Komunikaty PR

Nie tylko open space. Firmy potrzebują powierzchni biurowej dla małych zespołów

2020-03-17  |  11:40
Biuro prasowe
Do pobrania inf.pras ( 0.11 MB )

Firmy działające w dużych miastach coraz częściej poszukują nowoczesnych przestrzeni biurowych w atrakcyjnych lokalizacjach dla swoich zespołów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, New Work, jeden z największych operatorów biur elastycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, proponuje wynajem w pełni gotowych powierzchni biurowych o zróżnicowanym metrażu. Oferuje m.in. oddzielne pokoje z obsługą techniczną i administracyjną w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi, zarówno w formie długo-, jaki krótkoterminowych umów.

Zapotrzebowanie na przestrzenie biurowe jest w Polsce coraz większe. Z raportu „Why flex?”, który sporządziła firma doradcza JLL, wynika, że w ciągu ostatnich pięciu lat mieliśmy na polskim rynku do czynienia z ponad pięciokrotnym wzrostem powierzchni biur elastycznych. W 2019 r. wyniosła ona już 240 tys. m kw. Popyt na takie usługi wzrasta, a w raz z nim oczekiwania dotyczące coraz bardziej zróżnicowanej oferty i indywidualnego podejścia do klienta. Chodzi zarówno o aranżację przestrzeni, bezpośrednią dostępność, standard, czy czas potrzebny na dopięcie formalności i podpisanie umowy. Te kwestie są ważne zarówno dla MŚP, jak i korporacji, które poszukują indywidualnych przestrzeni jako alternatywy dla open space’ów.

– Obserwujemy na rynku coraz większy nacisk klientów na przestrzenie, w których mają zapełnioną prywatność. Dostajemy wiele zapytań, również od klientów korporacyjnych, o możliwość wynajmu czasowego naszych biur w nagłej sytuacji. W ramach realizacji planów Business Continuity firmy coraz częściej decydują się na przeniesienie pracowników z open space do naszych przestrzeni – podkreśla Hubert Abt CEO firmy New Work. –Naszym atutem jest bogata oferta pokojów w wielu wariantach – opisuje i dodaje. W dynamicznie rozwijającym się biznesie ogromną rolę odgrywa również czas – nie każdy może pozwolić sobie na wielomiesięczne negocjacje, a następnie aranżację przestrzeni. Nasza oferta jest maksymalnie elastyczna, dostępna natychmiast, „od ręki”, także w wariancie krótkoterminowym.  

Firma oferuje klientom szeroki wybór lokalizacji. Jest obecna w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi, a już niebawem pojawi się również w Poznaniu, Katowicach czy Wrocławiu. W obiektach, gdzie swoimi biurami zarządza New Work wiele uwagi poświęcono procedurom bezpieczeństwa, zapewniając stuprocentowa kontrolę dostępu poprzez rejestrację wszystkich przychodzących do budynku i opuszczających go osób. Najemcy zyskują również usługę recepcyjną wraz z obsługą poczty. W coraz większej liczbie obiektów dostępne są uchylne okna. W lokalizacjach New Work istnieje zawsze możliwość wynajęcia miejsca parkingowego.

New Work jest jednym z liderów wśród dostawców biur elastycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma, która powstała w 2012 r., zarządza powierzchniami biurowymi w pięciu krajach – Polsce (Warszawa, Kraków, Gdańsk i Łódź), na Węgrzech (Budapeszt, Budaors), w Czechach (Praga), Rumunii (Bukareszt) i Ukrainie (Kijów). To aż 20 lokalizacji o łącznej powierzchni 40 tys. m kw. Z usług firmy New Work korzysta m.in. LOT, Lufthansa i Tata. Dostawca elastycznych usług biurowych zatrudnia ponad 100 osób.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Przemysł spożywczy

Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa

Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.