Komunikaty PR

Nowe mieszkania z pakietem bonusów. Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty

2021-06-28  |  11:35
Biuro prasowe

Zniżki na mieszkania, zewnętrzne miejsca postojowe oraz technologia smart home i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania – to pakiet bonusów oferowany przez Grupę Murapol podczas Dnia Otwartego. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 lipca w biurach sprzedaży dewelopera w 14 miastach w Polsce.

Grupa Murapol, jako jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce, aktywnie wspiera klientów w podejmowaniu decyzji zakupowych. W najnowszej promocji Spółka oferuje pulę 30 lokali mieszkalnych z bonusami w każdym mieście, w których prowadzi działalność. Pakiet bonusów przypisanych do każdego lokalu z listy promocyjnej może sięgać nawet 64 tys. zł. Aby skorzystać z oferty należy odwiedzić biuro sprzedaży podczas Dnia Otwartego, już w najbliższą sobotę i zarezerwować mieszkanie. Wcześniej można poznać listę lokali w promocji w swoim mieście postępując zgodnie z instrukcją na stronie internetowej dewelopera.

- Codziennie w licznych spotkaniach w naszych biurach sprzedaży aktywnie wspieramy osoby rozważające nabycie mieszkania do podejmowania decyzji zakupowych. Jednym z cyklicznych wydarzeń, na które czekają nasi klienci są Ogólnopolskie Dni Otwarte. W najbliższej, lipcowej edycji oferujemy pakiet bonusów do wybranej puli lokali mieszkalnych w każdym mieście. To oferta atrakcyjna zarówno dla klientów kupujących mieszkania na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.  – 3 lipca nasi doradcy będą do dyspozycji klientów od godz. 10.00 do 17.00 w naszych biurach sprzedaży zlokalizowanych w 14 miastach. Wszystkim zainteresowanym polecamy wcześniej zapoznać się z promocyjną listą mieszkań i przyjść na spotkanie z już wybranym mieszkaniem – dodaje Łukasz Tekieli.  

Szeroki pakiet promocyjny

Na pakiet promocyjny z okazji Dnia Otwartego Grupy Murapol składają się: rabat, a także smart home, zewnętrzne miejsce postojowe i dostępne wyłącznie dla Klientów GK Murapol ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania.

Spotkanie z Andrzejem Bargielem we Wrocławiu

Ale to nie wszystko. W najbliższą sobotę, odwiedzający wrocławskie biuro sprzedaży będą również mieli okazję spotkania z Ambasadorem dewelopera – Andrzejem Bargielem. To najsłynniejszy polski ski-alpinista, który jako pierwszy człowiek zjechał na nartach z K2. Na spotkaniu Sportowiec opowie o swojej ostatniej wyprawie, podczas której zdobył i zjechał na nartach z dwóch sześciotysięczników dziewiczego szczytu Yawash Sar II oraz Laila Peak. Spotkanie zaplanowane w godzinach od 11:00 do 15:00, w biurze sprzedaży przy ul. Buforowej 73. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu Biuro prasowe
2024-07-31 | 12:30

Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/001fa58d1370123be7c95f6f444ad65520240730173555/7a552ca808be77ff2ba38b57a2a2228f20240730173645/507ce9   Zdrowa, drewniana placówka
Nieruchomości Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice
2024-07-31 | 10:00

Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice

Dostawca części do maszyn budowlanych wynajął 4,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni w centrum logistycznym MLP Gliwice. Dostęp do nowego obiektu firma Cogito EU uzyska w listopadzie br. W
Nieruchomości City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let
2024-07-31 | 09:30

City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let

Spółka joint venture utworzona przez Partners Group, jedną z największych prywatnych firm inwestycyjnych działającą w imieniu swoich klientów oraz Peakside Capital Advisors,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Zbiory czereśni zakończyły się o miesiąc wcześniej niż zazwyczaj. Z powodu szybszej wegetacji owoce przypominają te z południa Europy

Zmiany klimatyczne wpływają na uprawy i zbiory owoców. Drzewa czereśni zakwitły w tym roku o kilka tygodni wcześniej niż zazwyczaj. Ciepła i słoneczna pogoda już w marcu przyspieszyła kwitnienie. W efekcie, o ile w poprzednich latach czereśnie można było kupić jeszcze w sierpniu, w tym roku już w lipcu zbierano późne odmiany. – Sezon wegetacyjny był o wiele dłuższy, a temperatura była wysoka w trakcie dojrzewania owoców. To warunki porównywalne z włoskim klimatem, a owoce, które udało nam się wyprodukować, są doskonałej jakości – mówi Krzysztof Czarnecki, wiceprezes Związku Sadowników RP. Część upraw zniszczyły jednak kwietniowe przymrozki.

Prawo

Osoby z niepełnosprawnością i ich opiekunowie czekają na ustawę o asystencji osobistej. Dzięki niej może wzrosnąć zainteresowanie pracą w tym zawodzie

Polska jest jednym z ostatnich europejskich krajów bez ustawy o asystencji osobistej. Tymczasem wspieranie osób z niepełnosprawnościami w różnych aspektach życia może mieć kluczowe znaczenie dla rynku pracy. Zatrudnienie będzie mogła znaleźć część osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie. Stworzy to też duże zapotrzebowanie na pracę asystentów. Dziś część z nich nie chce podejmować niepewnego zatrudnienia, nieuregulowanego w przepisach. – Jest przestrzeń dla tego nowego, bardzo prestiżowego w Europie zawodu asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością, który wesprze system ochrony zdrowia – przekonuje Małgorzata Szumowska, prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna.

Bankowość

Małe i średnie firmy czeka szereg wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem. Banki chcą im w tym pomagać

Hasła takie jak zrównoważony rozwój, ESG, taksonomia czy dekarbonizacja będą w nadchodzącym czasie dotyczyć nie tylko korporacji, ale też małych i średnich firm. Chcąc pozostać konkurencyjnymi uczestnikami łańcucha dostaw, także mniejsze podmioty  będą musiały wypełnić unijne wymogi i realizować proekologiczne projekty. To jednak oznacza dla nich szereg wyzwań, związanych chociażby z poznaniem wymogów unijnych, terminów ich realizacji i całym aspektem ich wdrożenia. Wydany właśnie przez Bank Ochrony Środowiska przewodnik, podsumowujący najważniejsze wyzwania legislacyjne, ma pomóc przedsiębiorcom się odnaleźć w gąszczu regulacji.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.