Komunikaty PR

Otwarty webinar: Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości?

2020-06-24  |  09:00
Biuro prasowe
Kontakt
Agata Cupriak
Qalcwise.com

Marynarska 15
02-654 Warszawa
agata.cupriak|qalcwise.com| |agata.cupriak|qalcwise.com
22 360 40 72
www.qalcwise.com

Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości? Na to pytanie opowiedzą przedstawiciele firm Qalcwise.com i Omega Enterprise Services podczas otwartego webinaru, który odbędzie się w czwartek, 25 czerwca 2020 o g. 14:00. Uczestnicy dowiedzą się, jak przeprowadzić biznes przez proces digitalizacji i automatyzacji... bez programistów!

To kolejne wydarzenie w ramach cyklu webinarów "Czwartki z ekspertami", organizowanych przez Omega Enterprise Services, firmy zapewniającej kompleksowe usługi teleinformatyczne. Tym razem gościem będzie Krzysztof Kowal, CEO i Współzałożyciel Qalcwise.com, lider wśród producentów narzędzi no-code do budowy aplikacji biznesowych. Organizatorzy skoncentrują się na wyzwaniach, jakie postawiła przed firmami pandemia koronawirusa i związana z nią praca zdalna. Po okresie pandemii większość firm już wie, jakie obszary zostały zaniedbane i wymagają wsparcia. Jednak niewiele ma świadomość, jakie są dostępne technologie i narzędzia na rynku oraz dlaczego warto sięgnąć po nowoczesne, customowe rozwiązania. Krzysztof Kowal opowie więc o automatyzacji procesów w firmie, rzeczywistych kosztach automatyzacji oraz dlaczego warto niektóre procesy przenieść na wyższy poziom. Gość zaprezentuje nowoczesne narzędzie, jakim jest platforma typu no-code umożliwiająca tworzenie profesjonalnych aplikacji biznesowych bez potrzeby programowania.

Firmę Omega Enterprise będzie reprezentowała Justyna Kwil – Manager ds. automatyzacji procesów biznesowych. Spotkanie poprowadzi niezastąpiony Marek Bugała Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży w Intelligent Technologies S.A.

Webinar ma charakter otwarty, nie jest wymagana rejestracja.  Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7cwl6

----------------------------------------------

Qalcwise.com - lider wśród polskich producentów narzędzi co-code. Qalcwise to innowacyjna platforma do budowy aplikacji biznesowych "bez programowania". Autorska technologia pozwala na tworzenie aplikacji za pomocą formuł arkusza kalkulacyjnego i widgetów. Aplikacje upraszczają, przyspieszają i automatyzują obsługę procesów zarządzanych dotąd ręcznie, na papierze lub w Excelu. Qalcwise minimalizuje ryzyko błędów i nadużyć, zwiększa wydajność zespołów i obniża koszty obsługi administracyjnej. Z aplikacji Qalcwise korzysta już ponad 100 000 upracowników polskich i międzynarodowych firm, m.in: Osram, Schindler, Costa Coffee, Lafarge, Gatta, Medicover. 

Omega Enterprise Services to połączenie wiedzy biznesowej oraz doświadczenia z najnowszymi technologiami. Jako integrator teleinformatyczny dostarczamy naszym Klientom oraz Partnerom Biznesowym najwyższej jakości usługi. Pomagamy w zakresie rozwoju, zarządzania oraz utrzymania infrastruktury teleinformatycznej. Realizujemy projekty migracji istniejących środowisk do chmury, wdrażamy rozwiązania Disaster Recovery oraz dostarczamy rozwiązania IT „pod klucz”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Qalcwise.com
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma 8 na 10 pracowników jest narażonych na wypalenie zawodowe Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

8 na 10 pracowników jest narażonych na wypalenie zawodowe

82 proc. pracowników jest dziś narażonych na wypalenie zawodowe[1] - wynika z badania firmy Mercer przeprowadzonego w sierpniu tego roku. Nic dziwnego – błyskawicznie zmieniający
Firma Odbudowa firm rodzinnych po powodzi
2024-09-26 | 16:00

Odbudowa firm rodzinnych po powodzi

Powódź, która dotknęła południowe regiony Polski, zniszczyła nie tylko majątki prywatne, ale także uderzyła w fundamenty lokalnych gospodarek, w tym przedsiębiorstwa
Firma Dzień Bezpieczeństwa w Castorama Polska: Bezpieczeństwo w pracy i w czasie prywa
2024-09-26 | 13:00

Dzień Bezpieczeństwa w Castorama Polska: Bezpieczeństwo w pracy i w czasie prywa

Dzień Bezpieczeństwa w Castorama Polska to coroczne wydarzenie, które ma na celu zwiększenie świadomości i promowanie bezpiecznych praktyk w miejscu pracy. W tym roku tematem

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.