Projekt Nadolnik – udogodnienia, które robią różnicę
Tworząc inwestycję Nadolnik Compact Apartments, deweloper zaprojektował dodatkowe udogodnienia, które zapewnią lokatorom komfort każdego dnia. Zaplecze handlowo-usługowe, sale konferencyjne dla studentów, miejsca rekreacji stanowią wartość dodaną projektu realizowanego przy ul. Nadolnik w Poznaniu.
Nadolnik Compact Apartments to inwestycja deweloperska, w ramach której powstanie ponad 1000 smart apartamentów, o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 41 mkw. I etap, który składa się z 213 lokali, został zrealizowany oraz oddany do rąk właścicieli. II etap natomiast, jest aktualnie w budowie. Smart apartament to lokal, który posiada funkcjonalny aneks kuchenny, łazienkę i przestrzeń dzienną. W niej znajdzie się miejsce chociażby do wypoczynku, czy pracy zdalnej. Do smart apartamentów na Nadolniku przynależą tarasy lub balkony – część z nich z widokiem na park. W ofercie są również lokale o większym metrażu, z antresolą. Taka przestrzeń może pełnić funkcję sypialni. Ceny zaczynają się od 111 150 zł netto, a deweloper proponuje również możliwość wykończenia „pod klucz”. Każdy smart apartament sprawdzi się jako pierwsze lokum dla klienta indywidualnego (studenci, absolwenci, freelancerzy) oraz klienta biznesowego – zastąpi pokój hotelowy, ponieważ daje duże możliwości oraz swobodę. Nadolnik Compact Apartments wybierają też inwestorzy – warto ulokować kapitał i zarabiać na wynajmie z gwarantowaną stopą zwrotu.
Dla tych wszystkich grup klienckich liczy się nie tylko standard wykonania budynku, ale także wszelkie udogodnienia. Ułatwiają życie, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, podnoszą atrakcyjność nieruchomości. – Realizując inwestycje, zawsze nasze koncepcje muszą być zgodne z oczekiwaniami i potrzebami nabywców. Wybieramy najlepsze lokalizacje, jednocześnie tworząc dodatkowe atuty każdego projektu – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Inwestycja Nadolnik Compact Apartments zostanie zrealizowana kompleksowo, co oznacza, że powstaną chodniki między poszczególnymi budynkami, mała architektura, czy boiska.
W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na modny pub, restauracje, lokale usługowe, sale konferencyjne, czy nawet miejsce do grillowania oraz spotkań na świeżym powietrzu. Taką przestrzeń zaplanowano w II etapie inwestycji. – To wszystko pozwoli załatwić wiele spraw na miejscu, a także umożliwi ciekawe spędzanie wolnego czasu, w tym rozrywkę. Wśród nabywców smart apartamentów są osoby młode, więc tego typu udogodnienia z pewnością docenią. Można powiedzieć, że Nadolnik będzie mini-miastem z wszystkim, co potrzebne do życia. A to wszystko w otoczeniu Parku Ks. Tadeusza Kirschke, który w ostatnim czasie przeszedł pełną rewitalizację – tłumaczy Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Na kolejne udogodnienia mogą liczyć klienci inwestycyjni. Istnieje możliwość zapewnienia opieki operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments, co gwarantuje znalezienie najemcy, dopilnowanie wszelkich opłat, a przede wszystkim - roczną stopę zwrotu. – Klienci cenią sobie kompleksową obsługę od A do Z, a nasza spółka Rent Nadolnik odpowiada na to zapotrzebowanie – mówi przedstawicielka dewelopera. Ponadto warto podkreślić, że trwają kolejne prace na inwestycji. Pierwsza kondygnacja apartamentowa jest już w trakcie budowy, wylewane są elementy konstrukcyjne oraz stawiane ściany zewnętrzne. Oznacza to, że II etap inwestycji będzie gotowy już w przyszłym roku. Do tej pory ponad 70 lokali znalazło swoich nabywców.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Jednorazowe opakowania z plastiku mają do 2030 roku zniknąć z lokali gastronomicznych. Przekonanie klientów do pojemników wielorazowych może być wyzwaniem
Unijne przepisy zobowiązują firmy z branży HoReCa do ograniczenia w perspektywie 2030 roku jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych i zastąpienia choć części z nich opakowaniami wielorazowymi. Choć wielu Europejczyków pozytywnie odnosi się do oferowania opakowań wielorazowych przez lokale gastronomiczne, zaangażowanie użytkowników w zwrot pojemników może się okazać wyzwaniem.
Handel
Zbliża się szczyt UE–Chiny. Głównym tematem spotkania będzie polityka handlowa, w tym cła

Unia Europejska i Chiny odpowiadają łącznie za niemal 30 proc. światowego handlu, ale Europa wciąż ma ogromny deficyt handlowy w wymianie z Państwem Środka. Ostatnio relacje między Pekinem a Brukselą były pełne napięć, choćby w kwestii europejskich ceł na elektryki, chińskich ograniczeń eksportu metali ziem rzadkich, czy braku równowagi w dostępie do rynków. Szczyt UE–Chiny odbędzie się ponad półtora roku po poprzednim.
Polityka
Dane statystyczne pomogą przyspieszyć rozwój turystyki. Posłużą również do promocji turystycznej Polski

Główny Urząd Statystyczny we współpracy z resortem turystyki buduje nowoczesny portal analityczny Turystyka+. To interaktywne narzędzie, które umożliwia śledzenie zmian i porównywanie danych. Celem projektu jest wsparcie rozwoju turystyki na wielu poziomach – nie tylko krajowym, ale również lokalnym i regionalnym. Ma on być pomocny zarówno w podejmowaniu decyzji politycznych dotyczących infrastruktury turystycznej, jak i dla przedsiębiorców, co ma się przełożyć na rozwój sektora i gospodarki.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.