Trwa przedsprzedaż nowego budynku w ramach inwestycji Wyspa Solna
Tauber Promotion
Gombrowicza 15
01-682 Warszawa
asiwek|tauber.com.pl| |asiwek|tauber.com.pl
+48 22 833 35 02
www.tauber.com.pl
Drugi etap ekskluzywnego kompleksu Wyspa Solna w Kołobrzegu został oddany do użytku. Z sukcesem zakończona została także sprzedaż mieszkań w tej fazie projektu. W związku z tym uruchomiono przedsprzedaż kolejnego, trzeciego etapu. Będzie on realizowany w trzech fazach. Do oferty wprowadzono aktualnie 87 mieszkań w ramach budynku położonego przy samym Kanale Drzewnym, z których już 35% jest objętych umowami rezerwacyjnymi.
Z sukcesem zakończyliśmy budowę oraz sprzedaż drugiego etapu Wyspy Solnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie przedsprzedaży kolejnego etapu. Tempo z jakim zawieramy umowy rezerwacyjne bardzo nas cieszy. Aktualnie 35% dostępnych lokali mamy już zakontraktowanych przy przedsprzedaży rozpoczętej niespełna miesiąc temu. Nasza oferta to znakomita okazja na zakup atrakcyjnej nieruchomości wakacyjnej w jednym z najpopularniejszych polskich kurortów – mówi Adrian Kornas, Prezes Zarządu Wyspa Solna.
Wyspa Solna to wyjątkowa inwestycja położona w atrakcyjnej części Kołobrzegu, między Kanałem Drzewnym a rzeką Parsętą. Lokalizacja w spokojnej, zielonej enklawie, a zarazem w centrum miasta, zapewnia dostęp do rozrywek na wyciągnięcie ręki, umożliwiając jednocześnie relaks i prywatność. Szczególnie, że nieruchomość od plaży dzieli zaledwie kilkunastominutowy spacer.
W ramach Wyspy Solnej powstanie w sumie pięć budynków, w których znajdzie się łącznie 450 mieszkań. W pierwszym zakończonym już etapie oddano do użytkowania 50 lokali. Drugi etap oddany do użytkowania ponad miesiąc temu dostarczył kolejne 104 mieszkania. Trzeci etap obejmie łącznie trzy budynki, a w aktualnie trwającej przedsprzedaży nabywcy mogą wybierać spośród 87 mieszkań w budynku położonym przy samym Kanale Drzewnym, o powierzchniach od 28 do 74 mkw. Do wszystkich – w zależności od kondygnacji – przynależą przestronne tarasy, balkony lub ogrody. Z apartamentów w skrzydle południowo-zachodnim rozpościerał się będzie malowniczy widok na pobliski kanał.
Mieszkania w trwającej obecnie, ograniczonej czasowo, przedsprzedaży trzeciego etapu Wyspy Solnej dostępne są w promocyjnej cenie i zaczynają się od 8 800 zł/mkw., a kończą na blisko 13 000 zł/mkw.
Kupno mieszkania na Wyspie Solnej to godna przemyślenia propozycja zakupu nieruchomości na wynajem dla turystów, a także sposób na ochronę oszczędności przed rosnącą inflacją. Ze względu na ograniczoną podaż działek w okolicy ujścia Parsęty i Kanału Drzewnego, Wyspa Solna to jeden z ostatnich projektów, jakie powstaną w tak atrakcyjnej części miasta.
Każdy kolejny etap inwestycji rozwija infrastrukturę kompleksu czyniąc go coraz bardziej atrakcyjnym dla użytkowników. Z szeregu udogodnień mogą korzystać mieszkańcy oraz wynajmujący. Aktualnie powstaje strefa wellness z zadaszonym basenem o powierzchni 50 mkw. z sauną, jacuzzi oraz salą fitness. Na terenie inwestycji przewidziana jest także zewnętrzna siłownia, a między budynkami pojawią się ażurowe pergole oraz plac zabaw dla najmłodszych. Obiekt zostanie obsadzony roślinnością o gatunkach właściwych dla Pomorza Zachodniego. Do dyspozycji użytkowników Wyspy Solnej będą także łącznie 564 miejsca postojowe - naziemne i podziemne w dwukondygnacyjnym garażu z komórkami lokatorskimi.
Kołobrzeg to jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych kurortów na polskim wybrzeżu. Jego znakiem rozpoznawczym są szerokie, piaszczyste plaże i słynne 220-metrowe molo. Uzdrawiający wpływ lokalnego klimatu znany jest od dawna - występują tu źródła wody mineralnej, solanki oraz bogate pokłady borowiny. W mieście i okolicach funkcjonuje blisko 30 kompleksów uzdrowiskowych. Kołobrzeg jest również miejscem wielu letnich festiwali muzycznych i koncertów. Miłośnicy sportów wodnych z pewnością docenią rozbudowaną ofertę lokalnych marin oraz Portu Jachtowego. W mieście nie brakuje także dodatkowych atrakcji: oceanarium, liczne muzea, port morski czy dziesiątki restauracji serwujących świeże bałtyckie ryby.
Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie http://wyspasolna.pl/
Bieżąca oferta dostępna jest także na stronie https://vacationinvestments.pl/

Nowe życie małej łazienki: Kreatywny remont z wykorzystaniem płytek ceramicznych

Przemysław Fijałkowski dołączył do teamu MLP Group

Nowe mieszkania Bouygues Immobilier Polska „jak marzenie”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Warto sprawdzić, czy śledź kupowany na wigilijny stół ma certyfikat zrównoważonych połowów. Sytuacja tego gatunku dramatycznie się pogarsza
– Nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia bez śledzia na wigilijnym stole, ale dobrze pomyśleć nie tylko o swoich przyzwyczajeniach kulinarnych, ale również o tym, jak nasze wybory konsumenckie wpływają na stan środowiska, mórz i oceanów – mówi Marta Kalinowska z Marine Stewardship Council. Wybierając rybę na świąteczny stół, warto sprawdzić, czy pochodzi ona ze zrównoważonych połowów, co poświadcza certyfikat MSC. Wskutek nadmiernych połowów sytuacja gatunku śledzia się pogarsza, a brak odpowiednich decyzji w zakresie zarządzania rybołówstwem spowodował, że ważne dla polskich przetwórców łowiska śledzi straciły certyfikaty MSC. – Jeżeli nie wiemy skąd śledź pochodzi, dobrze by było jednak zmienić przyzwyczajenia i wybrać inny gatunek – mówi Marta Kalinowska.
Prawo
Zmiany unijnych traktatów będą największą reformą ustrojową w dotychczasowej historii Wspólnoty. Jednak do tego jeszcze bardzo długa droga

Zmiany w dwóch kluczowych unijnych traktatach to temat, który od kilku tygodni budzi w Polsce kontrowersje, nie tylko wśród polityków. Parlament Europejski zaproponował w nich m.in., żeby więcej decyzji było podejmowanych większością głosów bez wymogu jednomyślności. Chce też przesunąć część obszarów do współdzielonych albo wyłącznych kompetencji UE i zmienić model funkcjonowania Komisji Europejskiej. Wprowadzenie tych zmian oznaczałoby radykalne reformy ustrojowe w Unii Europejskiej, bez precedensu w jej dotychczasowej historii. Jednak do tego jeszcze bardzo długa droga, wymagająca jednomyślnej zgody wszystkich Wspólnoty, a tej na razie nie ma. Nie ma jednak wątpliwości, że zmiany w funkcjonowaniu UE są potrzebne, choćby ze względu na jej planowane rozszerzenie.
Nauka
Ruchy tektoniczne w ciągu 250 mln lat doprowadzą do ekstremalnego wzrostu temperatury. Większość ssaków wyginie, a los człowieka zależy od rozwoju technologii

Za 250 mln lat na Ziemi powstanie jeden ogromny, pustynny superkontynent, na którym panować będą skrajnie wysokie temperatury, a ilość dwutlenku węgla w atmosferze może być dwukrotnie większa niż obecnie. Takie wnioski płyną z symulacji przeprowadzonej przez naukowców z Uniwersytetu Bristolskiego. Dla większości ssaków będzie to oznaczać zagładę. Łatwiej do zmiany temperatur przystosują się natomiast gady. To, czy ludzkość przetrwa, ma zależeć od tego, na jakim etapie rozwoju będzie wtedy cywilizacja.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.