Herbapol promuje musy owocowe w kampanii telewizyjnej z Darią Ładochą
Musy owocowe Herbapol innowacyjnie poszerzyły półkę dżemową. Stanowią one odpowiedź na potrzeby tych konsumentów, którzy chcą, by przygotowywane przez nich posiłki były różnorodne, smaczne i efektownie podane, a jednocześnie poszukują rozwiązań ułatwiających codzienne gotowanie – czyli ciekawych i prostych w użyciu produktów.
W materiałach video z udziałem Darii Ładochy, emitowanych w ramach kampanii „Muśnij sobie!”, zaakcentowane są główne wyróżniki musów owocowych Herbapol, czyli mnogość kulinarnych zastosowań oraz wygoda użytkowania. – Poprzez te spoty chcemy zachęcać do kreatywnego gotowania i dobrej zabawy w kuchni – mówi Magdalena Mikołajczyk, Brand Managerka w firmie Herbapol-Lublin S.A. – Pokazujemy, że nasze owocowe musy doskonale pasują zarówno do deserów, jak i dań wytrawnych, a ich użycie jest wyjątkowo proste: wystarczy odkręcić mus, przechylić, wycisnąć na potrawę – i zajadać!
Spoty są emitowane w największych stacjach telewizyjnych oraz w zasięgowych stacjach tematycznych. Ponadto, oprócz obecności w telewizji, Herbapol-Lublin prowadzi intensywną kampanię online dla musów owocowych. Obejmuje ona materiały video na platformach takich jak YouTube i VOD, a także różnorodne działania promocyjne w sieci.
Smak zaczyna się od mięsa
Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?
„Herbapol. We współpracy z naturą.”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.