzyskać zwrot środków poniesionych na zakup lokalu w wysokości 3% jego ceny.

Jak skorzystać z programu? Wystarczy zapoznać się z gdańską ofertą Grupy Murapol, wybrać mieszkanie lub apartament inwestycyjny, który jest bądź będzie gotowy od odbioru w br., uregulować płatność zgodnie z harmonogramem, a następnie odebrać do niego klucze jeszcze w tym roku. W ciągu 14 dni od podpisania aktu przeniesienia własności należy złożyć wniosek o wypłatę premii, by w ciągu 30 dni od momentu jego skutecznego doręczenia, Grupa Murapol wpłaciła na konto klienta 3% ceny brutto zakupionego lokalu (pomniejszone o ewentualny podatek).

- Najnowszy program Mieszkaniowy Cashback skierowany jest do osób szukających gotowego lokalu. Premiujemy osoby, które sprawnie podejmują decyzje zakupowe i chcą jak najszybciej odebrać klucze do nowego mieszkania lub apartamentu inwestycyjnego. Oprócz spełnienia marzenia o przeprowadzce do własnego M czy inwestycji w nieruchomość, można zyskać dodatkową premię finansową. Każdemu właścicielowi z pewnością przyda się zastrzyk gotówki, np. na wykończenie lokalu. Te środki są w zasięgu ręki – wystarczy, zgodnie z regulaminem, podpisać umowę jeszcze w październiku, uregulować płatność i odebrać klucze do końca roku. Serdecznie zachęcam więc do skorzystania z tej wyjątkowej okazji – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Deweloper objął programem Mieszkaniowy Cashback trzy gdańskie inwestycje – Murapol Osiedle Novelo przy ul. W. Jagiełły, Murapol Osiedle Zen przy ul. Borkowskiej i Murapol Portovo przy ul. Mostek. Pierwsza z nich to nowoczesny projekt usytuowany w południowej części Gdańska. Otoczenie łąk i zielonych zagajników pozwala na co dzień obcować z naturą, zaś bliskość obwodnic S6 i S7 ułatwia dojazd do wielu miejsc na terenie miasta i poza jego obszary. Lokale przy ul. W Jagiełły objęte Mieszkaniowym Cashbackiem znajdują się w dwóch zrealizowanych już budynkach. Gotowe do odbioru 2- i 4-pokojowe mieszkania dostępne są w metrażach od 63 do 68 mkw. Murapol Osiedle Zen realizowane jest w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. Inwestycja oferuje życie z dala od zgiełku miasta, ale równocześnie świetne skomunikowanie z trójmiejską obwodnicą i traktem św. Wojciecha zapewnia dotarcie do fontanny Neptuna w zaledwie kwadrans. Mieszkania w Murapol Osiedlu Zen, które będą gotowe do odbioru jeszcze w tym roku, dostępne są w metrażach od 61 do 74 mkw. Programem Mieszkaniowy Cashback objęto też apartamenty inwestycyjne w Murapol Portovo, do których klucze również będzie można odebrać w 2024 roku. Projekt powstaje na terenie gdańskiego Śródmieścia, na nadbrzeżu Motławy. To wyjątkowe i urokliwie położone miejsce dla osób planujących ulokować kapitał w nieruchomościach. Warto dodać, że wszystkie lokale w gdańskich inwestycjach Grupy Murapol są wyposażone w filtry antysmogowe oraz możliwość instalacji urządzeń smart home. Do każdego lokalu na parterze przynależy taras z ogródkiem, a do tych na wyższych piętrach balkon. Na terenie osiedli deweloper zaprojektował ponadto stacje ładowania aut elektrycznych dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom

Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.

Transport

37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.

Prawo

Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.