Panattoni poszerza zespół w Niderlandach
Konkret PR
ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, powiększa swój zespół w nowo otwartej filii w Niderlandach. Dyrektorem ds. Finansowania Strukturalnego i Operacji został Niels Heijndijk.
Oddział Panattoni w Niderlandach - drugim, największym rynku logistycznym w Europie po Niemczech – został otworzony w grudniu ub. roku. Na jego czele stanął Jeroen Gerritsen. Teraz do zespołu w Amsterdamie dołącza Niels Heijndijk jako Dyrektor ds. Finansowania Strukturalnego i Operacji. Będzie odpowiedzialny m.in. za zarządzanie relacjami inwestorskimi, w tym pozyskiwanie kapitału i finasowania dla nowych projektów inwestycyjnych na nowotworzonym przez dewelopera rynku.
„Jesteśmy bardzo podekscytowani witając Nielsa w zespole. Dzięki Nielsowi na pokładzie będziemy w stanie tworzyć więcej nowch możliwości. Wraz z dołączeniem naszego nowego kierownika biura, Sandry Kars, szybko rozwijamy platformę Panattoni w Netherlandach, aby obsługiwać projekty, które już dziś pozyskujemy. Zamierzamy dalej się rozwijać, aby utorować drogę naszym ambicjom ”- skomentował Jeroen Gerritsen, Dyrektor Zarządzający Panattoni w Niderlandach.
Zapewnienie odpowiedniego rodzaju kapitału i finansowania pozwoli zespołowi Panattoni wyróżnić się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Jestem entuzjastycznie nastawiony do budowania silnych fundamentów w Niderlandach, w ścisłej współpracy z międzynarodowymi zespołami i partnerami Panattoni - skomentował Niels Heijndijk, Dyrektor ds. Finansowania Strukturalnego i Operacji.
Niels ma 12-letnie doświadczenie w finansowaniu nieruchomości. Przez ostatnie półtora roku był Dyrektorem Finansowym Projektu i Skarbnikiem w Meijer Realty Partners (MRP), który jest jednym z największych holenderskich deweloperów komercyjnych. Był odpowiedzialny za wiele nagradzanych i prestiżowych projektów opracowywanych przez MRP.
Przed dołączeniem do Meijer Realty Partners, Niels przepracował 13 lat w Grupie Rabobank, z czego 11 lat w Banku FGH – jednostce Grupy specjalizującej się w finansowaniu nieruchomości komercyjnych.
Niels Heijndijk jest magistrem administracji biznesowej ze specjalizacją finanse na Uniwersytecie w Groningen. Zdobył także tytuł podyplomowy z zakresu zarządzania nieruchomościami w amsterdamskiej School of Real Estate (ASRE).
Langowski Logistics nowym najemcą w MLP Pruszków II
Co czeka rynek nieruchomości? Komentuje Shraga Weisman, CEO Aurec Home
Ceny ofertowe nowych mieszkań – listopad 2024 (wstępne dane)
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.