Komunikaty PR

Regamet – orzeł wśród blach rozwija skrzydła!

2020-03-26  |  17:30
Biuro prasowe

W 2018 r. Regamet, podkarpacki producent blachodachówek, blach dwumodułowych i paneli dachowych przeszedł gruntowny rebranding, teraz wprowadza nową segmentację oferty. Od 15 marca 2020 r. dostępne są dwie kolekcje produktów marki: Regamet PRO oraz Regamet CLASSIC. To kolejny, odważny krok w działaniu firmy. Nadal przyświeca jej ta sama misja, czyli wytyczanie nowych kierunków i tworzenie innowacyjnych rozwiązań w pokryciach dachowych, a przez to dostarczanie klientom w kompleksowy i indywidualny sposób produktów najwyższej jakości. Od teraz będzie ją jednak realizować w nowy, zupełnie odświeżony sposób.

Firma Regamet od blisko 30 lat aktywnie obserwuje potrzeby klientów i zmiany na rynku pokryć dachowych. Odważnie na nie reaguje, wytyczając nowe kierunki i dostarczając innowacyjne rozwiązania dachowe. Wprowadzana obecnie restrukturyzacja w ofercie firmy jest jej reakcją na potrzeby rynku. Zmiany są gruntowne i stanowią efekt wielomiesięcznych analiz, prac i przygotowań całego zespołu. – Nasza firma świadomie zdecydowała się na premierę nowych kolekcji Regamet PRO oraz Regamet CLASSIC właśnie teraz, na wiosnę, tuż przed rozpoczynającym się sezonem budowlanym. Chcemy zaprezentować klientom nasze pokrycia dachowe w nowy, świeży sposób. Zmieniamy nie tylko linię produktową, ale również sposób ich przedstawiania i sprzedaży. Dlatego wprowadzamy szereg nowych materiałów ofertowych i wizerunkowych, a więc m.in. ekspozycje produktowe, foldery czy stronę internetową, które w atrakcyjny sposób zaprezentują nabywcom kolekcje. Transformacja idzie w parze z serią szkoleń i programów dla handlowców. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej móc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów – mówi Wacław Tryba, prezes firmy.

Kolekcja Regamet PRO oraz Regamet CLASSIC

Najważniejsza zmiana dotyczy nowego podziału produktów Regamet na kolekcję Regamet PRO oraz Regamet CLASSIC. 

Kolekcja blachodachówek dwumodułowych i na wymiar oraz paneli dachowych Regamet PRO to wyselekcjonowana linia pokryć dachowych, dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dlatego produkty zawarte w tej linii dostępne są wyłącznie w trzech ekskluzywnych, wyjątkowo trwałych i eleganckich powłokach PRO, wykonanych ze stali najwyższej jakości. Są one perłą w koronie Regamet, które firma stworzyła we współpracy z zagranicznymi partnerami. Zapewniają one podwyższoną trwałość na uszkodzenia oraz skuteczniejszą ochronę pięknego wyglądu i koloru dachu. Mają one nie tylko lepsze parametry techniczne, ale również wydłużoną gwarancję. Kolekcja zawiera sześć nowoczesnych wzorów dedykowanych zarówno modernistycznym, jak i bardziej klasycznym oraz bogatym formom budynków. 

Druga linia produktów – Regamet CLASSIC, dostosowana jest do szerszego grona odbiorców. Zawiera wiele różnorodnych pokryć dachowych. Kolekcja jest skonstruowana tak, aby każdy inwestor mógł wybrać rozwiązanie dobre dla siebie. Oprócz blachodachówek dwumodułowych, paneli dachowych i blachodachówek na wymiar znajdują się w niej również blachy trapezowe. Wszystkie produkty dostępne są w szerokim wachlarzu formatów jak i rozmiarów oraz w kilkunastu powłokach i kolorach. Dostępne są również w bardziej ekonomicznej wersji np. dla inwestycji przemysłowych. Wszystkie oferowane profile dachowe produkowane są z wysokiej jakości stali, odpowiednio zabezpieczonej warstwą lakierniczą. Dzięki powłokom CLASSIC każdy produkt jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, a także estetycznie wykończony.

Zmiany zaczynają się od wewnątrz 

Regamet zaczyna wprowadzanie zmian od środka przedsiębiorstwa. Firma uważa, że główną siłą napędzającą falę nowości muszą być jej pracownicy. Bez ich zaangażowania i zmiany w sposobie myślenia o potrzebach klienta, a zatem i produktach marki, samo wprowadzenie nowych kolekcji nie wystarczy. Dlatego cały zespół jest odpowiednio przygotowywany - szkolony i motywowany, tak aby jak najszybciej i najlepiej dostosował się do nowego podejścia i oferty firmy. Program dla pracowników ma zaowocować idealną, bardzo indywidualną obsługą klienta, nastawioną na pełną kompleksowość.

Dlaczego orzeł wśród blach?

Regamet to obecnie jeden z czołowych producentów stalowych pokryć dachowych na terenie południowo-wschodniej Polski. Przedsiębiorstwo zatrudnia dziś blisko 200 pracowników produkujących pokrycia dachowe w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Rzemieniu. Jest też liderem, jeśli chodzi o liczbę punktów sprzedaży własnej w tej części kraju. Firma posiada również rozbudowaną sieć sprzedaży hurtowej oraz zagranicznych partnerów handlowych – na terenie Słowacji, Czech i Białorusi. Działalność przedsiębiorstwa była do tej pory wielokrotnie wyróżniana, a wśród zdobytych nagród Regamet może pochwalić się dziś m.in. tytułami „Gazeli Biznesu” i „Liderem Budowlanym Podkarpacia”, a także obecnością w rankingu „Diamenty Forbesa”.

Firma decyduje się na zmiany w momencie, w którym jej pozycja i renoma na rynku są stabilne, oferta produktów szeroka i zróżnicowana, a sprzedaż cały czas wzrasta. Skąd zatem potrzeba zmian? – Zawsze staramy się myśleć perspektywicznie – mówi prezes firmy Wacław Tryba. – Od początku działalności uważamy, że trzeba cały czas patrzeć w przyszłość. Zmieniać ofertę, dostosowując ją do potrzeb rynku, a nawet je wyprzedzając, jednocześnie przez cały czas wyznając nadrzędne dla firmy wartości. Takie podejście to motor, który napędza sukces naszej firmy.

Więcej: www.regamet.com.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Pierwsze wynajmowane mieszkanie. Czego poszukują młodzi ludzie? Biuro prasowe
2020-04-02 | 13:00

Pierwsze wynajmowane mieszkanie. Czego poszukują młodzi ludzie?

W marcu we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna ruszyła budowa B Urban – inwestycji skierowanej do młodych ludzi – studentów i pracowników pobliskich korporacji,
Nieruchomości Czy tryb wydawania pozwoleń na budowę mieszkań jest barierą dla branży
2020-04-02 | 01:00

Czy tryb wydawania pozwoleń na budowę mieszkań jest barierą dla branży

Jak długo deweloperzy muszą czekać na wydanie pozwoleń na budowę mieszkań? W przypadku jakich gruntów występują największe trudności? W jakich lokalizacjach? Sondę przeprowadził
Nieruchomości BRAK ZDJĘCIA
2020-04-01 | 13:30

SAVILLS IM ACQUIRES LEROY MERLIN, PIĄTEK, LODZ, POLAND FOR c. EUR 71M

London, 1 April 2020 - Savills Investment Management (‘Savills IM’), the international real estate investment manager, has completed the acquisition of the logistics unit leased to Leroy Merlin in Piątek from Invesco Real Estate, the

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Nauka

[DEPESZA] Coraz bardziej zaawansowane prace nad szczepionką na SARS-CoV-2. W wyścig z czasem włączyli się także Polacy

Nad szczepionką przeciwko SARS-CoV-2 pracuje wiele prywatnych firm farmaceutycznych i biotechnologicznych oraz ośrodków badawczych na świecie. W laboratoriach trwają testy co najmniej kilkunastu eksperymentalnych preparatów. Mimo przyspieszonego tempa prac szczepionka będzie dostępna za minimum kilkanaście miesięcy. Naukowcy podkreślają, że i tak jest to bezprecedensowa sytuacja, ponieważ w normalnych warunkach prace nad szczepionką przeciw koronawirusowi zajęłyby około 10 lat. W wyścig z czasem włączyła się także polska Agencja Badań Medycznych, która prowadzi prace w międzynarodowym konsorcjum.

 

Bankowość

Niższe koszty pożyczek i wydłużenie czasu spłaty kredytów. Tarcza antykryzysowa ma ułatwić życie zwykłym kredyto- i pożyczkobiorcom

– Zależy nam, żeby konsumenci, którzy ze względu na koronawirusa są w trudnej sytuacji, mogli przetrwać ten czas bez dodatkowych problemów i bez pułapki zadłużenia – podkreśla Tomasz Chróstny, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Podpisana przez prezydenta tarcza antykryzysowa umożliwia obniżenie rocznego limitu dla pożyczek udzielanych na więcej niż 30 dni z obecnych 55 proc. do 21 proc. Łączne maksymalne koszty kredytowania bez względu na czas trwania umowy mają zmaleć ze 100 do 45 proc.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Konsument

Wzrost rynku obuwniczego zahamowany przez koronawirusa. Sklepy stacjonarne odpowiadały za 70 proc. sprzedaży

Jeszcze w lutym firma CCC prognozowała wzrost rynku obuwniczego w tym roku na 3–4 proc. Dziś wiadomo, że trudno będzie utrzymać to tempo, ponieważ sklepy stacjonarne, które od ponad dwóch tygodni pozostają zamknięte, odpowiadały dotąd za 70 proc. sprzedaży. W tym czasie znacząco wzrósł jednak ruch w kanale online. Ten trend może się utrzymać także po opanowaniu pandemii i w znacznym stopniu może  wpłynąć na rynek. Podobnie jak zmiany pogodowe, ekologia oraz globalizacja trendów modowych.