Komunikaty PR

Stan surowy inwestycji CENTRAL HOUSE zakończony

2022-04-08  |  13:00
Biuro prasowe

7 kwietnia br. odbyła się uroczystość zawieszenia Wiechy, tym samym został osiągnięty stan surowy projektu CENTRAL HOUSE przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. To pierwsza inwestycja dewelopera, która zostanie zrealizowana zgodnie z Nową Polityką Jakości - z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców jak ogród na dachu, dwa wewnętrze zielone dziedzińces, strefa lokatora z częścią relaksacyjną, siłownią, sauną czy wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych. Inwestycja jest największą realizowaną w jednym etapie przez OKAM.

- Ogromnie cieszymy się z zakończenia tego ważnego etapu inwestycji na warszawskim Mokotowie, które potwierdzone zostało zawieszeniem tradycyjnej wiechy. CENTRAL HOUSE to nasz największy projekt realizowany finalnie w ramach wyłącznie jednego etapu. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów, przede wszystkim z uwagi na swoje wyjątkowe atuty - to nie będzie zwyczajne miejsce do mieszkania, tylko wyjątkowa przestrzeń do życia w fantastycznie skomunikowanej części Mokotowa. - podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital.

Na projekt składać się będzie blisko 480 mieszkań - od 1 do 5 pokoi i metrażu między 26 a 114 mkw - a także lokale usługowe. To pierwszy projekt dewelopera, w którym nowoczesne udogodnienia w zgodzie z proekologiczną polityką OKAM zostaną wprowadzone w ramach Nowej Polityki Jakości OKAM. Wśród rozwiązań proekologicznych w CENTRAL HOUSE znajdzie się wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych, oczyszczacze powietrza w każdym mieszkaniu czy zainstalowane na budynkach panele fotowoltaiczne. Mieszkańcy do dyspozycji będę mieć szereg udogodnień, które pozwolą im na relaks, spotkania towarzyskie czy aktywność fizyczną. Projekt zakłada stworzenie strefy mieszkańca, na którą składać się będzie m.in. sauna czy siłownia, tarasu na dachu, a także zewnętrznej strefy relaksu na obu dziedzińcach. Dla rodzin z dziećmi przewidziano dodatkowo plac zabaw. Na terenie obiektu znajdą się również lokale pod restaurację, sklep spożywczy a także przestrzeń pod paczkomat.

Inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części warszawskiego Służewca Przemysłowego, przy ul. Domaniewskiej. Powierzchnia użytkowa mieszkań porównywalna jest z trzema boiskami piłkarskimi, a powierzchnia całkowita aż z siedmioma. Budowa CENTRAL HOUSE rozpoczęła się na początku listopada 2020 r. Oddanie do użytkowania mieszkań i pierwsze odbiory planowane są na przełom 2022 i 2023 roku. Obecnie, po uzyskaniu stanu surowego, kontynuowane będą prace wykończeniowe wewnątrz budynków. Generalnym wykonawcą inwestycji jest FineTech Construction.

- Robimy wszystko, aby pomimo trudności związanych z pandemią, aktualną sytuacją gospodarczą i wojną u naszego wschodniego sąsiada, zrealizować inwestycję jeszcze w tym roku. Jeśli tego dokonamy, będzie to nasz niebywały sukces, zakończenie tak dużego projektu w 2 lata od jego rozpoczęcia to z pewnością ogromne przedsięwzięcie. - dodaje Marcin Michalec.

Więcej informacji o inwestycji na: https://www.central-house.pl/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom

Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.

Transport

37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.

Prawo

Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.