Komunikaty PR

Trwa przedsprzedaż nowego budynku w ramach inwestycji Wyspa Solna

2021-09-08  |  13:30

Drugi etap ekskluzywnego kompleksu Wyspa Solna w Kołobrzegu został oddany do użytku. Z sukcesem zakończona została także sprzedaż mieszkań w tej fazie projektu. W związku z tym uruchomiono przedsprzedaż kolejnego, trzeciego etapu. Będzie on realizowany w trzech fazach. Do oferty wprowadzono aktualnie 87 mieszkań w ramach budynku położonego przy samym Kanale Drzewnym, z których już 35% jest objętych umowami rezerwacyjnymi.

Z sukcesem zakończyliśmy budowę oraz sprzedaż drugiego etapu Wyspy Solnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie przedsprzedaży kolejnego etapu. Tempo z jakim zawieramy umowy rezerwacyjne bardzo nas cieszy. Aktualnie 35% dostępnych lokali mamy już zakontraktowanych przy przedsprzedaży rozpoczętej niespełna miesiąc temu. Nasza oferta to znakomita okazja na zakup atrakcyjnej nieruchomości wakacyjnej w jednym z najpopularniejszych polskich kurortów mówi Adrian Kornas, Prezes Zarządu Wyspa Solna.

Wyspa Solna to wyjątkowa inwestycja położona w atrakcyjnej części Kołobrzegu, między Kanałem Drzewnym a rzeką Parsętą. Lokalizacja w spokojnej, zielonej enklawie, a zarazem w centrum miasta, zapewnia dostęp do rozrywek na wyciągnięcie ręki, umożliwiając jednocześnie relaks i prywatność. Szczególnie, że nieruchomość od plaży dzieli zaledwie kilkunastominutowy spacer.

W ramach Wyspy Solnej powstanie w sumie pięć budynków, w których znajdzie się łącznie 450 mieszkań. W pierwszym zakończonym już etapie oddano do użytkowania 50 lokali. Drugi etap oddany do użytkowania ponad miesiąc temu dostarczył kolejne 104 mieszkania. Trzeci etap obejmie łącznie trzy budynki, a w aktualnie trwającej przedsprzedaży nabywcy mogą wybierać spośród 87 mieszkań w budynku położonym przy samym Kanale Drzewnym, o powierzchniach od 28 do 74 mkw. Do wszystkich – w zależności od kondygnacji – przynależą przestronne tarasy, balkony lub ogrody. Z apartamentów w skrzydle południowo-zachodnim rozpościerał się będzie malowniczy widok na pobliski kanał.

Mieszkania w trwającej obecnie, ograniczonej czasowo, przedsprzedaży trzeciego etapu Wyspy Solnej dostępne są w promocyjnej cenie i zaczynają się od 8 800 zł/mkw., a kończą na blisko 13 000 zł/mkw.

Kupno mieszkania na Wyspie Solnej to godna przemyślenia propozycja zakupu nieruchomości na wynajem dla turystów, a także sposób na ochronę oszczędności przed rosnącą inflacją. Ze względu na ograniczoną podaż działek w okolicy ujścia Parsęty i Kanału Drzewnego, Wyspa Solna to jeden z ostatnich projektów, jakie powstaną w tak atrakcyjnej części miasta.

Każdy kolejny etap inwestycji rozwija infrastrukturę kompleksu czyniąc go coraz bardziej atrakcyjnym dla użytkowników. Z szeregu udogodnień mogą korzystać mieszkańcy oraz wynajmujący. Aktualnie powstaje strefa wellness z zadaszonym basenem o powierzchni 50 mkw. z sauną, jacuzzi oraz salą fitness. Na terenie inwestycji przewidziana jest także zewnętrzna siłownia, a między budynkami pojawią się ażurowe pergole oraz plac zabaw dla najmłodszych. Obiekt zostanie obsadzony roślinnością o gatunkach właściwych dla Pomorza Zachodniego. Do dyspozycji użytkowników Wyspy Solnej będą także łącznie 564 miejsca postojowe - naziemne i podziemne w dwukondygnacyjnym garażu z komórkami lokatorskimi.

Kołobrzeg to jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych kurortów na polskim wybrzeżu. Jego znakiem rozpoznawczym są szerokie, piaszczyste plaże i słynne 220-metrowe molo. Uzdrawiający wpływ lokalnego klimatu znany jest od dawna - występują tu źródła wody mineralnej, solanki oraz bogate pokłady borowiny. W mieście i okolicach funkcjonuje blisko 30 kompleksów uzdrowiskowych. Kołobrzeg jest również miejscem wielu letnich festiwali muzycznych i koncertów. Miłośnicy sportów wodnych z pewnością docenią rozbudowaną ofertę lokalnych marin oraz Portu Jachtowego. W mieście nie brakuje także dodatkowych atrakcji: oceanarium, liczne muzea, port morski czy dziesiątki restauracji serwujących świeże bałtyckie ryby.

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie http://wyspasolna.pl/

Bieżąca oferta dostępna jest także na stronie https://vacationinvestments.pl/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ślepe pozwy pomogą walczyć z hejtem w internecie. Spodziewana lawina wniosków może sparaliżować sądy

Wprowadzenie instytucji tzw. ślepego pozwu pozwoli skuteczniej ścigać za naruszenie dóbr osobistych popełnione przez anonimowych internautów. Przepisy pozwolą na złożenie pozwu w sytuacji, gdy poszkodowany nie zna danych identyfikujących hejtera. Krajowa Rada Sądownictwa i Sąd Najwyższy ostrzegają, że nowelizacja może doprowadzić do znacznego przeciążenia sądów, a krótkie terminy na identyfikację sprawcy mogą skutkować wzrostem odszkodowań za przewlekłość postępowania.

Ochrona środowiska

Nowy obowiązek segregowania odpadów budowlanych i rozbiórkowych. Firmy mogą go jednak scedować na wyspecjalizowane przedsiębiorstwa

1 stycznia weszła w życie ustawa zmieniająca przepisy o odpadach, która nakłada na wytwórców odpadów budowlanych i rozbiórkowych obowiązek ich segregacji i zapewnienia dalszego ich zagospodarowania. To efekt implementacji unijnej dyrektywy. Ostateczną treść przepisów branża poznała w ostatnich tygodniach 2024 roku. Nie jest wciąż jasne, czy w przypadku budów dopuszczona będzie frakcja odpadów zmieszanych, których nie da się posegregować. Następnym krokiem będą prawdopodobnie poziomy recyklingu odpadów budowlanych, jakie przedsiębiorcy będą musieli zapewnić. Nowe obowiązki nie dotyczą osób fizycznych.

Handel

T. Bocheński: Współpraca z Donaldem Trumpem może być bardzo trudna. Interes amerykański będzie stawiany na pierwszym miejscu

Współpraca na linii Unia Europejska – USA w ciągu czterech najbliższych lat rządów Donalda Trumpa może być trudna – ocenia europoseł Tobiasz Bocheński. Polski Instytut Spraw Międzynarodowych ostrzega, że potencjalne zmiany w polityce USA, w tym zwiększenie ceł, mogą dotknąć wszystkich partnerów Stanów Zjednoczonych. Dużą niewiadomą jest również kwestia wsparcia dla Ukrainy i ewentualnego zakończenia wojny. Polityka nowego prezydenta może mieć kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa całej Europy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.