Komunikaty PR

PZO Food Hall zaprasza na Podwórko

2023-05-11  |  16:26
Biuro prasowe
Do pobrania png ( 0.07 MB )

Szykuje się rodzinny weekend pełny atrakcji – już 13 maja w PZO Food Hall na warszawskim Kamionku zostanie otwarte Podwórko. Na rodziny z dziećmi i psiakami przez weekend czeka cała gama bezpłatnych atrakcji, a wśród nich: animacje, dmuchańce i teatr dla najmłodszych, psie konsultacje, muzyka na żywo oraz Summer Milonga, czyli tango… nie tylko dla dwojga.

Każde podwórko kryje mnóstwo wspomnień. Nie inaczej będzie na Podwórku, które już w najbliższy weekend zostanie otwarte w PZO Food Hall. Dwa dni pełne aktywności czekają na najmłodszych i tych nieco starszych fanów wiosennych pikników. Dzieci będą mogły oddać się szaleństwu w strefie zabawy, którą odwiedzi wielka maskotka pandy. Razem z animatorami przygotują brokatowe tatuaże, będą puszczać bańki mydlane na kijach, a także spróbują swoich sił w strzelaniu z łuku. Teatr dla dzieci „La Lola” wystąpi z familijnym przedstawieniem „Śmiecio Eko Baja”, którym aktorzy zachęcą najmłodszych do propagowania odpowiednich nawyków i kształtowania postaw ekologicznych.

Gratka czeka też na właścicieli czworonogów. Psich konsultacji udzieli Paula Balcerek, trenerka psów przewodników, dogoterapeutka AAI I stopnia oraz edukatorka psich tematów, ich potrzeb i emocji. Opiekunka biszkoptowego Irysa podpowie, jak wprowadzić psa na wybieg, na jakie sygnały zwrócić uwagę oraz jak wykorzystać elementy placu zabaw do pracy i zabawy z psem.

To jednak nie koniec atrakcji. Tancerze z Tango Studio zaproszą wszystkich do tańca w rytm Summer Milonga, czyli otwartego wydarzenia z pasjonatami tanga argentyńskiego. Weekend pełny zabawy zwieńczy wieczór z muzyką na żywo.

PZO Food Hall to przestrzeń na terenie dawnych Polskich Zakładów Optycznych z 6 konceptami kulinarnymi, kawiarnią oraz tętniącym życiem ogródkiem. Wydarzenia inicjujące otwarcie Podwórka PZO Food Hall odbędą się 13 i 14 maja przy ulicy Grochowskiej 312 na warszawskiej Pradze.

Program wydarzenia:

13 maja (sobota)

13:00 – 15:30 Animacje dla dzieci: wizyta maskotki pandy, brokatowe tatuaże, otwarta strefa zabawy, gry i zabawy piknikowe, strzelanie z łuku, bańki na kijach

15:30 – 16:30 Teatr dla dzieci „La Lola” z przedstawieniem „Śmiecio Eko Baja”

16:00 – 19:00 Psie konsultacje z Paulą Balcerek

17:30 – 20:00 Summer Milonga

 

14 maja (niedziela)

12:00 – 18:00 Dmuchańce dla najmłodszych

13:00 – 17:00 Animacje dla dzieci: wizyta maskotki pandy, brokatowe tatuaże, otwarta strefa zabawy, gry i zabawy piknikowe, strzelanie z łuku, bańki na kijach

16:00 – 19:00 Psie konsultacje z Paulą Balcerek

16:00 – 19:00 Muzyka na żywo

 

Fabryka PZO to wielofunkcyjny projekt zlokalizowany w sercu Kamionka, na terenie zrewitalizowanych Polskich Zakładów Optycznych. W ramach kompleksu powstały nowoczesne biura i mieszkania oraz siłownia Zdrofit.  Więcej informacji o konceptach kulinarnych oraz najbliższych wydarzeniach planowanych w PZO Food Hall można znaleźć na profilu na Facebooku i Instagramie.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego? Biuro prasowe
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że
Nieruchomości Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe
2025-01-30 | 06:00

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Obniżki cen ofertowych mieszkań w najbliższych miesiącach prognozuje 58 proc. przedstawicieli biur nieruchomości. W przypadku domów w taki scenariusz wierzy prawie 50 proc.
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niepewność gospodarcza rosnącym zagrożeniem dla firm. Sytuację pogarszają zawirowania w światowym handlu

Wojna handlowa i trudna sytuacja geopolityczna stanowią zagrożenie dla funkcjonowania firm. Niepewność sytuacji gospodarczej to obok wysokich kosztów pracowniczych najczęściej wskazywana bariera utrudniająca działalność. 60 proc. właścicieli i zarządzających firmami w Polsce uważa ją za największe zagrożenie. – Kryzysy są tyleż szokiem dla systemu, co szansą. Jeśli wykorzystamy nowo tworzące się sytuacje, mamy szansę wyjść wzmocnieni – ocenia Małgorzata Mroczkowska-Horne, dyrektor generalna Konfederacji Lewiatan.

Transport

Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.

Edukacja

Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.