Komunikaty PR

Osiedle Przy Jeziorach - nowe domy o ofercie

2023-12-01  |  11:00

Popularne na rynku pierwotnym Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu powiększy się. Deweloper More Place wprowadził niedawno do sprzedaży kolejne 8 nowych domów w zabudowie bliźniaczej.

 

Osiedle Przy Jeziorach powstaje przy ulicy Golęczewskiej, w północno-zachodniej części Poznania. W zakończonych etapach zrealizowano 44 lokale w ramach 22 domów w zabudowie bliźniaczej. Większość z nich znalazła już swoich właścicieli, a w sprzedaży zostały ostatni lokal o powierzchni od 112,84 mkw. Niedawno, deweloper More Place, ogłosił sprzedaż kolejnych domów. Tym razem do sprzedaży trafiło 8 lokali, a ich powierzchnia to 110,44 lub 111,47 mkw. Na parterze każdego z nich znajduje się strefa dzienna, czyli salon, osobna kuchnia, toaleta oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od wariantu projektu. Na piętrze dostępne są również po dwa przestronne pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. Taki układ pomieszczeń gwarantuje komfort mieszkania, nawet dla dużej rodziny. Cechą charakterystyczną domów na Osiedlu Przy Jeziorach są wyjątkowo duże ogrody. Dla wprowadzonych do sprzedaży nowych domów to powierzchnia około 490 mkw. Taka działka to wiele możliwości aranżacji, np. strefa zabaw dla dzieci, czy strefa wypoczynku z meblami ogrodowymi. Deweloper proponuje opcje dodatkowe, m.in. panele fotowoltaiczne, rozwiązania inteligentnego domu i rolety zewnętrzne. Jedną z najpopularniejszych wśród klientów opcji dodatkowych jest wiata garażowa (zamykana bramą segmentową), która idealnie się sprawdzi w okresie jesienno-zimowym. Umyte auto można ochronić przed ulewą, nie trzeba go też odśnieżać. – Nasi klienci, mieszkańcy zakończonych już etapów, chwalą sobie przestronne powierzchnie domów i duże działki. Oczywiście doceniana jest także lokalizacja. W końcu zamiast betonu, tramwajów i szumu samochodów mamy towarzystwo przyrody z jej wszelkimi zaletami - mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Planowany termin zakończenia realizacji najnowszego etapu to II kwartał 2025. Warto wspomnieć, że wybrane domy są dostępne także z Bezpiecznym Kredytem 2 procent. – Z uwagi na duże zainteresowanie programem, zapraszamy naszych klientów do kontaktu z biurem już teraz, ponieważ procedura kredytowa, weryfikacja sytuacji finansowej nabywcy i zebranie dokumentów może trochę potrwać – zauważa Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Nazwa Osiedle Przy Jeziorach nie jest przypadkowa. Inwestycja znajduje się zaledwie 1 km od Jeziora Kierskiego oraz 3 km od Jeziora Kierskiego Małego. Na dodatek, do w pełni zagospodarowanej plaży przy Jeziorze Strzeszyńskim jest zaledwie 2 km. Taka lokalizacja to idealne miejsce na rodzinne wycieczki, spędzanie wolnego czasu oraz odpoczynek w otoczeniu przyrody, czy aktywność sportową. Ponadto, w odległości około 5 km od inwestycji znajduje się zjazd do trasy S11, którą z łatwością można dojechać do autostrady A2, a dalej w każdy zakątek kraju. Co istotne, do 3 km od osiedla funkcjonują placówki oświatowe – szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. Do najbliższego przystanku kolei metropolitalnej można dotrzeć w kilka minut autem, zostawić pojazd na specjalnym parkingu i przesiąść się na pociąg, by podróżować np. do centrum Poznania.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo

Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.

Ochrona środowiska

K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.

Ochrona środowiska

Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.