Osiedle Przy Jeziorach z kolejnymi domami

Przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu regularnie powiększa się Osiedle Przy Jeziorach, realizowane przez dewelopera More Place. Inwestycja składa się z domów w zabudowie bliźniaczej, każdy lokal jest dwupoziomowy, ma powierzchnię ponad 100 mkw., a ponadto znajduje się na dużej działce, dającej gwarancję zielonego ogrodu. II etap osiedla prawie ukończono, a jednocześnie trwają prace w III części inwestycji.
Osiedle Przy Jeziorach zostało tak zaprojektowane, że wzdłuż ulicy Golęczewskiej, po prawej stronie od wjazdu, znajdują się budynki z dwóch pierwszych etapów. - W tej części inwestycji powstało 14 domów, czyli 28 lokali bliźniaczych. Ostatnie cztery budynki, począwszy od numerów 22A i 22B są w zasadzie gotowe. Pracownikom budowlanym zostały ostatnie zadania wewnątrz lokali oraz w otoczeniu – tłumaczy Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Jednocześnie przedstawiciel dewelopera informuje o realizowanym III etapie Osiedla Przy Jeziorach, naprzeciwko pierwszego i drugiego. - Budynki nr 25 i 27 mają gotowe elewacje, pokrycie dachowe i wstawione okna, natomiast w budynkach nr 21 i 23, trwają prace elewacyjne, a dachy są gotowe. W dwóch kolejnych domach trwa docieplanie i montaż więźby dachowej. W kolejnym budynku dwulokalowym wykonywane są prace murarskie na parterze, a w jeszcze kolejnym zostały wylane fundamenty. Podsumowując, w III etapie realizujemy pięć domów dwulokalowych, każdy lokal o powierzchni ponad 100 mkw. – wyjaśnia Tomasz Pietrzyński.
Cała inwestycja będzie liczyć 28 domów bliźniaczych, czyli łącznie 56 odrębnych lokali. Każdy z nich znajduje się na działce o powierzchni od 451 do 507 mkw., w zależności od wybranego wariantu. Przyszli nabywcy mogą wybrać nie tylko konkretny metraż działki (i ogrodu), ale także układ pomieszczeń - z czterema oraz pięcioma pokojami. – Proponujemy naszym klientom klasyczny podział przestrzeni mieszkalnej. Parter to salon, kuchnia, łazienka, ale też dodatkowy pokój lub nawet dwa takie pomieszczenia. To zależy od tego, jakie potrzeby mają nabywcy i jaką decyzję podejmą, ponieważ te dwa projekty różnią się ceną nieznacznie. Z kolei na piętrze znajdziemy dwie sypialnie, przestronną łazienkę. Dodatkowe pomieszczenia, jak garderoba, czy pralnia z suszarnią to udogodnienia charakterystyczne dla domów z naszej inwestycji. Klienci, którzy zamieszkali na osiedlu, wspominają, że taka przestrzeń znacznie ułatwia życie i codzienne funkcjonowanie – podkreśla przedstawiciel firmy More Place.
Cały projekt zlokalizowany przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu zakończy się w 2023 roku. Ostatnie lokale w zabudowie bliźniaczej są dostępne w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Negocjacje między UE i USA w sprawie ceł trwają. Przełom możliwy podczas czerwcowej wizyty Trumpa w Europie
Czas, jaki Donald Trump zostawił krajom obłożonym cłami na negocjacje, zbliża się do półmetka. Umowę podpisała Wielka Brytania, ogłoszono również porozumienie z Chinami. Unia Europejska, która jest czwartym partnerem handlowym USA, do niedawna zdawała się nie czynić żadnych postępów w rozmowach. Jednak negocjacje trwają. Zdaniem europosła Michała Szczerby z PO stanowisko Unii powinno być twarde, a przede wszystkim jednomyślne. Okazją do rozmów może być wizyta Trumpa na czerwcowym szczycie NATO w Hadze.
Przemysł
Unijne programy szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wkrótce uruchomione będzie 150 mld euro na niskooprocentowane pożyczki

Prace nad uruchomieniem instrumentu pożyczkowego SAFE są na ostatniej prostej. Jak poinformował MON, po wielu tygodniach negocjacji został on przyjęty przez stałych przedstawicieli państw członkowskich przy UE. Wdrożenie SAFE oznacza uruchomienie 150 mld euro niskooprocentowanych pożyczek na finansowanie inwestycji państw członkowskich w obronność. Wysiłki krajowe i unijne koncentrują się teraz na zwiększaniu potencjału europejskiego przemysłu obronnego i budowaniu zdolności obrony i odstraszania.
Konsument
Roboty w służbie środowisku. Ograniczanie ilości odpadów możliwe dzięki automatyzacji

Sztuczna inteligencja i robotyka już dziś pomagają firmom ograniczać swój wpływ na środowisko. Korzyści z inwestycji w zaawansowaną automatyzację odczuwają także konsumenci. Przykładem może być automatyczny system pakowania wdrażany przez Amazon. Robot dostosowujący każdorazowo rozmiar papierowego opakowania do danego produktu pozwolił już zaoszczędzić 3 mln t materiału opakowaniowego, co oznacza dla kupujących mniej materiałów do utylizacji i prostszy recykling.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.