Sklep Tchibo w CH Aura w Olsztynie w nowej lokalizacji i odsłonie
Tchibo otworzyło zmodernizowany lokal w Centrum Handlowym Aura w Olsztynie, wprowadzając tym samym globalny koncept sklepów własnych również w tym regionie. Nowa przestrzeń łączy sklep z dużym ogródkiem kawiarnianym zlokalizowanym na zewnątrz punktu. To kolejny krok w stronę realizacji nowej strategii marki, podkreślającej jej kawowe korzenie i ekspertyzę.
Otwarty właśnie lokal Tchibo w CH Aura w Olsztynie to relokacja istniejącego wcześniej sklepu, który po przeprowadzce zyskał duży ogródek zewnętrzny z blisko 20 miejscami siedzącymi. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń pozwala klientom cieszyć się wysokiej jakości kawą Tchibo w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej zarówno spotkaniom, jak i spędzeniu czasu w pojedynkę.
– Nasz punkt w Olsztynie w nowej odsłonie to więcej niż sklep, to prawdziwe centrum kawowych doświadczeń. Wydzielony ogródek kawiarniany to nasza odpowiedź na potrzeby klientów, którzy pragną nie tylko zaopatrzyć się w aromatyczną i smaczną kawę, ale także zrelaksować się i odpocząć podczas zakupów w galerii handlowej – mówi Paweł Sitarski, Dyrektor Sklepów w Tchibo Warszawa. – Łącząc tradycyjną ofertę sklepową z zewnętrzną przestrzenią kawiarnianą, tworzymy miejsce, w którym każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie. To kolejny etap w naszej misji umacniania pozycji Tchibo jako synonimu doskonałej kawy i unikatowych doświadczeń z nią związanych – dodaje.
Dzięki przebudowie punkt w CH Aura w Olsztynie dołączył do grona lokali działających według nowego konceptu, takich jak placówki w CH Marcelin w Poznaniu, toruńskiej Plazie, CH Batory w Gdyni oraz przy Nowym Świecie w Warszawie.
Dla każdego coś dobrego
Nowy lokal Tchibo oferuje szeroki wybór kaw oraz profesjonalne akcesoria do ich przygotowania, w tym m.in. ekspresy automatyczne w atrakcyjnych cenach. Doświadczeni doradcy pomogą w doborze ziaren czy kaw mielonych dopasowanych do indywidualnych preferencji klientów, zapewniając doskonałe doświadczenie zakupowe. W ofercie znajdują się także produkty non-food, takie jak odzież, wyposażenie kuchni oraz elementy dekoracyjne.
Na szczególną uwagę zasługuje coffee bar, w którym nie brakuje klasycznych pozycji, jak i sezonowych receptur, bazujących nie tylko na kawie. W Tchibo dostępna jest również matcha serwowana na trzy sposoby, lemoniady, czy smakowe toniki. Dodatkowo w Olsztynie można wybierać spośród szerokiej oferty przekąsek słodkich i słonych.
Festiwal atrakcji na otwarcie
Z okazji otwarcia nowego lokalu, w dniach 19-21 września odbędzie się szereg wydarzeń dla klientów. W programie znalazł się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Dla pierwszych 50 osób odwiedzających sklep Tchibo każdego dnia przewidziano upominki, a wszyscy klienci będą mogli skorzystać z 20% zniżki na cały asortyment, obejmujący zarówno produkty kawowe, jak i ofertę non-food.
Ponadto, na terenie CH Aura będzie można spotkać hostessy zapraszające do odkrycia nowej przestrzeni Tchibo.
TEAL Z NOWYM NAJEMCĄ. DO OFF PIOTRKOWSKA CENTER WPROWADZA SIĘ NEST LEASING S.A
Langowski Logistics nowym najemcą w MLP Pruszków II
Co czeka rynek nieruchomości? Komentuje Shraga Weisman, CEO Aurec Home
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.