W Kleszczewie od Agrobexu
Zamieszkać w okolicy gwarantującej ciszę i spokój, w otoczeniu przyrody to nie od dziś marzenie wielu osób szukających własnego miejsca na ziemi. To chęć uzyskania wewnętrznej równowagi i nabierania sił na każdy dzień. Takie miejsce staje się przepustką do koncentracji na każdej chwili, drogą do szczęśliwego życia. Dodatkowo, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, sprawna i szybka komunikacja z metropolią oraz cena, dużo niższa niż w centrum miasta decydują o popularności takiego projektu wśród klientów.
Kleszczewo Park to jedna z najnowszych inwestycji spółki Agrobex. Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja I etapu. Powstanie 75 mieszkań o powierzchni od 32 do 66 mkw. Niedawno ruszyła budowa drugiego budynku. Tym razem do sprzedaży trafiło 47 lokali o metrażu od 42,50 do 75,43 mkw. Dostępne są mieszkania 2- i 3- pokojowe. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe mieszkania - przestronne balkony. Co istotne, pomimo niskiej kondygnacji budynków do dyspozycji mieszkańców będą windy. Każdy właściciel lokalu otrzyma również komórkę lokatorską. Nie zabraknie także miejsc parkingowych przed budynkiem. Podobnie jak w innych projektach spółki, np. Wilczak 20 czy Nowe Żegrze, również w ramach inwestycji Kleszczewo Park zostaną wykorzystane panele fotowoltaiczne, które pozwolą m.in. na oświetlenie klatki schodowej, komórek lokatorskich, drogi wewnętrznej czy parkingu. – Inwestycja, ze względu na urzekającą lokalizację, funkcjonalność proponowanych mieszkań, szereg udogodnień oraz cenę przyciąga zarówno Poznaniaków jak i klientów z innych okolic. – podkreśla Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex. Deweloper planuje zakończenie realizacji pierwszego budynku w III kwartale 2021 roku, a budynku drugiego – II kwartał 2022. Ceny rozpoczynają się od 4600 zł za mkw.
Miejscowość Kleszczewo znajduje się około 20 km od Poznania. Zaletą tej lokalizacji są szybkie i sprawne połączenia z Poznaniem dzięki rozbudowanej sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i autostradzie. Dojazd do Ronda Rataje w Poznaniu trwa zaledwie 15-20 minut. Co istotne, do Kleszczewa można dojechać również komunikacją podmiejską. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć również na bliskość szkoły i przedszkola oraz dobre zaplecze usługowo-handlowe. Inwestycja graniczy z urokliwym, zabytkowym parkiem, który w latach 2011-2012 przeszedł rewitalizację. Otoczenie inwestycji to również gwarantujące wypoczynek i regenerację sił liczne tereny zielone pełne ścieżek spacerowych i tras rowerowych.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.