Sobota mieszkaniowych okazji inwestycyjnych z Szymonem Marciniakiem
Już 2 grudnia Grupa Murapol organizuje w swoich oddziałach w całej Polsce Sobotę mieszkaniowych okazji inwestycyjnych. Tego dnia deweloper stawia do dyspozycji klientów aż 139 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów w 20 inwestycjach w 14 miastach. Wybierając lokal z puli promocyjnej można oszczędzić nawet 166 tys. zł. Grupa Murapol przygotowała też nie lada atrakcję dla klientów w Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu. Biura sprzedaży w tych miastach odwiedzi Szymon Marciniak – znany na całym świecie sędzia piłkarski.
Sobota mieszkaniowych okazji inwestycyjnych to nowa oferta promocyjna dostępna we wszystkich miastach, w których działa Grupa Murapol: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Wieliczce i Wrocławiu. Aby poznać i skorzystać z mieszkaniowej okazji należy w najbliższą sobotę przyjść do wybranego biura w swoim mieście. Już dziś można umówić dogodną porę spotkania wypełniając formularz kontaktowy na dedykowanej stronie internetowej dewelopera.
W ramach promocji, w cenie mieszkania z pakietem bonusów można otrzymać rabat, nawet dwa miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych lub naziemne, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. W ten sposób można oszczędzić nawet 166 tys. zł!
- Sobotnia, wyjątkowa akcja specjalna będzie ważna tylko przez jeden dzień, dlatego warto wcześniej umówić się na wizytę z naszymi doradcami w biurach sprzedaży i zarezerwować czas dla siebie. Ważną informacją dla klientów jest to, że niemal wszystkie mieszkania z puli spełniają kryteria programu Bezpieczny kredyt 2%, a wybrane z nich również kwalifikują się do programu Mieszkanie bez wkładu własnego. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tego wsparcia powinny podjąć już pierwsze kroki, by starać się o dofinansowanie, bo zainteresowanie rządowym programem nie maleje i z każdym tygodniem przybywa nowych chętnych – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Klienci odwiedzający 2 grudnia biura sprzedaży w Poznaniu, Toruniu i Bydgoszczy będą mieli okazję poznać Szymona Marciniaka - międzynarodowego arbitra, który poprowadził m.in. finały Mistrzostw Świata czy Ligi Mistrzów. Jego ostatnia wizyta podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego na Śląsku i w Zagłębiu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, biura sprzedaży tłumnie odwiedzili fani polskiego arbitra. Tym razem Szymon Marciniak odwiedzi oddziały w:
- Toruniu, przy ul. Strobanda 16 – godz. 9.00-10.00,
- Bydgoszczy, przy ul. Akademickiej 13D – godz. 11.00-12.00,
- Poznaniu, przy ul. Sielawy 23/12 – godz. 14.30-15.30,
- Poznaniu, przy ul. Wagrowskiej 11A – godz. 16.00-17.00.
W sobotę na pewno nie zabraknie interesujących rozmów o piłce nożnej i nie tylko, będzie też czas na wspólne zdjęcia oraz autografy – Szymon Marciniak z chęcią podpisze różne gadżety, takie jak czapki, koszulki klubowe czy piłki.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.