Komunikaty PR

Przedsprzedaż nowej inwestycji Racławicka 7

2022-11-29  |  10:30
Biuro prasowe
Kontakt
Agnieszka Kuźma-Filipek
Lawenda Public Relations

Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
agnieszka|lawendapr.com| |agnieszka|lawendapr.com
48601991089
www.lawendapr.com
Do pobrania NotkaPR ( 0.08 MB )

Syrena Invest rozpoczęła przedsprzedaż kameralnej inwestycji Racławicka 7. Prestiżowa lokalizacja na Starym Mokotowie i wpisujący się w charakter dzielnicy projekt zwrócą uwagę klientów, którzy szukają wyróżniającej się oferty mieszkań i perspektywicznych inwestycji. W zeszłym tygodniu deweloper ruszył z pracami rozbiórkowymi.

Syrena Invest wystartowała z przedsprzedażą inwestycji Racławicka 7 zlokalizowanej na Starym Mokotowie, w jednej z najpiękniejszych części Warszawy. Jak zapowiada Marianelly Hernández Reyna, dyrektor generalna Syrena Invest, Racławicka 7 będzie wyjątkową propozycją w ofercie dewelopera. Inwestycja połączy historyczny styl dzielnicy Stary Mokotów z komfortem życia w otoczeniu terenów zielonych, obiektów użyteczności publicznej i wygodnej infrastruktury komunikacyjnej. Nowy budynek będzie wyposażony w wysokiej jakości rozwiązania architektoniczne i materiałowe.

Jestem przekonana, że nasz projekt pasuje do charakteru tej części Warszawy, a nabywcy docenią jego klasę. Racławicka 7 będzie idealnym miejscem do życia dla osób, które dostrzegają atuty Starego Mokotowa i możliwość lokaty kapitału w takim miejscu – podsumowuje Marianelly Hernández Reyna.

Jaka będzie Racławicka 7

Projektanci zadbali, aby inwestycja płynnie wkomponowała się w istniejącą zabudowę, uzupełniając formą, architekturą i kolorystyką pierzeję ulicy Racławickiej. Fasada w odcieniach grafitu, antracytu, bieli i piaskowca częściowo zostanie wykończona szlachetnymi tynkami i płytami elewacyjnymi, a na poziomie przyziemia akcentami z blachy w kolorze starego złota. Obróbki blacharskie budynku, przegrody balkonowe i szklane balustrady na balkonach zostaną zwieńczone metalowymi elementami w kolorze antracytu.

Racławicka 7 będzie 5-cio piętrowym budynkiem o całkowitej wysokości 19,5 m z dwiema kondygnacjami podziemnymi. Ta kameralna inwestycja obejmie 20 komfortowych, jasnych, dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach, z balkonem lub tarasem. Znajdzie się w niej też 19 lokali inwestycyjnych z 23% VAT o powierzchniach od 25 m2 do aranżacji zgodnie z potrzebami nabywców. Na parterze natomiast przewidziano 2 lokale usługowe o wysokości ponad 3 m i powierzchniach 37,51 m2 i 342,78 m2.

Architekci z pracowni ES-PRO zaprojektowali inspirowane stylem art deco eleganckie i przestrzenne części wspólne w stonowanych kolorach wykończone wysokiej jakości elementami i dekoracjami. Ich ekskluzywny charakter podkreślają drewniane pochwyty balustrad, a także posadzki i ściany, gdzie wykorzystano stal, drewno i lustra.

Dostęp do klatki schodowej będzie zapewniony bezpośrednio od strony ulicy Racławickiej. Tam też znajdzie się wjazd do dwukondygnacyjnego garażu podziemnego z 43 miejscami parkingowymi w formie niezależnych platform i tradycyjnych miejsc postojowych. Inwestor przeznaczy także dodatkową przestrzeń do dyspozycji mieszkańców w postaci 27 komórek lokatorskich i 7 boksów rowerowych.

Na etapie zakupu mieszkania nabywcy mogą skorzystać z doświadczenia architektów przy projektowaniu wnętrz i wykończeniu lokali pod klucz, co pozwoli wcielić ciekawe pomysły na aranżacje, zaoszczędzić czas i pieniądze. Natomiast ci, którzy zdecydują się zainwestować w projekt Racławicka 7, będą mogli dodatkowo skorzystać z kompleksowej obsługi najmu.

Idealna dzielnica do życia

Stary Mokotów jest bardzo dobrze skomunikowany ze Śródmieściem i innymi dzielnicami Warszawy. Przebiega tam linia metra, która pozwala szybko i ekologicznie dostać się do różnych części stolicy. Stacja Metro Racławicka jest oddalona o 800 m od najnowszej inwestycji Syrena Invest. W okolicy funkcjonuje również rozbudowana sieć połączeń autobusowych i tramwajowych, a bogata w środki komunikacji miejskiej ulica Puławska, położona jest zaledwie 100 m od budynku.   

Przyszli mieszkańcy i najemcy cieszyć się będą również bliskością terenów zielonych, takich jak m.in. Pole Mokotowskie, Królikarnia, Park Dreszera, a także obiektów sportowych np. Klubu Sportowego Warszawianka, czy licznych obiektów kulturalnych, jak Teatr Nowy, Guliwer czy Kino Iluzjon - Muzeum Sztuki Filmowej.

Początek prac

Syrena Invest uzyskała pozwolenie na budowę w czerwcu tego roku, a firmą odpowiedzialną za organizację przetargu na Generalnego Wykonawcę i nadzór inwestorki jest APP-Projekt. Pierwszy etap obejmuje rozpoczęte 21 listopada br. prace rozbiórkowe, przewidziane na około miesiąc. Firma, która zrealizuje budowę, zostanie wyłoniona w grudniu br., a rozpoczęcie inwestycji jest przewidziane na I kwartał 2023 roku. Budowa potrwa 22 miesiące.

* * *

Syrena Invest

Firma powstała w 2007 roku dzięki inicjatywie hiszpańskiego inwestora, którego zakres usług obejmuje budownictwo mieszkaniowe i usługowe, zarządzanie projektami i wsparcie inwestorskie. Deweloper posiada w portfolio m.in. trzy zrealizowane inwestycje w Warszawie, tj. budynek przy ul. Jaktorowskiej 8 na Woli ze 104 mieszkaniami i 10 lokalami usługowymi, część projektu urbanistycznego Miasteczko Wilanów - budynek z 67 mieszkaniami i 2 lokalami usługowymi i projekt przy ul. Mińskiej 45 na Pradze-Południe ze 156 mieszkaniami, 5 lokalami usługowymi i 5 biurami. Firma jest w trakcie budowy inwestycji Klukowska 54, której oddanie do użytku jest zaplanowane na II kwartał 2023 roku. Syrena Invest jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lawenda Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem? Biuro prasowe
2024-07-26 | 11:00

Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem?

Do tej pory Polacy mogli skorzystać z trzech programów dopłat kredytowych: Rodzina na Swoim, Mieszkanie dla Młodych oraz Bezpieczny Kredyt 2%. Na horyzoncie pojawia się program Kredyt
Nieruchomości CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland
2024-07-25 | 12:00

CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland

  Marka CCC kontynuuje współpracę z trzema centrami handlowymi z portfolio Greenman Poland – Nowymi Czyżynami w Krakowie, Nowymi Bielawami w Toruniu i Nową Górną w
Nieruchomości Warsaw office market in the process of adaptation
2024-07-25 | 01:00

Warsaw office market in the process of adaptation

Stable demand, low supply of new offices, and few vacancies—this briefly describes the current situation in the Warsaw market Just under 11 per cent of the office space resources in

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Polskie firmy z szansą na zdobycie azjatyckich rynków. Mogą otrzymać wsparcie na promocję podczas Expo 2025 w Osace

W 2025 roku w japońskiej Osace odbędzie się Wystawa Światowa Expo 2025. Udział w niej, a także towarzyszących imprezie wydarzeniach i targach to dla polskich firm szansa na wzrost rozpoznawalności swoich marek za granicą, a w konsekwencji na rozwój ich potencjału eksportowego. Expo 2025 będzie się koncentrowało na innowacjach służących zrównoważonemu rozwojowi. PARP, który jest partnerem wydarzenia w Polsce, do 26 września br. czeka na wnioski firm zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i ekspansją na azjatyckie rynki. W ramach programu mogą one otrzymać wsparcie na udział w targach, na misje wyjazdowe i kampanie promocyjne przed i po zakończeniu Expo. Nabór finansowany jest z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027

Polityka

Rośnie ryzyko wybuchu epidemii w Strefie Gazy. Brakuje czystej wody, kanalizacji i toalet, a w zniszczonej enklawie wykryto polio

W Strefie Gazy brakuje praktycznie wszystkiego – od żywności i wody po podstawowe leki – ale najgorsze może dopiero nadejść – alarmuje Polska Akcja Humanitarna. – Kilka dni temu w wodzie w Strefie Gazy znaleziono polio typu 2. Ta woda jest bardzo zanieczyszczona, infrastruktura wodno-sanitarna na tym terenie tak naprawdę już nie istnieje. Na dodatek od dziewięciu miesięcy dzieci nie są szczepione, ponieważ nie ma warunków, żeby to zrobić, więc istnieje bardzo duże zagrożenie wybuchu epidemii – mówi Magdalena Foremska z PAH. W odpowiedzi na kryzys organizacja uruchomiła duże projekty pomocowe, które mają zapewnić żywność i opiekę medyczną w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu.

IT i technologie

Gminy potrzebują inwestycji w cyberbezpieczeństwo. Eksperci widzą duże ryzyka wynikające z zaniedbań

Dane gromadzone przez jednostki samorządu terytorialnego mogą być bardzo niebezpiecznym narzędziem w rękach przestępców. Wykradzione mogą posłużyć do fałszowania tożsamości człowieka. Tymczasem poziom inwestycji w cyberbezpieczeństwo jest w gminach niski, a liczba ataków hakerskich na nie stale rośnie. Eksperci czekają na pozytywne skutki rządowego programu Cyberbezpieczny Samorząd. W jego ramach 1,5 mld zł trafi na inwestycje w poprawę bezpieczeństwa cybernetycznego samorządów: zarówno na poziomie sprzętu i oprogramowania, jak i kompetencji oraz procedur.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.