Pierwsza edycja Targów Wewnętrznych Online firmy LEDIN dla branży oświetleniowej
MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
WAŁ MIEDZESZYŃSKI 608a
03-988 WARSZAWA
karolina|magnifico.com.pl| |karolina|magnifico.com.pl
609776612
www.magnifico.com.pl
W trosce o komfort i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników targi odbędą się za pośrednictwem platformy online, do której każdy zainteresowany będzie mógł otrzymać dostęp. To wspaniała szansa na to, by spotkać się z ekspertami ds. oświetlenia LED, dowiedzieć się więcej na temat nowości w branży oraz najnowszych trendów oświetleniowych. Spotkanie poprowadzi Olivier Janiak, a gościem specjalnym będzie Robert Burneika, znany kulturysta i zawodnik MMA.
Grupa LEDIN, która istnieje na rynku oświetleniowym od ponad 10 lat, to prężnie rozwijający się producent i dystrybutor oświetlenia LED z Ostrołęki. Do grupy przynależą dwie marki własne – LED line® oraz LEDOM, które współpracują z międzynarodowymi dystrybutorami i punktami sprzedaży zlokalizowanymi w ponad 25 krajach na całym świecie. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynkowemu, LEDIN po raz pierwszy organizuje wewnętrzne targi oświetleniowe, w których możemy wziąć udział.
Targi oświetleniowe to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów i nowe trendy związane ze stosowaniem coraz bardziej wydajnych, przyjaznych środowisku rozwiązań oświetleniowych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych oraz komercyjnych.
Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w targach oświetleniowych LEDIN, będzie miał szansę poznać szeroką gamę produktów firmy, a także dowiedzieć się więcej na temat stosowanych technologii. Całe wydarzenie podzielone zostało na trzy moduły:
- panel produktowy, podczas którego zaprezentowana zostanie bogata i zróżnicowana oferta produktowa LEDIN, a także nowości, które niebawem pojawią się w ich asortymencie;
- panel szkoleniowy, który będzie okazją do wysłuchania prelekcji specjalistów pracujących w Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®;
- panel marketingowy, podczas którego omówione zostaną praktyczne kwestie związane z doborem oświetlenia do przestrzeni prywatnych.
Wydarzenie poprowadzi Olivier Janiak, natomiast gościem specjalnym będzie Robert Burneika. Aby wziąć udział w targach, należy w dniach od 15 do 17 września br. wejść na nasz kanał LED line na platformie Youtube:https://bit.ly/3BaFaUH i zapoznać się z opublikowanymi tam materiałami.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach oświetleniowych producentów i dystrybutorów oświetlenia, sprzedawców hurtowych, inwestorów i deweloperów, architektów i projektantów wnętrz, a także wszystkich, którym tematyka oświetlenia LED jest szczególnie bliska.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na: www.ledin.pl.

Łotewski producent wysokiej jakości domów prefabrykowanych wchodzi na polski rynek

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

60 proc. młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE. Chcą mieć udział w kształtowaniu jej polityk
Tegoroczny Eurobarometr wskazuje, że sześciu na 10 młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE i uważa, że ich kraje korzystają z obecności w Unii. Doceniają przede wszystkim swobodę podróżowania bez granic i paszportów. Jednocześnie deklarują chęć większego wpływu na kierunek, w którym rozwijana jest wspólnota, i wskazują na nowe wyzwania, przed którymi stoi ich pokolenie i którymi UE powinna się zająć.
Konsument
Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.
Handel
W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.