Sklep Tchibo w CH Aura w Olsztynie w nowej lokalizacji i odsłonie
Tchibo otworzyło zmodernizowany lokal w Centrum Handlowym Aura w Olsztynie, wprowadzając tym samym globalny koncept sklepów własnych również w tym regionie. Nowa przestrzeń łączy sklep z dużym ogródkiem kawiarnianym zlokalizowanym na zewnątrz punktu. To kolejny krok w stronę realizacji nowej strategii marki, podkreślającej jej kawowe korzenie i ekspertyzę.
Otwarty właśnie lokal Tchibo w CH Aura w Olsztynie to relokacja istniejącego wcześniej sklepu, który po przeprowadzce zyskał duży ogródek zewnętrzny z blisko 20 miejscami siedzącymi. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń pozwala klientom cieszyć się wysokiej jakości kawą Tchibo w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej zarówno spotkaniom, jak i spędzeniu czasu w pojedynkę.
– Nasz punkt w Olsztynie w nowej odsłonie to więcej niż sklep, to prawdziwe centrum kawowych doświadczeń. Wydzielony ogródek kawiarniany to nasza odpowiedź na potrzeby klientów, którzy pragną nie tylko zaopatrzyć się w aromatyczną i smaczną kawę, ale także zrelaksować się i odpocząć podczas zakupów w galerii handlowej – mówi Paweł Sitarski, Dyrektor Sklepów w Tchibo Warszawa. – Łącząc tradycyjną ofertę sklepową z zewnętrzną przestrzenią kawiarnianą, tworzymy miejsce, w którym każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie. To kolejny etap w naszej misji umacniania pozycji Tchibo jako synonimu doskonałej kawy i unikatowych doświadczeń z nią związanych – dodaje.
Dzięki przebudowie punkt w CH Aura w Olsztynie dołączył do grona lokali działających według nowego konceptu, takich jak placówki w CH Marcelin w Poznaniu, toruńskiej Plazie, CH Batory w Gdyni oraz przy Nowym Świecie w Warszawie.
Dla każdego coś dobrego
Nowy lokal Tchibo oferuje szeroki wybór kaw oraz profesjonalne akcesoria do ich przygotowania, w tym m.in. ekspresy automatyczne w atrakcyjnych cenach. Doświadczeni doradcy pomogą w doborze ziaren czy kaw mielonych dopasowanych do indywidualnych preferencji klientów, zapewniając doskonałe doświadczenie zakupowe. W ofercie znajdują się także produkty non-food, takie jak odzież, wyposażenie kuchni oraz elementy dekoracyjne.
Na szczególną uwagę zasługuje coffee bar, w którym nie brakuje klasycznych pozycji, jak i sezonowych receptur, bazujących nie tylko na kawie. W Tchibo dostępna jest również matcha serwowana na trzy sposoby, lemoniady, czy smakowe toniki. Dodatkowo w Olsztynie można wybierać spośród szerokiej oferty przekąsek słodkich i słonych.
Festiwal atrakcji na otwarcie
Z okazji otwarcia nowego lokalu, w dniach 19-21 września odbędzie się szereg wydarzeń dla klientów. W programie znalazł się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Dla pierwszych 50 osób odwiedzających sklep Tchibo każdego dnia przewidziano upominki, a wszyscy klienci będą mogli skorzystać z 20% zniżki na cały asortyment, obejmujący zarówno produkty kawowe, jak i ofertę non-food.
Ponadto, na terenie CH Aura będzie można spotkać hostessy zapraszające do odkrycia nowej przestrzeni Tchibo.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.