Mieszkaniowy Cashback 2024 w Grupie Murapol
Osoby, którym zależy na jak najszybszym odbiorze kluczy do wymarzonego, własnego mieszkania lub komfortowego apartamentu inwestycyjnego w celu zamieszkania lub wynajęcia lokalu, mogą skorzystać z nowej propozycji Grupy Murapol. Deweloper przygotował dla swoich klientów atrakcyjny program Mieszkaniowy Cashback – wybierając jedno z kilkuset mieszkań i apartamentów inwestycyjnych, które już teraz są lub będą gotowe do odbioru w 2024 roku, można uzyskać zwrot środków poniesionych na zakup lokalu w wysokości 3% jego ceny.
Jak skorzystać z programu? Wystarczy zapoznać się z ofertą Grupy Murapol w swoim mieście i wybrać mieszkanie lub apartament inwestycyjny odpowiadający na indywidualne potrzeby. Jeśli wybrany lokal jest już gotowy do odbioru lub będzie w br. i jest objęty programem Mieszkaniowy Cashback, wówczas wystarczy przyjść do biura sprzedaży i sfinalizować zakup, uregulować płatność zgodnie z harmonogramem, a następnie odebrać do niego klucze jeszcze w tym roku. W ciągu 14 dni od podpisania umowy sprzedaży lokalu, należy złożyć wniosek o wypłatę premii. Do 30 dni od momentu dotarcia wniosku, Grupa Murapol wpłaci na konto klienta 3% ceny brutto zakupionego lokalu (pomniejszone o ewentualny podatek).
Programem objęto 9 inwestycji w różnych częściach Polski: Murapol Trzy Lipki przy ul. Muszlowej w Bielsku-Białej, bydgoskie Murapol Osiedle Akademickie przy ul. Akademickiej, Murapol Osiedle Zen przy ul. Borkowskiej, Murapol Osiedle Novelo przy ul. W. Jagiełły i Murapol Portovo przy ul. Mostek w Gdańsku, poznańskie Murapol Osiedle Verde przy ul. Wagrowskiej i Murapol Zielony Żurawiniec przy ul. Sielawy, Murapol Siewierz Jeziorna przy ul. Jeziornej w Siewierzu oraz sosnowieckie Murapol Apartamenty na Wzgórzu przy ul. Klimontowskiej.
- Najnowszy program Mieszkaniowy Cashback skierowany jest do osób szukających gotowego mieszkania. Premiujemy osoby, które sprawnie podejmują decyzje zakupowe i chcą jak najszybciej odebrać klucze do nowego lokalu. Oprócz spełnienia marzenia o zainwestowaniu w nowoczesny apartament inwestycyjny czy przeprowadzce do własnego M, można zyskać dodatkową premię finansową. Każdemu właścicielowi nowej nieruchomości z pewnością przyda się zastrzyk gotówki, np. na wykończenie lokalu. Te środki są w zasięgu ręki – wystarczy, zgodnie z regulaminem, podpisać umowę jeszcze w październiku, uregulować płatność i odebrać klucze do końca roku. Serdecznie zachęcam więc do skorzystania z tej wyjątkowej okazji – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Langowski Logistics nowym najemcą w MLP Pruszków II
Co czeka rynek nieruchomości? Komentuje Shraga Weisman, CEO Aurec Home
Jak sprzedają się nowe mieszkania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.