Ostatnia szansa, by zamieszkać na Rodzinnych Podolanach
Każda firma deweloperska ma inwestycję, która z czasem staje się jej wizytówką i wyznacza standard jakości w branży. Ważne jest nie tylko wykonanie, czy terminowość, ale też interesujące, nieszablonowe podejście do projektu. W tym kontekście przykładem może być Sky Investments, deweloper posiadający wśród swoich realizacji osiedle Rodzinne Podolany. O sukcesie zdecydowało tutaj świeże spojrzenie zespołu projektowego, pełne wyczucie potrzeb klientów oraz kompleksowa realizacja. Do tej pory w granicach miasta brakowało nowych domów na sprzedaż, nie było też zbyt wiele dwupoziomowych mieszkań szeregowych z tarasami na dachu, jakie zaproponowała firma Sky. Osiedle Rodzinne Podolany, zlokalizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu miało swoją premierę w styczniu 2019, aktualnie kończy się jego sprzedaż i realizacja. – Śmiało można stwierdzić, że inwestycja spodobała się klientom. Zdecydował nowy, dotąd niedostępny na rynku pierwotnym na poznańskich Podolanach typ zabudowy, dobra lokalizacja blisko Strzeszyna, a także estetyka. Nasz zespół projektowy i inwestycyjny zdecydował, że zaproponujemy klientom coś nowego, a nie tylko mieszkania w budownictwie wielorodzinnym – mówi Katarzyna Wyszyńska z firmy Sky Investments.
Na początku 2023 roku zakończyła się realizacja IV etapu osiedla Rodzinne Podolany. W tej części osiedla powstały szeregi H i I. a w nich łącznie 28 lokali dwupoziomowych o powierzchni od 73 do 78 mkw. Do budynków prowadzi droga osiedlowa, wyłożona kostką brukową, a przed mieszkaniami powstały miejsca postojowe na auta. – Zakończyliśmy przekazywanie kluczy naszym klientom. Niemal wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców, a dosłownie ostatnie lokale są gotowe do odbioru. Biorąc pod uwagę fakt, że osiedle cechuje się nowym typem zabudowy na poznańskich Podolanach, to jest to niemal ostatnia szansa, by tu zamieszkać i cieszyć się tak dużą przestrzenią – zauważa Katarzyna Wyszyńska.
– Nasze osiedle jest niemal w całości gotowe. Dla klienta, który zastanawia się nad zakupem, to spory pozytyw, ponieważ może zobaczyć inwestycję, a nawet wejść do mieszkania. Organizujemy spotkania pokazowe, ale warto w tym celu się umówić z nami wcześniej. Zakup lokalu gotowego pozwala skrócić do minimum czas, kiedy nabywca wraz z rodziną ponosi koszty utrzymania, np. wynajem w aktualnym miejscu zamieszkania, a jednocześnie spłaca kredyt hipoteczny za nową nieruchomość. Takie rozwiązanie jest wygodne i pozwala poczuć się bezpiecznie przy przeprowadzce – podsumowuje przedstawicielka biura sprzedaży Sky Investments. Ostatnie mieszkania dwupoziomowe na osiedlu Rodzinne Podolany o powierzchni od 76 do 78 mkw. są dostępne w cenie od 8900 zł brutto/ mkw.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Jednorazowe opakowania z plastiku mają do 2030 roku zniknąć z lokali gastronomicznych. Przekonanie klientów do pojemników wielorazowych może być wyzwaniem
Unijne przepisy zobowiązują firmy z branży HoReCa do ograniczenia w perspektywie 2030 roku jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych i zastąpienia choć części z nich opakowaniami wielorazowymi. Choć wielu Europejczyków pozytywnie odnosi się do oferowania opakowań wielorazowych przez lokale gastronomiczne, zaangażowanie użytkowników w zwrot pojemników może się okazać wyzwaniem.
Handel
Zbliża się szczyt UE–Chiny. Głównym tematem spotkania będzie polityka handlowa, w tym cła

Unia Europejska i Chiny odpowiadają łącznie za niemal 30 proc. światowego handlu, ale Europa wciąż ma ogromny deficyt handlowy w wymianie z Państwem Środka. Ostatnio relacje między Pekinem a Brukselą były pełne napięć, choćby w kwestii europejskich ceł na elektryki, chińskich ograniczeń eksportu metali ziem rzadkich, czy braku równowagi w dostępie do rynków. Szczyt UE–Chiny odbędzie się ponad półtora roku po poprzednim.
Polityka
Dane statystyczne pomogą przyspieszyć rozwój turystyki. Posłużą również do promocji turystycznej Polski

Główny Urząd Statystyczny we współpracy z resortem turystyki buduje nowoczesny portal analityczny Turystyka+. To interaktywne narzędzie, które umożliwia śledzenie zmian i porównywanie danych. Celem projektu jest wsparcie rozwoju turystyki na wielu poziomach – nie tylko krajowym, ale również lokalnym i regionalnym. Ma on być pomocny zarówno w podejmowaniu decyzji politycznych dotyczących infrastruktury turystycznej, jak i dla przedsiębiorców, co ma się przełożyć na rozwój sektora i gospodarki.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.