Komunikaty PR

Nowe rozwiązanie na rynku. Ronson zorganizował pierwszy Wirtualny Dzień Otwarty

2020-04-09  |  13:00
Biuro prasowe

W dobie epidemii koronawirusa deweloperzy musieli odwołać dni otwarte na realizowanych osiedlach i znacznie ograniczyć działalność biur sprzedaży. Ale Ronson Development znalazł sposób, by zaprosić klientów na wspólne zwiedzanie jednej ze swoich flagowych inwestycji, bez narażania niczyjego zdrowia. W środę, 8 kwietnia, ekipa dewelopera zorganizowała pierwszy Wirtualny Dzień Otwarty na warszawskim osiedlu Nova Królikarnia. Klienci przyjęli to rozwiązanie z dużym entuzjazmem – w relacji na żywo uczestniczyło momentami jednocześnie nawet 170 osób, a w ciągu zaledwie kilku godzin po jej zakończeniu została ona wyświetlona ponad 4 tysiące razy.

 

Dzięki transmisji live na fanpage’u Twoje własne M2, potencjalni nabywcy mogli wybrać się na spacer pomiędzy gotowymi budynkami, zwiedzić park przylegający do inwestycji, zajrzeć na budowę kolejnych etapów, a także na bieżąco zadawać pytania. 

– Próbując odnaleźć się w tej odmiennej rzeczywistości postanowiliśmy zaprosić naszych klientów na nową formułę spotkań: Wirtualne Dni Otwarte. W obecnej sytuacji trudno jest wybrać się na budowę albo do biura sprzedaży, a przecież wiele osób także teraz poszukuje własnego M. Postanowiliśmy więc, że pojawimy się z prezentacją inwestycji w domach naszych potencjalnych klientów dzięki relacji na żywo – mówi Karolina Bronszewska, marketing manager Ronson Development. – To pierwsze takie wydarzenie na polskim rynku mieszkaniowym i na pewno będziemy chcieli je powtórzyć także w innych naszych projektach. Będzie to dla klientów dobra okazja, by rozejrzeć się po osiedlach, zadać szczegółowe pytania i zobaczyć postępy w budowie – dodaje. 

 

Domy w Novej Królikarni coraz bliżej ukończenia

Nova Królikarnia to najbardziej ekskluzywny projekt Ronson Development, położony u podnóża Skarpy Warszawskiej. Podczas Wirtualnego Dnia Otwartego widzowie mieli okazję zajrzeć m.in. na budowę etapu osiedla, w skład którego wchodzi 18 segmentów o powierzchniach od 195 do 215 m2 z przestronnymi ogrodami. Zatopione w zieleni domy są połączeniem kameralnej zabudowy ze znakomitą lokalizacją i widokiem na jezioro.

Jak wyjaśnił podczas Wirtualnego Dnia Otwartego kierownik projektu, obecnie trwają prace wykończeniowe we wszystkich budynkach, kończone są elewacje i rozpoczynają się nasadzenia zieleni. Do końca sierpnia przewidywane jest oddanie domów do użytku.

Obecnie realizowany jest także IV i V etap Novej Królikarni z odpowiednio 23 i 31 apartamentami zlokalizowanymi w kameralnych willach miejskich.

 

Sprzedaż mieszkań na odległość

Wirtualny Dzień Otwarty to kolejna propozycja Ronson Development dla klientów, którzy poszukują mieszkania w tych utrudnionych okolicznościach. 

–  W ostatnich tygodniach bardzo zmieniliśmy organizację naszych sił sprzedażowych. Ze względów bezpieczeństwa, nie organizujemy klasycznych dni otwartych ani nie zapraszamy klientów i potencjalnych klientów do naszych salonów sprzedaży. Zachęcamy natomiast do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez wdrożony niedawno czat online – mówi Karolina Bronszewska

Deweloper udostępnia widoki 3D mieszkań z propozycjami aranżacji, wirtualne spacery, a także zdjęcia i filmy z osiedli. Klienci mają możliwość zawarcia umowy rezerwacyjnej na odległość, poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia podpisanych dokumentów. Kancelarie notarialne, z którymi współpracuje Ronson, wdrożyły natomiast szczególne środki ostrożności, umożliwiając bezpieczne zawarcie umowy deweloperskiej.

 


Ronson Development

Ronson Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.

Od początku swojej działalności w 2000 r. Ronson zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. Od 2007 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ronson tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Obecnie, w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty jak i lokale z segmentu popularnego.

Ronson Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Ronson jest również laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.