Komunikaty PR

ADP po raz 17. z rzędu jedną z najbardziej podziwianych firm świata

2023-02-08  |  11:00

ADP, wiodąca globalna firma technologiczna dostarczająca rozwiązania do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), została uznana przez magazyn FORTUNE® za jedną z „najbardziej podziwianych firm świata” w 2023 roku. Już 17. rok z rzędu ADP znalazło się na tej prestiżowej liście, wyróżniającej firmy o niezmiennie dobrych wynikach i reputacji.

Zobacz zestawienie jak ADP najbardziej podziwianych firm świata

– Jesteśmy niesamowicie dumni, że w zmieniających się czasach firma ADP jest stale obecna na tej prestiżowej liście – powiedziała Maria Black, prezes i dyrektor generalny ADP. – Nasi klienci inspirują nas do ciągłego wprowadzania innowacji. Dzięki aktywnemu wsłuchiwaniu się w ich potrzeby i wykorzystaniu mocy naszych danych, jesteśmy w stanie projektować rozwiązania, które mogą mieć realny wpływ na firmy i pracowników. Głęboko wierzymy, że jesteśmy odpowiedzialni za przyspieszenie globalnego postępu i wyposażanie naszych klientów w narzędzia oraz oferowanie im wsparcia, których potrzebują do budowy lepszego świata pracy – dodaje prezes.

Podczas badania reputacji korporacyjnej FORTUNE współpracowało z partnerem Korn Ferry Hay Group, które ocenia około 1 500 firm, w tym 1 000 największych amerykańskich firm uszeregowanych według przychodów, jak również firmy spoza Stanów Zjednoczonych o przychodach wynoszących 10 miliardów dolarów lub więcej, umieszczając je w bazie FORTUNE Global 500®. Korn Ferry Hay Group przebadał 645 firm z 27 krajów w celu wybrania największych przedsiębiorstw z obszaru międzynarodowego i amerykańskiego. Aby wybrać najlepiej oceniane firmy w 52 branżach, Korn Ferry poprosił kierowników, dyrektorów i analityków o ocenę przedsiębiorstw w swojej branży na podstawie dziewięciu kryteriów – od wartości inwestycyjnej i jakości zarządzania i produktów, po odpowiedzialność społeczną i zdolność do przyciągania talentów.

Aby dowiedzieć się więcej o liście najbardziej podziwianych firm świata magazynu FORTUNE, prosimy odwiedzić tę stronę. Więcej informacji o ADP można znaleźć na stronie ADP.com.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Prawo A gdyby istniało prawo dla wzrokowców? Paragrafy w nowym świetle Biuro prasowe
2024-11-29 | 11:45

A gdyby istniało prawo dla wzrokowców? Paragrafy w nowym świetle

Od dawna wiadomo, że ludzie dzielą się na tych, którzy wolą czytać, i na tych, do których bardziej dociera obraz. Są wśród nas także ci, którzy
Prawo Obsługa prawna firmy – na czym polega i kiedy warto z niej skorzystać?
2024-10-30 | 09:00

Obsługa prawna firmy – na czym polega i kiedy warto z niej skorzystać?

Prowadzenie firmy wymaga nie tylko znajomości rynku i strategii biznesowych, ale również solidnego zaplecza prawnego. Nawet drobne uchybienia w zakresie przepisów
Prawo Ustawa o minimalnym wynagrodzeniu a branża transportowa
2024-10-30 | 01:00

Ustawa o minimalnym wynagrodzeniu a branża transportowa

Trwają intensywne działania nad projektem ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Ustawa ma wdrożyć do polskiego prawa unijną dyrektywę w sprawie adekwatnych wynagrodzeń minimalnych w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja

Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.

Infrastruktura

Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców

W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.

Problemy społeczne

40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem

Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.