Komunikaty PR

Pierwszy etap Osiedla Przy Jeziorach na finiszu

2020-01-27  |  11:20
Biuro prasowe

Realizacja pierwszego etapu Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu dobiega końca. Trwają ostatnie prace wykończeniowe. W trakcie przygotowań jest także dom pokazowy, który jeszcze tej zimy zostanie zaprezentowany zainteresowanym klientom.

Deweloper More Place realizuje inwestycję Osiedla Przy Jeziorach, w północno zachodniej części miasta, przy nowo powstałej ulicy Golęczewskiej. Pierwszy etap osiedla składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej, o metrażach 109,4 – 112,2 m2. Do każdego z nich przynależą przestronne ogrody, do ponad 500 m2. Wnętrza domów posiadają od 4 do 5 pokoi, w tym przestronny salon. W proponowanym układzie znajduje się także: aneks kuchenny z możliwością zabudowania, 2 łazienki, oddzielne pomieszczenie na pralnię z suszarnią oraz pomieszczenia na garderobę. Taki projekt domu spełnia wymagania nawet większej rodziny. Deweloper proponuje również dodatkowe opcje wyposażenia domu lub ogrodu, np.: instalację fotowoltaiczną, instalację inteligentnego domu, instalację alarmową lub system automatycznego nawadniania ogrodu. – Na Osiedlu Przy Jeziorach trwają ostatnie wykończenia w domach oraz montowane są ogrodzenia. Natomiast w ostatnim miesiącu ukończone zostały wszystkie chodniki. W trakcie urządzania jest też jeden z domów, który będzie służył jako pokazowy. Planujemy jego ukończenie jeszcze tej zimy. – potwierdza Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Na terenie osiedla zaplanowano również posadzenie kilkudziesięciu drzew, które wkomponują się w zielone otoczenie tej okolicy. Osiedle w całości zostanie ogrodzone oraz zamontowane zostaną automatyczne dwuskrzydłowe bramy wraz z domofonami. Deweloper utwardzi także drogę dojazdową.

Osiedle Przy Jeziorach otoczone jest malowniczą, zieloną okolicą oraz trzema jeziorami: Kierskim, Kierskim Małym oraz Strzeszyńskim. Nieco dalej jest także Jezioro Rusałka. Niska i rzadko rozmieszczona zabudowa tej części miasta, sprawia, że to spokojne miejsce do zamieszkania. W najbliższej okolicy, przyszli mieszkańcy mają wiele miejsc do rekreacji oraz aktywności sportowej. Bliskość dobrze zagospodarowanych plaż, malowniczo położone ścieżki piesze i rowerowe, to raj dla miłośników wypoczynku i aktywności na łonie natury. W okolicy, znajdują się placówki oświatowe, sklepy i punkty usługowe. W około 10 min można także dojść do najbliższego przystanku miejskiej komunikacji autobusowej, skąd kursuje linia 195, prowadząca do pętli Ogrody, przez Kiekrz, Strzeszyn oraz okolice Sołacza. W odległości około 2 km, znajdują się także dwie stacje kolejowe. Po zachodniej stronie osiedla, znajduje się stacja Kiekrz, skąd kursują pociągi Regio. Natomiast po wschodniej stronie ze stacji Złotniki – Grzybowe, można dojechać koleją metropolitalną do stacji Poznań Główny, już w około 15 min.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dekpol postawi kolejne hale dla 7R Biuro prasowe
2020-04-06 | 10:30

Dekpol postawi kolejne hale dla 7R

Dekpol w ramach usług generalnego wykonawstwa wybuduje kolejne dwa obiekty magazynowo-produkcyjne dla 7R. Inwestycja realizowana w Swarożynie dostarczy łącznie 38.000 m2 powierzchni
Nieruchomości Wielkoformatowe włókno-cemetowe płyty elewacyjne
2020-04-03 | 12:20

Wielkoformatowe włókno-cemetowe płyty elewacyjne

  Płyty elewacyjne kojarzą się przede wszystkim jako rozwiązanie wykończeniowe dla nowoczesnych biurowców. Tymczasem są również idealnym rozwiązaniem nie tylko dla
Nieruchomości Panattoni wynajmuje 13,400 m kw. VS Transport pod Wrocławiem i zapowiada rozbudo
2020-04-03 | 11:00

Panattoni wynajmuje 13,400 m kw. VS Transport pod Wrocławiem i zapowiada rozbudo

Panattoni, lider rynku nieruchomości powierzchni przemysłowych w Europie, informuje o kolejnej transakcji. Deweloper wynajął VS Transport ok. 13 400 m kw. w Panattoni Park Wrocław VII.

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Transport

Zmniejszony ruch na drogach spowodował spadek liczby wypadków. Serwisy samochodowe mimo to pracują pełną parą

Pandemia koronawirusa przyczyniła się do zmniejszenia ruchu drogowego i spadku liczby ofiar śmiertelnych. W lutym i marcu – po raz pierwszy od dwóch lat – na polskich drogach zginęło mniej osób. W obecnej sytuacji przemieszczanie się własnym samochodem jest bezpieczniejsze niż korzystanie z transportu publicznego, ale eksperci apelują o bezpieczną jazdę, ponieważ służba zdrowia koncentruje się na zakażonych SARS-CoV-2. Polacy dbają o bezpieczeństwo swoich aut, gdyż ruch w serwisach wciąż jest duży. W przeciwieństwie do salonów motoryzacyjnych, w których większość usług związanych ze sprzedażą samochodów i obsługą klienta działa online.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Sport

Koronawirus całkowicie zatrzymał świat sportu. Część klubów i federacji może czekać bankructwo, a niektórzy sportowcy będą rezygnować z kariery

Pandemia koronawirusa sprawiła, że świat sportu stanął. Już wiadomo, że na 2021 rok zostały przełożone igrzyska olimpijskie w Tokio i Euro 2020. Wstrzymane są rozgrywki, wyścigi i turnieje we wszystkich dyscyplinach. Oszacowanie strat jest praktycznie niemożliwe, bo nie wiadomo, jak długo potrwa pandemia. Dla części klubów zawieszenie rozgrywek na dłuższy czas może oznaczać  praktycznie likwidację, także sponsorzy będą renegocjować kontrakty. – Dopóki nie zobaczymy, jak rynek sportu przetrwa pierwszą falę tsunami ekonomicznego, nie jesteśmy w stanie określić, co będzie dalej – ocenia Grzegorz Kita, prezes Sport Management Polska.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Prawo

[DEPESZA] Pracownicy z Ukrainy w obawie przed utratą środków do życia wracają do kraju. Brakuje oficjalnych komunikatów polskich władz skierowanych do tej grupy

Zgodnie z nową ustawą cudzoziemcy mogą pozostać w Polsce nawet po wygaśnięciu wiz lub zezwoleń na pobyt. Mimo to wielu Ukraińców, stanowiących największą grupę mieszkających w Polsce obcokrajowców, wyjechało lub nosi się z zamiarem wyjazdu po otwarciu granicy polsko-ukraińskiej. Polskie władze, choć przez lata zasłaniały się przed relokacją uchodźców milionem przyjętych pracowników zza wschodniej granicy, zapomniały zadbać o skierowanie do nich rzetelnej informacji o koronawirusie.