Komunikaty PR

Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż 10. etapu inwestycji Miasteczko Nova Ochota

2021-11-04  |  11:00
Biuro prasowe

Cieszące się dużą popularnością Miasteczko Nova Ochota rośnie. Victoria Dom rozpoczęła właśnie sprzedaż kolejnych mieszkań w 10. już etapie tej inwestycji. W ofercie jest 149 lokali o powierzchni od 26 m2 do 99 m2. Mieszkanie można kupić już od 340 tys. zł. Deweloper podkreśla, że mimo pandemicznych opóźnień w całym sektorze, wszystkie jego inwestycje są oddawane w terminie.

MNO to konsekwentnie realizowana koncepcja „miasta w mieście” ze wszystkimi udogodnieniami aglomeracji w osiedlowej skali. W inwestycji powstającej na styku Ochoty, Włoch i Rakowa w sprzedaży są mieszkania 1,2,3,4- i 5-pokojowe. Każde z nich ma balkon lub ogródek. W budynku zaprojektowano przestrzeń na komórki lokatorskie, boksy rowerowe i wózkownię.

Inwestycje oddawane na czas

– Naszym atutem jest przekazywanie mieszkań klientom w terminie. A niektóre udaje nam się oddać nawet przed oficjalnym terminem. Nie będę jednak ukrywać, że niestety jest to coraz trudniejsze. Potwierdzają to deweloperzy, a także dane. Z najnowszych badań CBRE wynika, że właśnie z tego powodu liczba mieszkań na warszawskim rynku pierwotnym maleje. Od lipca do września br. sprzedanych zostało 4 tys. lokali, czyli niemal o jedną trzecią mniej niż w poprzednim kwartale. Deweloperzy zmagają się ze skutkami pandemii w postaci barier administracyjnych – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. Główny Urząd Statystyczny poinformował, że wrzesień był drugim miesiącem z rzędu, w którym liczba rozpoczętych budów mieszkań spadła. – W sytuacji niesłabnącego popytu, każdy lokal z gwarancją otrzymania w terminie kluczy przyciąga klientów – dodaje E. Rathe-Głowacka.

Dobra lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i singli

 

Miasteczko Nova Ochota to bardzo atrakcyjna propozycja „miasta w mieście” z licznymi udogodnieniami oferowanymi mieszkańcom. – Zaplanowaliśmy inwestycję przede wszystkim dla rodzin z dziećmi oraz młodych osób, które planują swoje pierwsze „M”. Z myślą o nich zaprojektowaliśmy kort tenisowy, skwer z fontanną, lokale usługowe oraz stację ładowania samochodów elektrycznych. Rodzice na pewno docenią bliskość osiedlowego przedszkola, a wszyscy znajdujące się nieopodal tereny zielone, w tym m.in Park Szczęśliwicki oraz Park ze Stawami Cietrzewia – mówi E. Rathe-Głowacka. Lokalizacja Miasteczka Nova Ochota jest przyjazna pod względem komunikacyjnym – pozwala szybko dostać się do centrum stolicy.  W odległości 3 minut jest stacja WKD Raków, która dodatkowo ułatwia poruszanie się bez stania w korkach. Na osiedlu będzie bogaty asortyment sklepów, na większe zakupy w kilka minut można dotrzeć do CH Blue City, Reduty oraz sklepów takich jak: E.Leclerc, Castorama lub Makro.

 

Blisko 700 mieszkań do IV kwartału 2022 roku

Budowa osiedla mieszkaniowego Miasteczko Nova Ochota rozpoczęła się w IV kwartale 2019 roku, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2022 roku. Victoria Dom odda do użytku w sumie 680 lokali. 10 etap jest finalnym w całej inwestycji. Generalnym jej wykonawcą jest spółka AMConstruction.

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.

 

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Victoria Dom była wielokrotnie nagradzana.  Ostatnio została wyróżniona m.in. nagrodą Deweloper Roku „Gazety Finansowej”, Diamentem Forbesa, a Osiedle Ursus Factory uznane przez użytkowników obido.pl za Inwestycję Roku 2020 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc

Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.

Prawo

ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.

Konsument

Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.