Komunikaty PR

Projekt Nadolnik. Kreatywna przestrzeń w nowej inwestycji.

2021-08-25  |  15:00

Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, blisko Ronda Śródka, powstaje nowa inwestycja deweloperska, Nadolnik Compact Apartments. W kilku budynkach znajdą się smart apartamenty o powierzchni od 19 do 51 mkw. Ponadto w pełni zostanie zaaranżowany teren nieruchomości, dzięki czemu stworzy kreatywną przestrzeń wspólną z udogodnieniami rozrywkowymi, jak i zapleczem handlowym.

 

Według zamierzenia dewelopera, Nadolnik Compact Apartments ma pełnić funkcję kompleksu miniapartamentów. Znajdzie się tutaj ponad 1000 lokali kompaktowo zaprojektowanych, stanowiących alternatywę wobec mieszkań w wysokich cenach. Każdy lokal będzie posiadał przedpokój, łazienkę, kuchnię w formie aneksu oraz przestrzeń dzienną, w której można wypoczywać, czy pracować zdalnie. Lokal będzie mógł pełnić różne funkcje, w zależności od potrzeb jego nabywcy, bądź lokatora. – Smart apartament to ciekawa propozycja dla osób, które poszukują swojej pierwszej nieruchomości w Poznaniu, w przystępnej cenie. Wśród naszych klientów są także inwestorzy, zarówno z Polski, jak i zagranicy, którzy w nieruchomościach lokują nadwyżkę kapitału. Coraz częściej o ofertę pytają firmy, ponieważ smart apartament na własność, w biznesowym mieście, jakim jest Poznań, to lepsze rozwiązanie, niż częste korzystanie z hoteli, np. przez kadrę menedżerską. Lokal apartamentowy to większa stabilność i nieruchomość na własność, czyli dobra inwestycja – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner, realizującej projekt Nadolnik. Każdy smart apartament jest oddawany w standardzie deweloperskim, co pozwala nabywcom na aranżację przestrzeni zgodnie z oczekiwaniami, a także wykorzystując proponowane przez biura projektowe rozwiązania smart, pozwalające zaoszczędzić sporo przestrzeni. Każdy lokal stanowi alternatywę wobec kawalerki, a jest równie ustawny.

 

Przestrzeń dla każdego odbiorcy

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments zostanie zrealizowana kompleksowo, z elementami małej architektury, chodnikami, zapleczem handlowo-usługowym, czy terenami rekreacyjnymi.

- Nasz dział projektowy założył, że wspólnie stworzymy kreatywną przestrzeń, idealną dla różnych grup docelowych. W praktyce oznacza to, że każdy odnajdzie tutaj swoją inspirację i możliwości. W II etapie inwestycji, który właśnie realizujemy, na parterze budynku apartamentowego powstaną lokale handlowo-usługowe. Z jednej strony, jest to idealne miejsce na biznes, a z drugiej, duża wygoda dla klientów indywidualnych. Planujemy sale konferencyjne, które wraz z kawiarniami i restauracjami stworzą interesujące otoczenie biznesowe. Ponadto stworzymy kompleks rekreacyjny, z boiskami – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Całość inwestycji Nadolnik Compact Apartments dopełnia sąsiedztwo niedawno zrewitalizowanego Parku ks. Tadeusza Kirschke. – Okolica inwestycji, wraz z licznymi udogodnieniami pozwoli być aktywnym, ale i zregenerować siły – podkreśla Karolina Skrzypek z Grupy Partner. Z inwestycji dosłownie w kilka minut dotrzemy do Ronda Śródka, ważnego komunikacyjnie w Poznaniu. Niedaleko znajduje się kompleks biurowy, zlokalizowany w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego.

 

Przyszłość studenta i nie tylko

Zakup smart apartamentu będzie dobrym pomysłem dla studentów, którzy w niedalekiej przyszłości powrócą do akademickich miast, w tym oczywiście do Poznania. Własny smart apartament zagwarantuje młodym ludziom niezależność, poczucie stabilizacji. Z pewnością docenią również walory lokalizacji i fakt, że wiele z codziennych spraw załatwią na miejscu.

- Chcemy, by poprzez projekt Nadolnik każdy mógł realizować swoje ambicje, od rozwoju osobistego i biznesowego, przez inwestycję w nieruchomości, aż do aktywności fizycznej i życia towarzyskiego. Z taką myślą zaplanowaliśmy cały kompleks na Nadolniku – podsumowuje Karolina Skrzypek, reprezentująca Grupę Partner.

Nadolnik Compact Apartments cieszy się dużą popularnością. W I etapie, który został już zrealizowany, 213 lokali zostało sprzedanych. Z kolei w II części inwestycji, gdzie znajdą się finalnie 224 smart apartamenty, ponad połowa lokali znalazła swoich nabywców. Aktualnie trwa realizacja II etapu, która zakończy się w przyszłym roku. Ceny apartamentów zaczynają się od 130 000 zł netto. Ponadto Grupa Partner realizuje inwestycję mieszkaniową Śródka OdNowa 2, przy ulicy Bernata w Poznaniu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Łotewski producent wysokiej jakości domów prefabrykowanych wchodzi na polski rynek Biuro prasowe
2025-07-23 | 13:10

Łotewski producent wysokiej jakości domów prefabrykowanych wchodzi na polski rynek

Łotewski producent wysokiej klasy domów prefabrykowanych MyCabin rozszerza sieć oddziałów i dostaw na Polskę. To odpowiedź na rosnący popyt mieszkaniowy w Europie.
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Edukacja

Konsument

Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.

Handel

W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.